• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
martinka a koľko máš rôčkov, ak sa môžem spýtať?

ja len 23, a nedarí sa, všetci tvrdia, že do 30 sa otehotnie najlahšie a my už 3/4 roka a nič.... :frowning2:
28. jan 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zahada ze sa nedari otehotniet ked vam nic nie je, ze? lentilka bola si u doktorky?
28. jan 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja eštie nie ale už sme spolu 5 rokov a teraz je všetko v štádiu riešenia, tiež váhame stavať?...alebo byt? radšej domček, ale nejaké veci sú neni v poriadku, tak zatial asi kúpime byt a časom dom. a samozrejme sa snažíme otehotnieť a nejak sa nám nedarí.
28. jan 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno to bude aj vekom....mam 28 a strasili ma maminy, ze nech to neodkladame lebo budemem mat problem,no a je to tu...
28. jan 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka su aj 40 rocne co otehotneli takze ty si este na tom super, vobec si z toho nic nerob.... :slight_smile:
ja som sa do tehulkovania zase az moc ponahlala
28. jan 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som ešte pred 4 mes. lebo som nemala vôbec ms, vieš brala som 5 rokov HAK, a dala mi vyvolávačku a že uvidíme potom... a už sa mi to upravilo, vieš, ale nechcem hneď stresovať!!

A s tým vekom (martinka)??? to je asi touto stresújucou dobou... ja mám 23 a vidíš, nedarí sa
28. jan 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lentilka aj my teraz zhaname bytik a snazime sa o babo....bude to tazke spojit dokopy no snad to zvladneme...
viem, ze su aj starsie, no cim viac rockov tam viac problemov asi
28. jan 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam, že nám to všetkým čím skôr výjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

my máme tiež niekedy dilemu, či to naraz je dobrá idea, ale už nemá zmysel viac čakať. Obaja to chceme, tak prečo nie. Ďieťa by malo byť chcené...
28. jan 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani mne sa nedari a to som od vas mladsia
28. jan 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko máš rokov???
28. jan 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi vekom nebude aspon trosku som sa pri vas ukludnila :slight_smile: musime sa teda snazit a urcite sa nam to podari vsetkym :slight_smile:
28. jan 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

to budte rady, ze zatial sa nedari tak 3, 4 mesiace......my uz na babetko cakame rok aj pol...... :pensive: a to som tiez nebrala ziadne HAK, a myslela som si, ze babetko pride hned , no ale ono to asi nie je az take lahke.....
28. jan 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 19 lentilka :wink:
28. jan 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne lyzenka ja som tiez myslela, ze to pojde lahko....no ona nechava na seba cakat...a o to viac sa mu budeme tesit :slight_smile:
28. jan 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vôbec to neni ľahké...my keď sme vysadili HAK, tak sme mysleli, že ďalší mesiac to bude :grinning: a nič :frowning2: no človek mieni, pán boh mení....Ale nie, ale jediné sa toto hodí k tejto diskusii. Ja to nechápem...

lyzenka: a bola si už na vyšetrenie či je všetko OK

Je tu jedna téma, neviem presne ako sa ten liek vola, ale asi clostil, a baby si to pochvalovali, to je na ovu a na podporu tvorby vaječníkov, ja tiež pôjdem dr. nech ma pozrie a nech navrhne nejaké riešenie...
28. jan 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka rok a pol?????? :astonished: to ta obdivujem ze to takto beries mne by uz vlasy stali dupkom
28. jan 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse: a vy sa koľko snažíte? ty si vydatá?
28. jan 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim uz ist babenky...tak vam prajem krasny vecer a sladke snazenie...pa
28. jan 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ja vas opustim , pojdem za mojou babulkou, krasny vecer a este krajsie snazilkovanie :grinning: :wink: pa a zase zajtra
28. jan 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola som, ale ze najskor musi ist manzel a az potom mozu robit somnou (to som bola tak po roku snazenia)....ale povedali sme si, ze este pockame.
Viete, moja mamina ma cakala takisto rok aj pol.....kym som sa rozhodla prist do jej bruska.....som teda lenos, co?

Uvidime este tento mesiac co a ako.....a ked nie....tak manzelik asi pojde dokturkovi... :O))))

Beriem to sportovo, pretoze mam este skolu, robim si dialkovo......takze mam aj skusky a tak, a pracu...takze mam co robit.....ale uz sa mi to tiez nepaci takaaa dlhaaa doba..... :pensive:

Skusala som vsetko mozne.....od maleho mikroskopu na sledovanie plodnych a neplodnych dni (je to blbost), cez meranie plodnych dni BT ....to som skusala tak dva mesiace....a povedala som si staci....nebudem sa stresovat kazde rano nejakym teplomerom.....
Teraz som vo faze, ked precistujem moje telo s ALOE VERA.....a manzelikovi som tiez kupila take kvapky ......tak uvidiiiime co nam osud na tento mesiac prichystal.... :grinning:
28. jan 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež mám školu, aj prácu, takže je toho až až...ale v novej práci som ešte krátko a nestíham, to časovo (školu), tak neviem. Na skúšky ma nechcú moc púšťať, a teraz som vo fáze, že neviem, čo skôr, či škola, alebo zdravie???lebo mne zistili, niečo, že mám z kĺbami a že to sa musí vyriešiť, no ale čo skôr?????
28. jan 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,

nestresovat, nestresovat, nestresovat.........
uzivat si zivota, manzelika, to ze mozete byt spolu,
chodit na vylety....prechadzky.....jasit sa spolu........to vsetko teraz, lebo potom ked pridu detusky, uz nebude na "nas dvoch" tak velmi casu. Tak si to vazte a nestresujte. OKI?

Tak ahojte, a vela sil a radosti.... :wink:

lyzenka
28. jan 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lentilka tuším si tiež na viacerých frontoch ako ja :slight_smile:
28. jan 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evelyin: jasné, ja keď som tu tak, sa snažím z každého rošku niečo vyzistiť, a toto sú teraz moje aktuálne... možno o pár mesiacov budeme už v tehulkách :grinning: čo ty na to????
28. jan 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom budeme písať, ako sa cítime, aké to je krásne, budeme kupovať vecičky....a písať kedy Ťa prvý krát mimi koplo atď.
28. jan 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tom ani nepochybuj, február má byť najplodnejší mesiac tohto roku tak šup šup na to. Ja len ešte musím počkať na MS. Nakoľko asi tento mesiac z toho už nič nebude.No uvidíme za niekoľko dní.
28. jan 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na 10.2........vtedy by som mala mat MS .... a ked nepride, uz mi to bude cudneee.....mavam presny MScyklus... :O))))
Tak hovorite, ze februar ma byt plodnym mesiacom? .....ved aaaano, ma byt mesiacom laaaasky ... predsa bude Valentiiina... :grinning:
28. jan 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak už aby bol február, ja cítim, že tento mesiac to nevyšlo, tak tiež musím čakať už len na ms a potom. a vo februári mám narodky, tak by to bol pekný darček, no nie??? :grinning:
28. jan 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojoooj, to by bol krasny darcek k narodeninam veru, lentilka... :grinning:
ale darcek k Valentinovi pre manzeliiickov....:O)) ...noooo, ked to tak raaatam, tak na toho 14-teho by to mozno vyslo, ze by som uz vedela... :O))))

no, ale nebudem predbiehat udalosti... :wink: tak naozaj sa uz s vami lucim a prajem pekny nedelny vecer.
28. jan 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám najneskôr 7-ho, čo by som mala mať 28 DC, ale určite príde skôr lebo mi to v posledných mesiacoch akosi chodí skorej. Výhodou je to, že viem že neskôr nepríde, lebo nikdy mi to nemešká.
28. jan 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok