Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
29. jan 2007

haloo halooo, stale tu nikto nie je? ☹

govinda
29. jan 2007

ahoj pipka, ja som tu 🙂

pipka
autor
29. jan 2007

ajoj, aka bleskovka 😀 co nove? dlho som tu nebola a nechce sa mi vsetko citat, ale o loss viem 😉

govinda
29. jan 2007

ani neviem, čo nové 😀
Ty máš čo nové? 😉

pipka
autor
29. jan 2007

konecne som sa dotrtulila z robotky a vychutnavam si, ze som doma 😉
a kupila som si cestou domov novu nocnu kosielku, tak sa tu vytesujem ako mala 😵 😵 😵 clovek si obcas musi urobit radost aj sam, mna aj malo potesi...

martinka211
29. jan 2007

Ahojte kocky 🙂 konecne som doma z prace...mozem sa pripojit?

pipka
autor
29. jan 2007

mozes 😉

pipka
autor
29. jan 2007

a kde ste? ☹

martinka211
29. jan 2007

co si myslite?uz 6 dni mi meska mrcha a test mi vysiel negativny vcera a takto dlho mi to este nemeskalo tak neviem....no rada by bola tehu...

pipka
autor
29. jan 2007

a mas nejake priznaky? okrem toh, ze ti meska ms?

martinka211
29. jan 2007

stale mi je tak ako keby som ju mala dostat...take mavam krce, ale nic ine a este nafuknute brusko....neviem coho su to priznaky 😢

evelyin
29. jan 2007

No pokiaľ si otehotnela koncom cyklu tak kľudne môžeš byť tehotná a test máš negatívny. Skús urobiť zajtra alebo pozajtra test, budeš múdrejšia

pipka
autor
29. jan 2007

matka, aky dlhy mavas normalne cyklus? Skus pockat dva-tri dni a test zopakovat, kup si co najcitlivejsi a uvidis. 😉

govinda
29. jan 2007

martinka, skús zopakovať testík o pár dní, možno si testíkovala ešte skoro 😉

martinka211
29. jan 2007

ake testy mi odporucate?ja som mala len ten z Tesca tak neviem...mrchu som mala naposledy 24 decembra a vzdy som dostala presne na ten den o mesiac alebo den po....tak toto sa mi uz nezdaa...

pipka
autor
29. jan 2007

martinka, skus si kupit violu v DM, vraj je najcitlivejsi. pripadne aj Rapipreg.

martinka211
29. jan 2007

dakujem Pipka pojdem zajtra na nakupy 😀 ak mi to teda nepride...vy sa ako dlho snazite?

pipka
autor
29. jan 2007

my uz veeelmi dlho, skoro rok a pol, zatial bezvysledne ☹ ale dufam, ze tento rok sa zadari 😉

govinda
29. jan 2007

martinka, tak vraj najcitlivejší test je viola, je možné ju zohnať v DM drogerie, vraj je dobrý aj barbara test, rapipreg alebo rapiclear .... Možno je lepších viac, no neivem. Mne zatiaľ všetky ukázali len jednu /, potvory hnusné 😀

martinka211
29. jan 2007

Rok a pol to je fakt dlha doba....ja som myslela, ze to nebude problem otehotniet ked sa zacneme snazit, ale vidim, ze to nie je take lahke.Hlavne, ked uz mam vyssi vek 😀
tak ti velmi prajem, aby sa to tento rok podarilo a cakala si babenko 🙂

ninka1234
29. jan 2007

ahojte babulky aj ja už som doma z práce 🙂 😉

pipka
autor
29. jan 2007

mi nieco hovor o veku... 😀 som uz stara harfa 😀 😀 😀 ale mala som nejake problemy, cystu atd. ale uz som po laparke a pan doktor mi povedal, ze uz tomu nic nebrani, tak snad sa dockame 😉

pipka
autor
29. jan 2007

ahooj ninus, teba som uz daaavno nevidela. Ako sa mi mas?

martinka211
29. jan 2007

Ahoj Ninka 🙂 ako bolo v praci?
Pipka urcite musi vam to vyjst ked aj pan doktor povedal 🙂 ze vam nic nebrani....tak uz sa len snazit, aby babo rychlo prislo 🙂

pipka
autor
29. jan 2007

martinka, snazime sa o 106 😀 😀 ved som si dnes aj novu nocnu kosielku kupila 😀 😀 😀

ninka1234
29. jan 2007

pipka ani ja som ťa dlho nevidela vo februári ale ešte neviem ktorého idem znova do ba tak sa dúfam stretneme a ako sa máš? martinka v práci to celkom ušlo

pipka
autor
29. jan 2007

ninus, jasnee, rada ta uvidim. Len daj vediet potom co najskor, lebo uz som zacala robit a stale niekde beham ako s vrtulkou v ritke 😀 😀 😀

ninka1234
29. jan 2007

jasne že ti dám dopredu vedieť? a čo nové potešujúce nemáš nič?

martinka211
29. jan 2007

jej Pipka manzelik bude mat radost 🙂 🙂
Ninka tak ty mas dvoch chalanov?hodila by sa k nim nejaka malinka princezna 🙂

pipka
autor
29. jan 2007

booze aky lejak sa u nas spustil 😠 to je teda zima 😠 nase deturence sa este nesankovali uboziatka a asi sa ani nebudu ako tak na to pozeram ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre