• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
jasne ajus, mam tu pre teba vzdy nieco :grinning:
1. okt 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, fazulkam je u teba taaak dobre, ze ani neprotestuju, tak naco krce, ze? :wink: :dizzy_face:
mali ste byt u nas v sobotu, mala som vodne polo v kuchyni... :confounded: tiekla mi pracka, ale ako rieka a neslo to zastavit, tak som mala 3 centi vody a bolo poprate... :angry: to moje stastie... :pensive: a muzovi poviem, dones mi peniaze z uctu, nech mozem zavolat opravara a on mi na to, ze vsak si vyber... :angry: to aby som len koli tomu isla do blavy... :angry: :angry:
1. okt 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
duduska, vo stvrtok hocikedy, to zajtra mam vecer navstevu :wink: co nevies citat? :grinning: :grinning:
tie lieky ti samozrejme dam, inak mala si pravdu, na ucte je 825 sk. :unamused:
ajus kludne, takze plati, zajtra doobeda a vo stvrtok s dudus, skusim aj tej mixi napisat, ci mi neda kosom :sweat_smile:
inak aj juliska slubila, ze tentokrat pride... :grinning:
1. okt 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajus, mozno ti zriadil bankomat v moste :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som, ze aj julis sa slubila, tak sa este uvidi, asi teraz este spi, tak hadam neskor da vediet... :wink:
a kedy si tak predstavujes, ze doobeda? :confused: :confused: :confused:
1. okt 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bankomat mame slovensku sporitelnu, ale ide o to, ze on mal tie peniaze v ruke, ale vlozil ich na ucet... :angry: :angry: :angry: no kocurkovo... :confounded:
manzelovi zavolal byvaly sef a po vyse roku mu vratil peniaze, co mu dlzil, no zazrak... :dizzy_face:
1. okt 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobit kafco, hned doletim... :wink:
pipi, co varis dnes? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes mi zostalo zo soboty, masko na hribkoch s ryzou a salatik, ale zajtra by som spravila nieco specialne :grinning: pecienka to nebude,neboj :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja musim teraz odbehnut, ale dojdeeeem :slight_smile:
1. okt 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu, aj zachod som stihla navstivit, ja som ale sikovna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera po robote, aby som toho nemala dost, tak som musela cistit a zavarat hriby, otec doniesol, nieco vyse 100, tak som do 10tej bola vytazena... :confounded: :confounded: :confounded:
asi ma caka rucne pranie... :angry: :grinning:
1. okt 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss asi isla do nemocnice, dufam, ze je v pohode... :unamused: :wink:
1. okt 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den dievcence. Opat sa hlasim po dlhsej odmlke... Iba som vam chcela oznamit, ze v stredu idem na IUI... Prosim, drzte palceky aby to vyslo. V piatok som bola na UTZ. Mala som viac folikulov... zial len 7mm v 9 DMC. Dobrala som dalsie tri fostimolky tak dufam, ze to bude ok. Dnes mi o 18tej pichnu choragon a v stredu...
1. okt 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida, drzim... :wink: :dizzy_face:
1. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, Ajka. :slight_smile: Som z toho vsetkeho troska nervozna. Nevies, kedy si potom budem moct urobit tehu test? Viem, ze uhniezdenie trva cca 10 - 14 dni... Potom mozem? Bude to vierohodne alebo radsej pockat na test z krvi a neststresovat sa? :confounded:
1. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie je nestresovat a cakat na krv... :wink:
1. okt 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dalaila bude drzat palce aj na nohach aj rukach...mna to caka buduci tyzden...
1. okt 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaj konecne som tu, mali sme poziarne cvicenie, a ti poziarnici asi zabludili, lebo isli az k Hornbachu a tam sa tocili, to bola sranda. My sme svetci stali pred budovou na parkovisku a hasici sa k nasej budove nevede dostat :grinning:
Pipus myslis ze mi tie lieky veznu spat? ja mam take dost silne pochybnosti,

Ajus, ako sa my dve / alebo aj kto sa prida /dohodneme? ja som vo stvrtok o 16.00 hod volna, ale teraz mi drahy volal aby som si vybavila na piatok volno ze pojdeme na dubaciky :sweat_smile: a to on pre mna chodi do prace, nakupime a ideme domkov a mame po celom tyzdni abstinencie vianoce :wink:
Tak sa musime dohodnut na pevno aby som nemohla cuvnut. :slight_smile:
1. okt 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, to je uz 12,20? tak to sa idem naobedovat :slight_smile:
Drzim vam palceky babenky
1. okt 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, tak ten stvrtok teda? :wink: hod cas.. :wink:
1. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska, OK dohodnute, stretnime sa o 16.00 pred GF?
1. okt 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caffte :wink: :wink: :wink:
aji :grinning: ty uz ma poznas,ze spim jak zabita :grinning:
no zase si mala stastie s prackou? a ani net ti nesiel? no hruuuza.Inac ani mne cez tyzden 2 dni,skoro som umrela :sweat_smile:
1. okt 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul? no co prides?
1. okt 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,nemusis mat krce,ece je skoro.Ja som mala krce asi tak 3tyzdne po oplodneni,dovtedy som necitila vobec nic :wink: tak neboj.Ozaj,ked budes tehulka,co verim,ze uz si,tak by si mohla na pocest otvorit trpezlive 3.cast.
1. okt 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaafff dudus....a kam? :confused:
1. okt 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja som si myslela dnes v noci ,ze rodim.Maly kopal o zivot,ako keby sa chcel prekopat von cez bok,vobec ma nenchal vyspat :angry:
1. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji a to fakt je loss v nemocke? a co sa stalo? boooze,dufam,ze miminko je v poriadku :frowning2:
1. okt 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, no ideme k pipke na navstevu :sweat_smile: , vo stvrtok da s ajkou stretavame pred GF o 16.00, prides? :sweat_smile:
1. okt 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stvrtok o 16.00?
jasne a uz ste na pevno dohodnute?
1. okt 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co sa mna tyka...tesim sa na vas vo stvrtok o 16.00 u mna :grinning:
1. okt 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok