• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ahojte :wink:

pipka tak to si mala krásny sen, to je dobré znanenie, priprav sa na dvojičky :dizzy_face:
sweet, augustovka ahojte :wink:
7. okt 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ahooj :slight_smile:
7. okt 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj maahu, uz sa pripravujem dva tyzdne :grinning:
7. okt 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :dizzy_face: tak v pondelok ideš na krvičku? Ja to tipujem na dvoch chlapcov :sweat_smile:
7. okt 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahuliena: ahoj
dakujem vsetkym za privitanie
7. okt 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, dnes je ale krásne, ja zavretá medzi štyrmi stenami, bez pacienta... najradšej by som zdrhla :sweat_smile: :sweat_smile:
augus no ako sa máš?
7. okt 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pomaly!nic sa nezmenilo problemy su stale takze pojdem dokotrovi!a co ty? :slight_smile:
7. okt 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ani nic ale vsak nevies o mne ani stare :grinning: :grinning: :grinning: tak neviem kde zacat
7. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tam isto, tento mesiac na profil a sono a tak.. a manžel to isté...
mna ešte začal bolieť praví prsník :frowning2: tak som na nervy.. som revala ako malá, ale gynďoš mi povedal, že tam nemám nič patologické a u nás som si vybavila sono, tak som "pokakaná", že ako dopadnem :cry: bojím, bojím...
a keď všetko dobre dopadne tak pôjdeme do tuhého :slight_smile:
7. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahuliena:
tak budem moc moc moc drzat palceky aby to vsetko dobre dopadlo! :slight_smile:
7. okt 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :wink:
verím, že bude všetko ok a že to je z chrbtice.. už som mala taký problém, ale na ľavej strane :confounded: a to je tak, keď ja mám veľké prsia, tak gravitácia robí svoje :grinning:
7. okt 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maahu nestras :sweat_smile: ja chcem parik alebo dievcatkaaaaa :grinning: :grinning: ale v najhorsom beriem aj chalanov, v pripade nudze budem reklamovat :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning:
no ja mám tušak na tých chlapov :sweat_smile: potom budeš mať doma už troch chlapov :dizzy_face: :sweat_smile: to sa bude musieť maminka poriadne obracať, bo chlapci sú vždy taký hyperaktívnejší :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: veď sa uvidí za pár týždňov :slight_smile:
7. okt 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka az teraz som to pochopila ty si uz tehula?MOC GRATULUJEM :grinning:
7. okt 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustovka definítvne sa to dozvieme už čochvíľa... :wink:
7. okt 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco az cochvila?
7. okt 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
augustovka, este nieee, zajtra idem na test, tak ma poplujte pre stastie, nech je pozitivny :grinning: hrooozne sa bojim :frowning2:
7. okt 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ a ako sa citis?ze aj hej?
7. okt 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maahu si bosorka, ked mas take tusaky? :grinning: :grinning: :confused:
keby si vedela aky bol moj manzel zle dieta, hned by si mi priala dievcatka :grinning: :grinning: ale vyrastol z neho slusny clovek, tak ked zacnem s vychovou uz od perinky, snad sa to aj mne podari :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
necitim sa vobec nijak :unamused: je mi uplne fajn, nic ma neboli, nic necitim...tak co ja viem? :confounded: aj preto sa tak bojim :frowning2: :frowning2:
7. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka mozno blba otazka ale preco si neurobis test doma?
7. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojkaj... ja to cítim, že bude pozitívny :slight_smile: a ja mám celkom dobré intuitívne schonosti, žiadne bosoráctvo :grinning: proste to tak bude! :slight_smile:
7. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bojim sa :unamused: a baby radia, ze aj tak este tak skoro vacsinou neukazuje spravny vysledok, tak sa nechcem zbytocne dopredu stresovat.Pockam uz do zajtra, ked som vydrzala doteraz :wink:
7. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maahu, tak ja ti verim :wink: uz mi aj jedna znama karty vykladala a aj jej to vyslo pozitivne, tak snad... :dizzy_face:
7. okt 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak... ale už keď je raz pozitívny... krvička neklame... len aby HCG rástlo...
budem na teba myslieť, a moc Ti držať palčeky a nádych, výdych..a nech už je aspoň takto zajtrajšok :astonished:
7. okt 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak veru, zhlboka dychat :slight_smile: a zajtra o 14.15 vam dam vediet
7. okt 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som to asi zle pochopila!ako to je teda s tebou?prosim zasvat ma!
7. okt 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
augustovka, absolvovali sme IVF a teraz idem na tehu test na 10 den po ET, uz chapes? :wink: a velmi sa bojim, aby bol pozitivny, preto som chcela aby ste ma popluli....pre stastie :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok