Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
pipkaautor
4. okt 2007
ajus videla, jasne cool film, ja Sveraka milujem 😉
pipkaautor
4. okt 2007
mne uplne staci, ze dojdete, uz sa na vas taaak tesim 😃 aj Vilko sa tesi....ze bude mat klud pri pocitaci 😃 😃 😃
ajka23
4. okt 2007
a horem padem, alebo hrubes a mares?
pipkaautor
4. okt 2007
to som tiez videla, vacsinu ceskych komedii mam doma na dvd, tak si nieco musim pustit, nech sa napravim 😉
ajka23
4. okt 2007
ked vam poviem aku som mala ja noc, tak ta pipi isto tromfnem... :-S ale az osobne... 😉
mozno mam blbu otazku, ale viete mi povedat ako spoznam vysusenu marisku? =-) =-) =-)
ajka23
4. okt 2007
inac, dnes ten siamsky chlapcek marek zomrel... |-|
ninka1234
4. okt 2007
pipka ja som tým tiež prešla keď som vtedy prišla o tie dve dievčatká a potom som vôbec nemohla otehotnieť takže viem čo prežívaš aj o čom rozprávaš
pipkaautor
4. okt 2007
nikdy som nefajcila travu..cudne co? 😃 ale vyzera vraj ako tabak, ale ma taku sladkastu vonu, vraj... :-|
ajka23
4. okt 2007
no, vies, nasla som a neviem vlastne co, tak sa pytam, tiez som to nikdy nefajcila... :-S
pipkaautor
4. okt 2007
|-| |-| |-| chudatko
ajka23
4. okt 2007
vcera som sa dala zaockovat, tak uvidime, ci si na mna tento rok chripka trufne... ]-( ]-( 😃
pipkaautor
4. okt 2007
ajus, kde si nasla, v robote u chlapcov? =-) 😕
lumah
4. okt 2007
ajka aj ja sa chcem dať, len čakám či nie som tehu, ak som, nedám sa
ajka23
4. okt 2007
nie, ono to suvisi s mojou veselou nocou, skoro som volala policiu, ale viac az na stretku... 😉
pipkaautor
4. okt 2007
ajus, tak to sa teda na teba este viac tesim :-N 😃
ajka23
4. okt 2007
to by si neprezila, keby som neprisla, co? 😃 😃 😃
ajka23
4. okt 2007
pipi, co je KET? =-)
pipkaautor
4. okt 2007
to teda nie 😃 a hlavne si navigator trasy x-) x-) x-)
ajka23
4. okt 2007
ha, vidis aka som v dnesny den strategicka osoba? 😃 😃 😃 aku mam motivaciu ich k tebe doviest? :-| cimm ich bude viac, tym viac zjedia a mne menej ostane, tak neviem, neviem, ci sa im neskryjem... 😃 😃 😃
pipkaautor
4. okt 2007
kryoembryotransfer, cize ked ti vlozia rozmrazene embryjka
ajka23
4. okt 2007
to mas ty? =-)
pipkaautor
4. okt 2007
nie ja som mala zatial len ET, to davali rovno tie oplodnene a tie zvysne mame zatial v mrazaciku, ak by to teraz navyslo 8-( tak potom ma niekedy caka KET
ajka23
4. okt 2007
tie neboli zmrazene co ti davali? =-) aky je v tom rozdiel? =-)
pipkaautor
4. okt 2007
nie, ved ich oplodnili v miske, a na druhy den ich davali dnu a mrazit ich davaju az tie, ktore zatial netreba, cize u nas tri na treti den, pripadne po predlzenej kultivacii na piaty den.
pipkaautor
4. okt 2007
ked nechapes stale, vysvetlim ti nazorne, ked prides 🙂
pipkaautor
4. okt 2007
Ajuska, musim ist varit, pre mojho stravnika, ked ho nachovam, dojdem 😉
dudu
4. okt 2007
lenze babky, viete, ze tie rozmrazene nemusia prezit rozmrazovanie, teraz mi to povedala jedna kaamoska, a je stoho dost vedla, lebo mali tri a ani jedno jej neprezilo. Bola normalne nastavena ze pojdu dnu a chuuuuda 😞 nic, tak so ju utesovala, lebo ona nema internet a je z prievidze.
jul
4. okt 2007
ahojteeee 😉
tak ja som uz hore 8-( ani neviem preco :-N
dudu
4. okt 2007
akoze uz, ]-( ved ja som od 6- tej na nohach, to sa tym tehotnym zije 😉 😃
jul
4. okt 2007
pipi prosim Ta len nedepkuj,babatka potom budu smutne a oni chcu byt len vo veselom brusku!
ja dobre viem co prezivas moja,viem ake to je tuzit po miminku a nedari sa 😢 ,ale ved Ty si tehulka a uz na Teba lezu tie splasene hormony,preto mas take sny.Inac aj moja kamoska mala strasne sny ked ostala tehu 🙂