• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
dobre som sa zabavila pri sledovani pocasia na markize... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakat na tvoje testovanie... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kafu, a netestovala si skoro ? Nemozes to skusit este raz?
20. jan 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka na to kedy budes testovat :sweat_smile:

ajka aj ja to je blaaazon

kafu a preco si myslis ze ti mrcha dojde???
20. jan 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaaa, nooo vidim to tak asi na dva tyzdne, mozno aj viac podla mojho super mobilneho cyklu :grinning: :grinning: :grinning:
inac uz som to pisala niekde na konikovi, ze som minuly tyzden pozerala relaciu,kde vystupila mlada baba-uplne v pohode, nie postihnuta :grinning: ,ktora napriek mrche, dvom negativnym testikom a este aj uzivaniu antibaby pills sla na pohotovost s priatelom, ze akosi ju boli brucho, no o par hodin na to porodila zdraveho chlapceka, nebol sice valibuk, ale bol uplne v pohode, tak sa to tam snazil nejako vysvetlit aj lekar, ze ako je to mozne...ta baba to proste citila, ale ked brala tabletky, dostala stale mrchu, este aj testy vysli negativne....sila ze?
autor
nestihla som pocasko, co zas ten debko stvaral?
20. jan 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to sila, ako to vysvetlili?
20. jan 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji povedz to pipke, ja sa hanbiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
kafu to je sila? Ona nechodila cely cas k lekarovi, ani obvodakovi? To si nikto nic nevsimol? :sweat_smile:
autor
wighy co mi ma povedat? co sa hanbis? si pipi? :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak pri zahlasovani vetrov sa ozval isty zvuk... potom sa ozyval este niekolkokrat, co asi ani on necakal, tak sa aj on smial... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka,no,mozno som aj testovala skoro, lenze dalsi testik si ani netrufam kupit, :angry: moj drahy sa ma opytal, ze a kde mas tie testy, co si si nakupila este na slovensku? no a ja ze, ved som ich pouzila...
no, co vam poviem, ze minuly mesiac 4ks, takze tento som otestovala len jeden, nemusim dodat, ze sa krivo na mna pozeral este aspon tridsat sekund :grinning: :grinning: :grinning:
tak som si povedala, ze moc to prehanat nebudem, lebo to bude mat opacny efekt, ale ved to poznate...este, ze tu je toto forum, ze nie som sama trafena :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslela som si, on je streleny pako, z neho nic normalne nevyjde :grinning: :grinning: :grinning: viem si predstavit jak sa tam pucil :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ten gyndos rozpraval, ze je to sice rarita, (dufam, ze netvrdkujem,ako sa pise rarita? slovencina nasa krasna :grinning: ), ale ze on ma zo svojej praxe pripady, kedy zeny za nim dosli, ci nahodou nie su tehotne uz aj v siedmom mesiaci...a to nemyslel napr. spoluobcianky u nas na slovensku... :wink:
20. jan 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafu, nic si z toho nerob, aj ja som mala obdobie, ked som okolo lekarne nepresla bez toho, aby som si minimalne jeden nekupila... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. jan 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka uz chaaapes??? :grinning: :grinning: :grinning:

kafu ech ty nasi muzi, kolkaty DC si???
20. jan 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak som sa uz dlho nenasmiala, ako pri dnesnom pocasi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jan 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kafu, vbehni zajtra do lekarne a kup dalsi :wink: kde teraz zijete? nie ste nahodou v Parizi? Teraz mi tam odisla kamoska, muza vyslali tak sla s nim...
20. jan 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz chaaaapem :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy,
30.den, uz tu mala byt, alebo zajtra, tak uvidime :sunglasses:
pipka, sme v alpach v rakusku, no a lekaren je zajtra zatvorena, aj drogerka, ale nevadi, do pondelka ak nepride samo ze vydrzimmmm, to si este vsugerujem trojcata dovtedy...
20. jan 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia,
si tu este?
20. jan 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drahusik sa zobudil a isiel umyvat riady :grinning: :grinning: , kto si pocka, ten sa dockaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tak uz mame dvojku, supis :slight_smile:
20. jan 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka,
no vidis, ani strihat ste si nemuseli... :sweat_smile:
20. jan 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy si testovala?? no nech je uz pondelok

jeeej tam musi byt kraaasne :sweat_smile:
20. jan 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka,
ahoj, ty mas ale zahadny profil :wink:
20. jan 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to ja by som sa nacakala... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
kafu, tak drzim palceky :dizzy_face:
pipi, dik
ajka, tak odporucam ferovku, strihacku - papier, noznice, kamen - kto prehra ide, napr. vyniest smeti, povysavat, umyt riad atd...
20. jan 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok