• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ja som uz skor cakala, ze pride jar a teraz toto... :confounded: :confounded: :confounded: inac aj ja mam rada poriadnu zimu, ale so snehom a nie taketo, ake zazivam tu na zapadnom slovensku... :unamused: inac ja som z Popradu, tak som zvyknuta na riadne zimy, aj mi to chyba... :frowning2: :frowning2:
21. jan 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som mu len pobozkala koleno a on spustil po mne taky krik, ze som normalne odisla s placom... :cry: :cry: :cry: potom sice za mnou prisiel a ospravedlnoval sa, ale vecer bol uz v ... :angry:
21. jan 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj do Popradu občas chodievam, je tam pekne :slight_smile:
21. jan 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy som si nemyslela, ze skoncim tu, ale aspon leto je tu teple... :wink: :wink: :wink: ja mam rada slniecko... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. jan 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, chlapi vedia byť niekedy strašní. Aj ten môj ma minule vytočil, lebo či to len preto mám chuť na sex, že chcem bábo. Skoro som ho zabila :angry: . Ja som predtým brala HAK a tá vo mne všelijaké pudy tlmila, tak teraz si to chcem vynahradiť a on takto :angry: . Tiež som odišla s plačom, lebo sme sa kvôli tomu pohádali, taktiež sa prišiel ospravedlniť, no ale večer už bol pekne na držku.
21. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V lete môžeš ísť aspoň na senecké jazerá :slight_smile:
21. jan 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj ja mam pocit, ze ked som brala HAK, tak ma to nejak utlmovalo a teraz mam na sex chut stale, co ten moj tak dvakrat za mesiac... :angry: :angry: :angry: co s tym? :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vraj ze chlapi to chcu castejsie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, ta voda tam je taaaaak spinava, ze minuly rok som si tam akurat omocila lytka... :confounded: :confounded: :confounded: ale su tu v okoli rozne jazera, tak tam chodim velmi rada... :wink:
21. jan 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aji ja mám opačný problém ten môj by rád aj tri krát denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je teda na mňa trochu dosť :grinning:
21. jan 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, môj to vždy chcel častejšie, dokonca aj teraz, ale ma tak vytáča s tými rečami, že či to len kvôli miminku mám chuť na sex. Nechápe, že tie hormóny ktoré do seba žena láduje v HAK, nejako musia ovplyvniť celé telo. A že keď ich neberiem, tak je to tiež niečo iné :confounded:
21. jan 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, nevymenime si ich? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, no ako je to mozne, ze kazda ma opacneho chlapa, ako by chcela? govi, pozic mi toho svojho aspon ty... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. jan 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji súhlasím :grinning: :grinning: :grinning: ,spravíme zámenu manželov :grinning: :grinning:
21. jan 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, tak ako vidím, už ti ho požičia nenka :grinning:
21. jan 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak sup - sup poslite mi ich... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, posli aj ty, budem ich striedat... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. jan 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zabalím ti ho pekne do krabice s červenou mašličkou a pošlem ups-kom :grinning:
21. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, ja mam toho svojho rada, ale asi uz za tu jeho chut mozu aj spolocne stravene roky, tento rok to uz bude 9 rokov... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kolko ste spolu vy? :wink:
21. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, aj u nás to bude tento rok 9. rok :wink: . Páni, ani som si to neuvedomila. Ale bývame spolu len 1,5 :wink: . Dovtedy toho sexíku bolo pomenej :confounded:
21. jan 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji peknééé, tak ste prekonali aj ten siedmy - kritický(ako sa vraví), my sme spolu 6 rokov-nás ten kritický ešte len čaká ale my ho zvládneme :grinning: :sunglasses:
21. jan 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, my sme sa brali presne v deň 7. výročia nášho "chodenia". U nás bol kritický hlavne 3. rok :unamused:
21. jan 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovori sa, ze kazdy neparny je kriticky, takze ziadna vyhra ani ten 9ty... :unamused: :unamused: :unamused: my sme zacali byvat spolu hned od zaciatku, asi to nebolo najlepsie rozhodnutie.... :unamused: co uz... :wink:
21. jan 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako travite nedelny jarny dnik ???
21. jan 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to ono sa to vraví že siedmy rok kritický,ale u každého je to individuálne :slight_smile:
21. jan 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, aj ty poletujes z temy do temy? :wink: nemam nic nove, asi by som mala ist robit obed, ale sa mi nechce... :rolling_eyes:
21. jan 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ano :grinning: ja tiez pojdem o chvilku obedovat, sa tesim, lebo som hladna, ako vlk :cry:
21. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: ,
ako sa mate??na mna ide choroba :rolling_eyes:
21. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ako oslavite slobodu a hlavne samotu? :wink:
21. jan 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lia, to je neprijemne. tak sup do postielky a teply cajik. to je tym divnym pocasim :angry:
21. jan 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachvilu musim ist s nelinkou von :rolling_eyes: ,takze mozem sa hodinu prechadzat ako nafetovana :astonished: .
21. jan 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok