Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
26. sep 2007

alebo dvojicky 😉
to by si si zasluzila pipi,nie? po tolkych rokoch 😎

jul
26. sep 2007

kebyze mas 4 babatka,tak by si mala aj doma skolku 😀 nie len v robote 😀

dudu
26. sep 2007

ano jul, presne tak, urobila by si doma taku svoju skolku, aj ked neviem ako by sa tam v tom ich hniezdocku pomestili. 😅

pipka
autor
26. sep 2007

dajte pokoj so styrmi kuriatkami 😀 mne jeden Vilko a dve deti budu booohate stacit 😀 😀 😀
skolku? U nas doma? jedine ze by sme nadstavili 😀 😀 ale dve asi zvladneme 😉 ako vravi jul...pipinku a pipika 😵 😵

dudu
26. sep 2007

no dobre, dobre my ti to len tak prajeme 😀 😀 😀 😀

jul
26. sep 2007

pipi,aj lezis,oddychujes?

ajka23
26. sep 2007

nechce mi to pridat prispevok 😠 😠 😠 😠 😠

ajka23
26. sep 2007

huraaaaaaaaaaa 🙄

bobael
26. sep 2007

ahojte babenky, chcem vas poprosit o radu či skôr názor. Ide o to , že som mala dostať menštruáciu minuly tyžden v piatok a doteraz som ju nedostala. Test som si robila v pondelok poobede a vyšiel negatívny. Menstruaciu mavam da sa povedať že skoro pravidelne tak na 26 až 28 den. No teraz som bola na dovolenke v Egypte a pripisujem to všetko k zmene prostredia, môže to tak byť?

ajka23
26. sep 2007

moze i nemusi... 😉 ja by som este nejaky ten den pockala a potom zasla k lekarovi na krv... 😉

bobael
26. sep 2007

dakujem ajka za odpoved...pekny zvyšok večera

sloto
26. sep 2007

ahojte babule. uz vyse tyzdna ma strasne ale strasne pali zaha a od vcera pocitujem aj napatie v prsnikoch. kedy ma prist menzes - z toho som teraz trosku zmatena - lebo v auguste som ho mala dva krat. najskor zacal 1.8 a potom 24.8 - co som nikdy tak nemala - vzdy mavam pravidelne po 30-31 dnoch. dnes je 26.teho a teraz hlavne neviem ze kedy to mam ocakavat. snazime sa s manzelom o babatko tak by som radsej neocakavala. od tej druhej to uz ale vlastne 31 dni je a mrcha furt nikde. co si o tom myslite? mam pockat do konca mesiaca ci pride a ci nie?

ajka23
26. sep 2007

sloto, poradim to, co som pisala v minulom prispevku, najlepsiu istotu ti da krvny test... 😉

jul
26. sep 2007

ajka ahoooj 😉
tusim tu mas poradnu 😀

ajka23
26. sep 2007

ano, otvorim si poradnu a zbohatnem na nej... 😀 😀 😀
uz si zdrava? 😕

jul
26. sep 2007

aji,ani nehovor,stale mi je nejak divne 😝 zajtra idem na kontrolu,tak som zvedava aj na vysledky krvnych testov 😒
doteraz som lezala,som strasne slaba 🙄

martinkamm
26. sep 2007

ahojte

ajka23
26. sep 2007

a co ti vlastne je? 😕 😕 😕 hadam by si uz nechcela rodit... 😉 val sa uz trapi, citala si? 😕 ☹

ajka23
26. sep 2007

mati, ale ta nahanam, co? 😀 😀 😀

martinkamm
26. sep 2007

no to ano ale som len rada 😵

ajka23
26. sep 2007

mati, co skola, co brusko, co frajer? 😕

jul
26. sep 2007

aji,neviem,zajtra mi snad doki povie,aj na zaklade tych testov.A nestras z rodenim 😕 😕 😀

jul
26. sep 2007

hej,val uz by mohla konecne porodit,uz som na malu Emču zvedava 🙂

ajka23
26. sep 2007

uz vies, ci budes mat cisarsky?
ty chces predbehnut val? 😕 😕 😀

jul
26. sep 2007

ece neviem aji,posledne slovo bude mat chirurgicka,koli tomu pruhu 🙄

ajka23
26. sep 2007

len aby ti to nepovedali az na porodnej sale ako mojej svagrinke, to boli len potom stresy... 🙄

martinkamm
26. sep 2007

namiesto priberania chudneme uz sme schudli 4kg takze v pohode ani brusko zatial nevidiet

jul
26. sep 2007

aji,
mne mozu uz na porodnej sale povedat vselico,ja budem uplne mimo zo vsetkeho 😅 😖

ajka23
26. sep 2007

mangel prichadza, musim sa ist povenovat... 😉
mati, tak len pekne priberaj... 😵
julis, odpocivaj... 😉
papapa

jul
26. sep 2007

pa aji 😉
martinka a co ti povedal doki na to chudnutie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre