• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
peeeekne bruseno, ani strie nemas, ze? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus no kraaasne :wink: a preco len na chvilku? Nechaj si ho tam!
Ajus, vzdy je co davat do albumu...vysvetlim ti u mna :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si si stihla už aj pozrieť? ty si ale rýchla. nie nemám strie a dúfam že ani nebudú chalani mi ich nespravili tak dúfam že mladá sa nedá zahambiť
1. okt 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, pocuvnem radu starsej... :grinning: :grinning: :grinning:
inac, fotky musia mat nejaky format, tak ako je to v pase, alebo je to neobmedzene? :confused:
1. okt 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si opalena, ze? :sunglasses:
1. okt 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj ninus, ak na to nemas predispozicie tak sa ti uz neurobia. Aj sa niecim natieras?
1. okt 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano musia ajka ja som to nevedela pridavať musel ma to naučiť moj synator
1. okt 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to bude moj najvacsi problem... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. okt 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka ja som takej snedej pokožky a pipi natieram sa detským olejčekom a aj to len vtedy keď je drahý doma a ten si hladka svoju malú šušku ako ju on volá
1. okt 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano musia mat max 700 kb, ale ja to tiez neviem zmensovat, mne to robi vilko :dizzy_face: naco ho mam? :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja už to viem aj zmenšiť mám dobreho učiteľa
1. okt 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste vy ale emancipovane... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
aj u nas sa zacalo brusko hladkat, ale len na moj vyslovny povel :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
ninka, si ty ale sikovna... :wink: ten moj nema so mnou trpezlivost a este keby sa dozvedel, kam tie fotky chcem dat, tak by bol koniec doucovaniu... :unamused:
1. okt 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech hladká veď ešte dlho bude a stále väčšie a väčšie
1. okt 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved aj ja som to uz vedela, ale ked to dlhsie nerobim, tak to vzdy zabudnem :unamused: musim si napisat nejaky tahak :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas si brusko hladka manzel, to svoje... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tak prídeš na doučovanie k nám :grinning:
700kb je nejak malo, to nema ziadna moja fotka, to aby som upravovala kazdu, no fasa... :angry:
1. okt 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa zda, ze uz teraz ho mam ako balon :sweat_smile: ale to je aj z tych hormonov a hlavne jedenia :rolling_eyes: :grinning:
ninka, kolko beries za hodinu? :wink:
pre teba ako konikovsku kolegyňu je to grátis, a aj moja každa fotka je väčšia. Pipi ono to môže byť tymi hormonmi ale teraz je to už tou fazuľkou alebo aj dvoma či troma?
1. okt 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a juliska nam zase kde zmizla? :confused:
1. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa dozvedela, ze moj drahy dojde o pol 9tej a hned ide hrat hokej, no nie je ten zivot krasny... :frowning2: :pensive:
asi som mala byt hermafrodit... :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dvoma ninus, nestras s troma :grinning: :grinning: :grinning:
akurat vcera sme doma preberali, ci budeme mat poschodovu postielku, ze kam v tom malom byte ubytujeme dve deti :sweat_smile: :sweat_smile:
1. okt 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajus alebo zrusit drahemu hokej :wink: proste v plodne dni sa neda nic robit, trabe sa ti venovat a hokej musi pockat :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa miesto im určite nájdeš
1. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klika rumpal, jak v tom filme, a budeme spustat zo stropu, lebo izby mame uz teraz full :unamused: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plodne dni su davno v r..i... :angry: v stredu cakam mrchu, tak je to aj tak jedno, ale asi budeme musiet aj tak hodit rec, takto to dalej nejde... :angry:
mali ste pocut to prianie k narodkam od svokry, vraj mi praje aby som jej coskoro oznamila, ze bude babka... :angry: no comment... :rolling_eyes:
1. okt 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak mate vy plne izby, tak co mame potom my? :unamused:
1. okt 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok