• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
ja sa pri tom setreni na vas tesim :grinning:
Ajus a zajtra na obed ta cakam :wink:
1. okt 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ako tak ako sa citis,ako sa mas :slight_smile:
1. okt 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

lossik,nezobrali ta do nemocky??si pn??
pipi,ako sa citis??kedy ides na krv??ja som uz taka zvedavaaa :wink:
1. okt 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajoj lossik, zalomila som pri telke, zobudila ma az pripomienka, ze si mam dat utrogestan :sweat_smile:
mam sa fajn, snad bude vsetko v poriadku, veeelmi na mna mysli. :wink: a ty sa mi ako mas? Pocula som, ze ti nieco bolo!? :unamused:
1. okt 2007 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liuska, akurat som na teba myslela, aj sms-ku som ti napisala, ale asi ti dojde az rano :dizzy_face:
na test idem az buduci pondelok, snad to dovtedy vydrzim :confused:
liuska, prides aj ty ku nam vo stvrtok? :wink:
1. okt 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

ja som nemohla spat v noci :frowning2: ,potom som nejak zaspala a uz od 6:30 buntosim.
pipi neslubujem :pensive: .idem si teda zapnut telefon.
2. okt 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, babulky
jul, aj ja sa na teba tesim :sweat_smile: , ale nezlakni sa, mam novy uces, som ostrihana na postupno, ale dlzku vlasov mam zachovanu a farbu mam taku bordovo hnedu.... no ved uvidis

Ajus.. presne tak stretneme sa pred Gf preto aby julka nezabludila, aj ked som nevedela, ze vies kde pipka byva :slight_smile:
2. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooooo :fearful: :frowning2: kde ste? ja teraz namam co robkat, mozem pisat a tu nikde nikoho :angry: :frowning2:
2. okt 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :wink:
pipi, fakt ma ten dnesok mrzi... :confounded:
dve hodiny sa babrem s rucnym pranim a zmykanim... :angry: :angry: :angry: a este k tomu mi je blbo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dudu, si tu? :wink:
2. okt 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte, tak som konecne nakrmila toho mojho srotovnika a odprevadila ho k dveram, nech ide zase korunky zarabat :grinning: Ajus, zjedol aj to, co malo byt tvoje :sweat_smile:
a polievocku si veeelmi pochvaloval Brokolicova kremova s nastruhanym syrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
2. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, aspon si to nemusela vyhadzovat... :wink: nejak dlho si ho mala doma, nie? :unamused: ci len na obed bol? :confused:
2. okt 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dosiel o pol dvanastej, nahltal sa a o dvanastej uz bol fuc :grinning: umyla som riady a som tu :wink:
2. okt 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolia ma ruky z toho prania, ako na potvoru sa toho nejako vela nazbieralo, normalne by to bolo na 3 pracky, tak si to vies predstavit... :confounded: :confounded: :confounded: nahadzala som to do vane a tam to prala, ach moj chrbat... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boooze, ty si vies vymysliet robotu a este ked je ti tak zle :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. okt 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som, lebo sa ma zhorsovat pocasie a nevyschlo by mi to a zajtra idem do roboty, rtak by nebolo kedy a ten moj bol vcera hrat hokej, tak tie veci som musela vyprat... :confounded:
normalne mi bolo vcera do placu, otec mal ist do PP a vecer o 11tej ked prichadzal mangel, tak pozeram, kto to kraca po ulici... :angry: no nebol to on? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ema ma rozbity chvost, tak ked sa velmi tesi, tak mi maluje steny, je mi zo vsetkeho na nic... :pensive: :pensive: :pensive:
mam dnes blby den, asi ta mrcha v povetri to robi... :frowning2: este ze som nedosla, skazila by som ti naladu... :cry:
2. okt 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaale neboj ajus, to je len dnes, uvidis zajtra bude ovela lepsie a vo stvrtok to roztocime :grinning:
stvrtok aj piatok mas volno? Dnes ti nevolali?
2. okt 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba stvrtok by som mala mat volno, dufam, ze sa zajtra nieco nezmeni... :confounded: piatok robim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nevolali, uz by to nestihali... :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak kasli na pranie, vyloz nohy a relaxuj :grinning: alebo strc emu do vane, ta ti to tam tym chvostiskom vyperie :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomylila som sa,uz mi naozaj hrabe.to,co som poslala do missediek,som chcela napisat sem :confounded: .
nemozes sa vypnut aji??
2. okt 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, uz chapem, tak nie som az tak spomalena... :wink:
vypnuta som bola vcera, cely den, ale zajtra, ked budem v robote mi to mozu oznamit osobne, toho sa bojim... :confounded:
2. okt 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ideme si to precitat tam :grinning:
2. okt 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, emu do vane nedostanem, tie diery v rukach mi nestoja za to... :grinning: myslis, ze by som mala batikovane tricka? :confused: :grinning:
idem sa obliect,este som v pyzame,pojdem pomaly von s nelinkou.
tak pekny dnik :slight_smile:
aj tebe pekny, ja som dnes pyzamo velmi skoro rano odlozila, normalne sa nechapem, na mna su to veeelke pokroky... :grinning: :grinning:
2. okt 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som pre zmenu spalila rezne prave :angry: supla som ich do fritezy a zabudla na ne popri konikovani :sweat_smile: tak budeme olupovat prezle :grinning: :rolling_eyes:
2. okt 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spalila zemiaky, pamatas si, tak to je este dobre... :wink:
co furt varis? chces byt tlsta, ci co? :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja dnes od rana varim, a teraz toto :angry: to zato, ze ma drahy pochvalil :sweat_smile:

ajus, cerveny batik je dnes in :grinning:
2. okt 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak posli nejake tricka, ja ti ich obatikujem, zadara... :grinning: :grinning: :grinning:
vcera mi obatikovala rifle, tela... :angry:
2. okt 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
2. okt 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pegg, co mas nove? :wink:
2. okt 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok