• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ajka, tak sa nám lieč, aby si bola rýchlo zdravučká. Dnes je chorý asi každý, na nervy. To asi z toho počasia :frowning2:
30. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipka to mi je ľúto ale nabudúce sa to už vydarí :frowning2:
30. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nevadi, tak otvoris novembrovky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moje divne pochody v bruchu, ako pred mrchou stale pokracuju, tak uvidim, co z toho bude... :unamused:
30. jan 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj govi,
no co uz, dalsi mesiac v tahu :frowning2:
zaciname nanovo, raz sa podarit musi.Tak som dnes sadla k pc a prezeram svadobky, saty, kytice a proste sa zabavam, aby som nemyslela na to, ako ma bude zajtra boliet brucho :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jan 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam to vsetko ide tak pomaly??? myslim nacitanie stranky a pridanie prispevku... ide ma z toho porazit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. jan 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajus, aj vcera sme to tu rozoberali, aj nam to otvara tak pomaly :angry: neviem co sa deje?
30. jan 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus, len aby! Slubujes? :grinning:
30. jan 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, uz si bola pozerat saty? :wink: zoberes ma tam so sebou? :wink:
vcera som pozerala s manzelikom nasu svadbu, tak sme si pekne zaspominali, aj sa nasmiali... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neslubujem ja tomu proste verím a čakám nato že my napíšeš že už konečne čakáš bábo :grinning:
30. jan 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, inak aj ja som sa dnes zobudila s bolestou hrdla a este stale ho citim.A v skolke nam zuri chripka jedna radost, 60% deti je chorych, som zvedava ako to pojde dalej... :confounded:
30. jan 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok su polrocne prazdniny, na ktore sa velmi tesim, lebo budem v robote 12 hodin... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: to este len na mna naskacu bacily... :angry:
30. jan 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, akurat som volala s kamoskou, ideme v piatok o 16.00, kludne sa pridaj ak mas cas, budem rada, viac hlav viac rozumu :grinning: :grinning: :grinning: stretavame sa u mna.
30. jan 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak nic pipi, vidis ake mam ja stastie... :confounded:
30. jan 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to v piatok asi nebudes moct ist s nami, co? Neboj Aji, vezmem ta inokedy :wink:
30. jan 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, beriem ta za slovo... :wink: idem vencit a vesat pradlo do domu, hned sa vratim... :wink:
30. jan 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, mas nejaky tip na dobreho fotografa?
30. jan 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som mala vsetko vybavene z Popradu, takze v tom ti neporadim... :confounded:
30. jan 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaa, ja som zabudla, ze vy ste sa vlastne nebrali tu. Nevadi, kuknem na www.mojasvadba.sk snad nieco najdem, aj ked nerada objednavam niekoho, o kom nic neviem.Mam rada, ked mi niekoho odporucia, potom nespekulujem :grinning:
30. jan 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chvíľku som jedla a koľko ste toho popísali :grinning:
30. jan 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz uz su hadam fotografi celkom dobri, nie ako za sociku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja, to vencenie nepocka... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jan 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snad niekoho dobreho zozeniem :wink: a nebudem sa fotit v atelieri s ruzovym pozadim a duhou :grinning: :grinning: :grinning: to mi stacilo vidiet raz a dost! :grinning: :grinning: :grinning:
Govi, vidis vidis ako ten cas leti :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:
30. jan 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, letí, letí, ani vás nestíham čítať :grinning:
ajka, tak rýchlo vyvenčiť a potom šup do perín sa liečiť :wink:
30. jan 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to tu nie si len par minut :grinning: predstav si, ked sa sem nemozem dostat take dva dni, kolko toho dobieham... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo halooo kde ste mi zmizli? :astonished:
30. jan 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, tu som, len som umývala riadik, čo som obedovala :wink:
30. jan 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co si dobre papala? nech sa mi slinky zbehnu... :grinning:
30. jan 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som bravčového vrabca či ako sa to volá, taká rolka plnená všeličím možným a k tomu bola tarhoňa :wink:
30. jan 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo, to som uz pekne davno nemala, mnam. Asi spanielsky vtacik sa to vola :wink:
my sme mali dnes segedin s knedlou, ale bol vynikajuci, 4 knedle som zbastila :grinning:
30. jan 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, áno, je to španielsky vtáčik, tak ja som z neho urobila bravčového vrabca :grinning:
som sa tu štvala s kopírkou, zožrala mi papier a nechcela mi ho dať späť :grinning:
30. jan 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok