• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
Tak to ti gratulujem a aj ste sa s drahym vzali? a co restika a kde byvate....uz ste prerobili podkrovie?... no mam asi vela otazok? co :sweat_smile:
24. sep 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Duduš,nevzali,pamatas ako som Ti rozpravala,ze mam pocit,ze ma podvadza? Tak to bol velmi dobry pocit,bola to pravda. :cry: Ale dala som mu ece sancu,zmenil sa a je uz rok super,vela sa zmenilo a je nam spolu este lepsie ako predtym. :dizzy_face: Samozrejme,ze som mu odpustila ,ale nezabudla :unamused: Svadba bude az ked sa maly narodi,niekedy na jar alebo v lete...este uvidime.podkrovie este nemame hotove,len z vonku,zvnutra su len priecky,odpad,elektrika,voda....nova prevadzka nam fici od aprila,takze super...nestazujem sa :dizzy_face:
24. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Ty si pamatas Matamatu?
24. sep 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, pamatam ale velmi matne...prepac ja som teraz v praci tak sa snazim aj pracovat a hned ako je to mozne aj odpisovat, tak mi to trosku bude trvat.
24. sep 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ona ma dvojicky,po 9 rokoch sa im zadarilo a dokonca dve :dizzy_face:
24. sep 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene alebo umelko?
24. sep 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene :wink:
24. sep 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to jej prajem, ale ja prirodzene asi nebudem :angry:
ozaj v piatok som bola v centre a dr. mi povedala, ze sice mam schvaleny 2IVF ale oni uz na tento rok maju po limite, co im dala moja zdravotna poistovna, taka som bola napalena, lebo som akoze prva v poradi ale az v januri, staci ti?
24. sep 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček jul už si zdravá?
24. sep 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduš,drziiiiim siiiilno palce,nech Vam to vyjde,ale ved to je zachvilu,uz mas skoro oktober,november nejako prezijes,december prebehne rychlo,budu sviatky,uzijes si posledne Vianoce vo dvojici a potom uz sa mozes tesit na tehulkovanie :dizzy_face:
24. sep 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudušš,hlavne,ze si prva v poradi...no nie??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. sep 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale ja som bola pripravena ze uz n avianoce budem mat fazulku :frowning2:
24. sep 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj ninka :wink:
vyzera to so mnou biedne stale...trosku sa to zlepsilo,ale stale vracam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nastastie uz len 1x denne ,toci sa mi hlava,sem-tam ma prezenie :sweat_smile: ,stale ma napina,busi mi srdce.....co ja viem co mi je? Dokimu idem vo stvrtok,urobi mi velky usg a povie mi ako dopadli vysledky z krvi,co mi brali 5 skumaviek minuly tyzden. :confounded:
24. sep 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti nieje čo závidieť a vieš aj prečo zvraciaš?
24. sep 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduš,neboj.....mozno v januari budes mat dokonca dve fazulky :sunglasses: :slight_smile:
no co uz...,musis uz ten mesiac vydrzat,aj ked az vo februari,hlavne je ,ze tam bude a bude sa drzat ako kliest 9 mesiacov.... :dizzy_face:
24. sep 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem neviem, ked to uz raz nevyslo, nemam s toho dobry pocit.
Ale co tu citam, :unamused: ta mas tazkosti? necakaj az do stvrtku a bez hned ved vsetko co spapkas asi das aj von..?
24. sep 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka...co ja viem....mam strasnu kyselinu,ze mi sliny tecu potokom,vcera som napriklad vracala zlc,ale mam pocit,ze mi vobec netravi,ked sa rano najem,este v noci mi to stoji v zaludku jak v pozore.Doki ma cel dat do nemocky,ale prehovorila som ho,ze budem lezat,davat pozor a keby nieco ,tak pojdem aj sama do nemocky....no to urcite! :grinning:
malicky si v pohode kopka,je dobrucky,ziadny vytok nemam,bolesti,krce...nic.
24. sep 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu,vazim sa kazdy den,neschudla som ani kilo odvtedy,...uz som pribrala 13 kil dokopy :frowning2: ale vacsinou ma to chyti bud rano alebo vecer :confounded:
24. sep 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduš,neboj,tento krat to na milion vyjde :wink: :wink:
24. sep 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre že nemáš žiadne ine bolesti a koľko teraz váži malý? Naša v piatok vážila 2 kg
24. sep 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooo????? uz ma 2 kilka?? :grinning: :grinning: :grinning: pekna baculka :sunglasses:
ja neviem kolko Riško vazi,mne bude doki robit velky usg teraz vo stvrtok,tak snad sa dozviem :slight_smile: a kolko merala?
24. sep 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ta si tiez v 32 t?
24. sep 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nam nevravel, vravel len váhu a že to bude väčšie bábo
24. sep 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: budeme mat obrikov :sunglasses:
ninka,kedy sa ma vybavovat materska? v ktorom tt?
24. sep 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu vo štvrtok podľa MS to výchádza na 32tt ale podľa toho koľko váži tak o 2 týždne viac tak uvidíme
24. sep 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul na matersku nastupeš od 35 tt alebo od 33tt
24. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky idem papakat, tak sa uvidime neskor :grinning:
24. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa zatial dudušššš :slight_smile:
24. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,tak ty si potom skoro v 34tt :astonished: :astonished: :astonished: tasku do porodky uz mas zbalenu? :grinning:
24. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja.muwsim si lahnut nachvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojky zatial :wink:
24. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok