• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
no ale to je vzdy lepsie, ked je to vsade rovnako rozlozene, ako ked mas nohy ako palicky a veeeeeelike ritisko.... :angry: :angry: :angry: :cry:
4. okt 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji tebe sa nieco snivalo o velkej riti?
4. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, pekne do radu ja som prva... :wink: :angry: :grinning:
julis, uz vies ako budes rodit? :unamused:
4. okt 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ja o nej radsej nesnivam, staci mi, ze ju vidim kazdy den v zrkadle... :wink: :grinning:
4. okt 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudušš :frowning2: mam len 1kus :pensive:
dudus, ja ti nieco donesiem, ok? :dizzy_face:
dudus, ty take nepotrebujes, je to taka hracka pre tie, ktore sa uz dohrali pri merani BT, tak chcu skusit nieco nove... :grinning:
4. okt 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna je to aj tak jedno, lebo niekoho ocari / ako vravis velke ritisko a male psia, dlhe vlasy..../
To mas tak jedno podla mna si pekna baba, a hotovo uz nechcem pocut o niecom velkom :zipper_mouth:
Lebo moj drahy je zatazeny na velke didky, a ja ich velke nemam a ked sa mu nepaci tak nech ide, ale on ma lubkaaa aj tak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
4. okt 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mojho didky vobec nezaujimaju a mne sa moje zase pacia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
proste maaaaam sa rada... :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hovorite o masaznom strijceku??? :confused:
4. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, budeme si na stretavke ukazovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: julisa asi vyhra... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o ovulacnom mikroskope... :wink:
4. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ako aj ja mam velke brucho ako hajzlovy pavuk, :grinning: ale len sadla, ziadna fazulka tam nieje :frowning2:
4. okt 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera mi pes obzral jednu papucu... :angry: :angry: :angry:
a o vlku, musim ist vencit... :angry: :confounded:
4. okt 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji a to ho ece nepreslo? Walter nastastie uz nezere topanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sadlo teto rok pozorujem aj ja, ale stale to odsuvam, vsak mi coskoro brucho narastie, tak na co cvicit... :wink: dobra teoria, nie? :dizzy_face:
4. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidim ,ze ten rok co som sem nechodila mi uslo naozaj vela :fearful: , to uz co nevymyslia , ze ovulacny mikriskop :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: , to ako tam si dam......a potom si na to pozeram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ty kokso, tak to ma dostalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fajn ak to k niecomu pomoze :wink:
dobra aji :wink: :wink: :wink:
prave ze to urobila prvykrat, od kedy uz nie je stena, taku bitku vcera dostala... :angry: :angry: :angry: :angry:
4. okt 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam taku teoriu, ale zatial mi rastie len brucho a nic v nom ale uz je tak na treti mesiac, to uz je co povedat, len supsup fazulku dnu :sweat_smile:
4. okt 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu sranda musi byt aj keby na chleba nebolo... :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj havo teraz pekne spinka vo svojom peliesku na poduske,na chrbatiku,nozicky rozcapeneeeee......a von ide az o 3-tej,ma to tazke chudacik :rolling_eyes:
4. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned dojdem, lebo budem mat ryhy na ramene, ak hned nevypadnem... :angry: :angry: :angry:
4. okt 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to na teba tak vyskakuje? :grinning:
4. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som tu, zabiiii, zase som ta nestihla :frowning2: ja mam dnes hrozny den :pensive: aj ja stem filipkove fotky vidiet :wink:
4. okt 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem sa napapat, kupit si dalsie lizatka, lebo tych osem som uz vylizala :sweat_smile: , a tak za hodinku pridem :grinning:
Dobru chut k obedu cicky moje :grinning:
4. okt 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tak teda neprideme radsej nie? :confounded: ked mas depky :rolling_eyes:
autor
juliska, myslis ten mikroskop? Ten mam aj ja doma :wink: mozem ho niektorej podarovat....
dobru chut dudušš :wink:
ja som si spravila zatial kavu a cakam ci mi R nieco neprinesie z mesta,som mu kazala,ze nech zozenie francuzske zemiaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,no vidis,ja dam Ajke a Ty Dudušš :wink:
4. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok