• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
lius, ja som sa tiez velmi zmenila... a nevidi to len moje okolie, ale vnimam to uz aj ja sama na sebe... volakedy usmiate vesele dievca a teraz sa neusmejem, ako je mesiac dlhy a len sa uzieram a trapim...
3. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj liušš,v lekarni som bola ,potom v draciku,super tasku nike som kupila R na trening,v drogerii a v tescu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco mixi??ved ste zdravi a stastni,nie??
3. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes len tak vysolis tisicku v lekarni ani nevies ako.
juliš,tebe predpisuje kyselinu lekar??
3. okt 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, to ano... ale... vzdy mas nejake ale... nikto nie je bez problemov a trapeni... su veci, ktore sa zmenit nedaju... a tazko sa cez to prenasa...
3. okt 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy nebola taka nestastna ako tento rok.fakt nikdy.uz mi z toho hrabe a niekedy sa aj o seba bojim.
a co robota??este si tam ci uz domenka??
3. okt 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,nechala som v lekarni okolo 800sk,nie ja si ju kupujem sama,ale ani ju uz nejem :sweat_smile:
3. okt 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj,lebo ta,co je na predpis a je silnejsia.to som nevedela. :astonished:
ale uz mi krstna predpisala.neberies nic??
3. okt 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julišška,si sama??
3. okt 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, tento mesiac mi konci vypovedna doba... chvalabohu...
3. okt 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesis,cooo?? :slight_smile:
a budes robit to co si chcela??
3. okt 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru neviem.... ja bych nejradeji nedelala a vydelala... takze asi zase ee :grinning:
3. okt 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som zohrievala veceru pre R :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam aj calibrum mami,aj kys.listovu,aj vselijake vitaminy a mineraly....ale ja stale na to zabudam,obcas si dam.Teraz pijem taky napoj HIPP pre tehule,obsahuje to vsetko :wink:
3. okt 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist so psom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to aj ja by som rada,ked na nieco dobre a vyhodne dojdes,daj mi vediet,idem do toho s tebou :wink: .
zajtra si dam zase vychadzkovy den po aupaci,chcem vypadnut z domu rano,lebo uz mi nelinka ide troska na nervy,stale mi je v patach.
mixi,musim ist do postele,strasne krce dostavam. :frowning2:
hhmm,zevraj z tych vitamoniv sa zbytocne pribera,mne kazal lekar kyseline a ecko proti potratu,ani to mi nepomohlo,ale hadam sa to zisti z krvi a vselijakych testov.
a ze nemam brat calibrum baby plan,po troch mesiacoch dva krat za tyzden calibrum mami,to staci,lebo su aj velke deti z toho,kila navyse a tym padom aj tazke porody.
3. okt 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ked na to pridem dam si to patentovat :grinning:
aj ja uz idem do postielky, kym sa zasamovrazdim dnes... :pensive:
bru noc a nech vas vsetky stipu blchy celu noc :slight_smile:
3. okt 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,ja som pri 1 snazilkovani brala calibrum baby plan a nist....a potom 2x ,ked to aj vyslo,som brala kys.listovu,vitamin E - prirodny,vitamin C AZ 1000G a ece morske riasy,vola sa to,ze Kelp,tam ide vlastne o jod.
3. okt 2007 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka ty blska :grinning:
julišš,morske riasy??mam si to kupit??
4. okt 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte babule,
mam za sebou hroznu noc, normalne som ani nespala len revala a stresovala, neviem preco, asi mi uz zasibava. Ked aj zadriemem sniva sa mi len o sliepkach s odseknutymi hlavami a vsiach, ja som na nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: nech uz je ten pondelok, ja sa zblaaaznim asi :frowning2: :frowning2:
aspon ze dnes pridete, jediny svetly bod mojho zivota :wink:
4. okt 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, pipi čo za hrozne sny to máš?
4. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ti neviem ninus, dnes mam matalo celu noc, normalne som aj plakala v noci, stale sa bojim, ze co ak... :pensive: :cry: :cry: tulila som sa k drahemu, musel si mysliet, ze mi sibe, ked som ho zobudila o pol tretej :frowning2: :unamused:
doteraz som to brala uplne jasne, ze to vyslo, ale dnes v noci... :zipper_mouth: :rolling_eyes:
4. okt 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesmieš si to tak pripúšťať, všetko bude ok neboj sa, to len znamená že si precitlivelá
4. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem, ze svoje robia aj tie hormony, vsetci mi vravia, ze to urcite vyjde, ale ako to vedia? :confused:
Musim si ist asi kuknut nejaku komediu a naladit sa trosku optimistickejsie :dizzy_face:
4. okt 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak musíš prestať na to myslieť, neboj všetko bude dobre veď toško ľudí na teba myslí a praje ti to že to inač ako dobre ani nemúže dopadnúť :wink:
4. okt 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafffte,
baby nevadi ze vas vsetky nepoznam ale ved u pipky sa spozname, a vam co mate depku, tak tu rozozenieme, ved si vzdy mozeme povedat ze bolo aj horsie... :sweat_smile:
4. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, zavislackoy, mam dnes volno... :wink:
videla si vratne lahve? donesiem ti ak chces... :wink:
4. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninuska ja viem, snazim sa, ja viem, ze to myslis uprimne, ale myslim, ze naozaj to dokaze pochopit asi len niekto, kto este babo nema a velmi po nom tuzi, aj ked sa nedari. :cry:
mna tiez utesuju vsetky moje kolegyne, ze nemam stresovat, ale oni maju vsetky po dve az styri deti, tak ako mozu vediet co prezivam? :unamused: Ale aj tak dakujem za podporu, urcite je to milsie, ked viem, ze na mna myslite ako keby som s tym bola uplne sama :wink:
4. okt 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli sme spolu vratne lahve, musime najst neaku faaak, dobru komediu.. :grinning: +
Super, ze mas volno, ty si nam ale dala, sme mysleli, ze ti daju na dnes smenu..
4. okt 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste ale optimistky... :angry: :angry: :angry:
super komedia je vybijana, ale nemame ju doma... :unamused:
4. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok