Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
2. okt 2007

Ja tlsta nebudem, ja uz som 😀 😀 😀
to som chcela len vyprazit, co som uz mala obalene, nech mozem odlozit fritezu, a toto 😠 😠 😠 este som aj muffiny upiekla, salatik zemiakovy fajny, prva varka snicli mnam a druha... 😝 😝 😠

peggyyy
2. okt 2007

mám nového zajka..inak všetko po starom

pipka
autor
2. okt 2007

vobec mi to nechce otvarat stranku. Asi si dam na chvilku pauzu, lebo by som sa len rozculovala 😠 😀

peggyyy
2. okt 2007

pipka ty sa máš ako?

pipka
autor
2. okt 2007

dakujem peg, celkom to ujde, cakam na krvne testy po IVF, tak sa modlim, aby boli pozitivne 😉

ajka23
2. okt 2007

musela som vencit, ale uz som tu... 😉
pip, ako to vlastne prebieha, ako si sa dostala do GF? musis mat nejake odporucanie, alebo co? 😕

pipka
autor
2. okt 2007

ajus, dala mi odporucanie moja gyn. aj s menom lekara, ale inak si lekara mozes vybrat sama. Staci tam zavolat a dohodnut si prvy konzultacny pohovor. Podla mna to odporucanie ani nepotrebuju 😒
preco? Rozmyslas nad tym? 😕

ajka23
2. okt 2007

este neviem, ja som este nemala byt kedy so svojim gynekologom nespokojna, uvidime... 😉
len ma to zaujimalo, ale nemyslis, ze maju uz tolko zien, ze su plni? 😕 😒

pipka
autor
2. okt 2007

oni skor funguju na asistovanu reprodukciu, ako k normalnemu gynekologovi tam asi chodi mensina, ale netusim ako to je naozaj, nedavno to bolo tak, ze nove pacientky bral len Drabek, ostatni neberu, len neplodne pary.
Ja som tam nesla, ze by som bola nespokojna,ale ze moja gyn. nema take moznosti, tak spolupracuje s nimi. 😉

ajka23
2. okt 2007

pipi, ako je mozne, ze mimomaternicove tehu je po umelom oplodneni? 😕 som z toho jelen... 😒

pipka
autor
2. okt 2007

netusim, tiez som uz o tom pocula, akurat z IVF temy teraz Fedra je v nem. kvoli tomu 😢
asi ze oni ti tam tie embrya len vlozia a oni este putuju, a moze sa stat, ze sa zacnu uhniezdovat akurat vo vajickovode namiesto v maternici... 🙄 ale tiez mi to je nepochopitelne 😕 😨 😒

ajka23
2. okt 2007

oni to nevlozia priamo do maternice? 😕

pipka
autor
2. okt 2007

vlozia ich do maternice, ale kedze oni sa este par dni delia neuhniezdene, moze sa stat, ze sa dostanu az do vajickovodu a zacnu sa uhniezdovat tam 😒

ajka23
2. okt 2007

to su ale blbane, ze? ☹ 😔 vsetko je za nich vyriesene, uz sa maju len pekne delit a oni toto... 😠 🙄

pipka
autor
2. okt 2007

taky je zivot...co narobis? ☹ 😒 Bolo by to asi prilis jednoduche, keby vsetko islo tak ako by sme chceli 😅

vidim, ze stihas pisat do viacerych tem 😵 tak das sa zaockovat, ci nie? 😕

ajka23
2. okt 2007

ved neviem, myslis, ze ak by som otehotnela, tak by to vadilo? 😕 😕

pipka
autor
2. okt 2007

ked sa das zaockovat este pred pocatim, tak nie, ale v prvom trimestri je to vraj velmi nebezpecne. ja to radsej pokusat nebudem.
Ozaj, a este mi vysvetli ako sa da hlucne vyberat spina spoza nechtov ? 😨 😀

ajka23
2. okt 2007

opytaj sa mojej mamy... 😠 ved si to skus, ide to, ked sa chce... ☹ 😀
takze pred otehotnenim si myslis ze to je ok? 😉
fedra nebola na IVF? som si myslela,ze ano... 😒
straaasne pomaly to tu ide, zase... 😠 😠 😠

smejko1
2. okt 2007

ahojte, idem sa do tejto temy pochvalit 😀 , kedze je v nazve trpezlivost: dnes som dokazala pri obede s manzelom spomenut moju tuzbu po babatku iba 1x 🙂 🤐 jupiiiii, ale to neznamena, ze som nato nemyslela.. ale velmi sa snazim, lebo vidim, ze ked neprestanem, tak manzelovi babatk tak sprotivim, ze az......

ajka23
2. okt 2007

smejko, gratulujem, bud aj nadalej trpezliva... 😉 😀
trpezlivost vraj ruze prinasa... 😵

smejko1
2. okt 2007

😎 😀 som na seba pysna, chi chi

ajka23
2. okt 2007

ja som dnes trpezliva, ako to tu ryyyyyyychlo fachci, ale uz to asi dlho nevydrzim a prasknu mi nervy... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

ajka23
2. okt 2007

smejko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
2. okt 2007

ajus, tak ked budem u vas nabuduce aj so svokrou, tak mi to pripomen 😀
smejko, len tak dalej... 😉

ajka23
2. okt 2007

pipi, to moja mama... 😠
idem si natriet palacinky, mnam mnam... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
asi by som rozbila pocitac, potrebujem pauzu, uz mi tecu nervy, nerada to priznavam, ale uz nie som trpezliva... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

pipka
autor
2. okt 2007

ajus, tak ked bude tvoja mama zase u teba a nebude prave zaclony riesit, tak sa jej opytam 😀 😀
palacinky sme mali v sobotu, mnaaam. teraz mam cokoladovu penu s bananom a slahackou 😉
aj mna poraza, ked to nejde, ale akurat teraz mi to nejako slape 😵

ajka23
2. okt 2007

tak mne to neslape, asi to bude tym mojim stastim, uz by som mala byt zvyknuta, nie? ☹ 😅

jul
2. okt 2007

caute babky 😉
preco ma draaaaazdite s tym jedlom zase?
pipi,ja lubim spalene,odloz mi nejaky snicel spaleny 😝 😝 😝 😝

ajka23
2. okt 2007

si citala, napisala som mangelovi, nech kupi gastany a on na to, ze ma v slipoch... 😠 😀 😀 😀

pipka
autor
2. okt 2007

juliska, mas ich mat, su dve, ostatne to ustali nastastie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre