• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
govi tak nech ti to ubehne
28. jan 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi to dufam ze bude plodny, uz by sme mohli vsetky opustit snazilky a vrhnut sa do tehuliek :slight_smile:
28. jan 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, snáď ubehne, lebo už ledva odolávam testu :grinning:
marse, neboj, o chvíľku budeme u tehuliek :wink:
28. jan 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Losssik,

gratulujem k tehu!!! .....tak to je super, ze ti to uz konecne po tolkom cakani vyslo.....

Treba byt len trpezlivýýýý.........a človek sa ani nenazdaaa a je tehu... :grinning:

Snad ten februaaar bude aj pre nas niečííím výnimočným......veď sa blíííži Valentííín......tak by sme mohli tie naše polovičky prekvapiť tým najkrajším a najmenšímdarčekom aký len môže byť... :grinning:

Juuuj, idem ku sporaaaaku......papa
28. jan 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka, tak to máš pravdu, to by bol ten najkrajší darček, aký si viem predstaviť, darovať drahému napr. pozitívny tehu testík :wink: :dizzy_face:
28. jan 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
tak mne mrcha dorazila dnes, co uz, ide sa dalej :wink:
28. jan 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierus :slight_smile: tak to ma mrzí, že mrcha dorazila :frowning2: . Ale páči sa mi tvoj optimistický prístup a je to veľmi dobrý prístup :wink: . Február má byť plodný, tak držím palčeky :slight_smile:
28. jan 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj govinda :slight_smile: si v praci?
no, uz to beriem trochu športovejsie ako na zaciatku, aj ked luto mi to je
28. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierus..to mi je luto :frowning2: . Ale neboj, pojdeme spolu do novembroviek, my zaciname vo februari snazilkovat, to bude akurat tri mesiace po missed ab.
28. jan 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, ahoj trpezliva :slight_smile: si zlata.
ten cas letiiii, este si ma aj dobehla, tak sa budeme spolu podporovat :wink: drzim palce :wink:
ja chodim teraz k lekarovi, tak som nejaka kludna, spolieham sa, ze pomoze
28. jan 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobehla, to je pravda..ale radsej by som si to s tebou vymenila, cakat 6 mesiacov na palicky je lepsie ako najst palicky, prist o mimi a cakat dalsie tri mesiace na snazilkovanie. Ale nam to fakt velmi rychlo ubehlo...Teraz si uz budem davat pozor, ak nahodou bude podozrenie na tehu, ziadny maraton a extremne behy nepojdem...(aj ked lekar mi to nepotvrdil, ale podla mna za to nepodarene tehotenstvo mohol aj ten maraton v 4tt)
28. jan 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi by si so mnou nemenila, ja som prisla o mimi v 7 mesiaci,ale bolest nas obidvoch je urcite rovnaka. Potom som 6 mesiacov cakala kym sme zacali snazilkovat a teraz sa uz 7 mesiacov nedari :pensive:
28. jan 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieruš, áno som v práci :angry:
trpezlivá, držím palčeky, nech to vyjde čím skôr :wink:
28. jan 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, no to mas tazke :unamused: a co vlastne robis, ze musis chodit do prace aj cez vikendy?
28. jan 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne víkendy nerobím. Pracujem v školiacom centre a teraz tu na 2 týždne prišiel jeden prednášateľ zo zahraničia, tak sú školenia aj cez víkendy. A keďže je tu veľa ľudí na tých školeniach, musí to byť perfektne zorganizované, tak tu musíme byť všetci, teda aj ja.
28. jan 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierus, mala si to sto krat tazsie, to sa neda ani porovnat. Si silna zena. A urcite sa coskoro dockas babatka. Musim uz ist ideme k svokre na obed. Majte saa. Govi a ty sa setri :wink: .
28. jan 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee,napapane?? :dizzy_face:
28. jan 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lia, ja zatiaľ na obed ani nemyslím :grinning:
28. jan 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi :grinning: :grinning: ,ty si tu stale,aspon ma kazdy s kym pokecat :grinning: :dizzy_face:
az do siestej si??
a co tam budes obedovat,chudatko??
28. jan 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile:
ja som dlhsie nebola v tejto teme :wink:

Prajem vam naozaj obrovsku trpezlivost, pohodicku, energiu zo sklamania premienat radsej na lasku k partnerovi (trebars...) a vlastne zo srdca kazdej jednej snazilke konecne tie vytuzene //

A prikladam jeden zaujimavy link:
http://www.nasedetatko.com/index.php?popis=20&detail=ano&id=718
28. jan 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, som tu dnes asi do piatej, možno pól šiestej.
Obedík mi donesú z reštiky okolo druhej a mám tu hrnčekovú syrovú polievočku, tak zatiaľ si dám apsoň tú :wink: :grinning:
28. jan 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goviiii obdivujem ta si sikovna zienka :sweat_smile: , ja by som uz urcite urobila cirkus keby som musela taaak dlho robit, raz z a 2 roky to poznam ked ideme na vystavu do Brna vtedy taham aj ja 2 tyzdne v kuse a je to strasneeee
28. jan 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dobre znie,syrova polievocka,ale ja nepapam sackove polievky,je tam strasne vela glutamanu :confounded: .
aj zajtra pracujes??ved si nic nestihnes ani doma spravit :astonished:
28. jan 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to zvlada manzelik ze ta nema doma??? a pracuju aj ostatny kolegovia alebo len ty???

ajoooj liuska ako sa ma nelinka???tesi sa snieziku????
28. jan 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka??najlepsie :grinning: ona ma krasny zivot
my uz nemame sniezik,iba sem-tam na travniku,ale uz skoro nic.vy mate vela??
este ti je zle wigh??to musi byt neprijemne :unamused:
28. jan 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LYZENKA DAKUJEM A ZELAM SKORE OTEHULKOVANIE :slight_smile:
28. jan 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame ece sniezik clekom dost :grinning: takze sa tesim ked idem zajtra vybavovat lekvara zesa budem smykotat :grinning: :grinning:

noooo uz som stihla aj objat dnes zachodovu misu :grinning:

manz :grinning: l mi teraz doniesol hraskovu polievku takze snad ju dokazem zjest :grinning:
28. jan 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuška, wighy, ja pracujem vlastne nonstop už 2 týždne, lebo som robila aj minulý víkend a celý tento týždeň ešte musím odrobiť a až ďalší víkend mám voľno - teda vlastne budem makať dokopy 3 týždne v kuse :angry: . Ale čo už narobím?

Ja sáčkové polievočky tiež veľmi nejem, ale teraz cez víkend to proste nijako inak nevychádzalo, aby som tu mala polievku, a z reštiky mi ju nechceli doniesť, teda musela som zvliť tú sáčkovú. Je to lepšie ako nič, lebo ja som strašne polievková a keď nemám k obedu polievku, tak sa cítim nenajedená.
28. jan 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davaj si prosim ta zajtra pozor,nie ze sa niekde smyknes.daj si poriadne topanky.
zajtra budes uz mat aj obrazocek??
A CO SI PAPALA
28. jan 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ti doslo zle??na pokracovanie :grinning:
28. jan 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok