Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
21. jan 2007

ja som uz skor cakala, ze pride jar a teraz toto... 😖 😖 😖 inac aj ja mam rada poriadnu zimu, ale so snehom a nie taketo, ake zazivam tu na zapadnom slovensku... 😒 inac ja som z Popradu, tak som zvyknuta na riadne zimy, aj mi to chyba... ☹ ☹

ajka23
21. jan 2007

a to som mu len pobozkala koleno a on spustil po mne taky krik, ze som normalne odisla s placom... 😢 😢 😢 potom sice za mnou prisiel a ospravedlnoval sa, ale vecer bol uz v ... 😠

nenka
21. jan 2007

jééj do Popradu občas chodievam, je tam pekne 🙂

ajka23
21. jan 2007

nikdy som si nemyslela, ze skoncim tu, ale aspon leto je tu teple... 😉 😉 😉 ja mam rada slniecko... 😎 😎 😎

govinda
21. jan 2007

ajka, chlapi vedia byť niekedy strašní. Aj ten môj ma minule vytočil, lebo či to len preto mám chuť na sex, že chcem bábo. Skoro som ho zabila 😠 . Ja som predtým brala HAK a tá vo mne všelijaké pudy tlmila, tak teraz si to chcem vynahradiť a on takto 😠 . Tiež som odišla s plačom, lebo sme sa kvôli tomu pohádali, taktiež sa prišiel ospravedlniť, no ale večer už bol pekne na držku.

nenka
21. jan 2007

V lete môžeš ísť aspoň na senecké jazerá 🙂

ajka23
21. jan 2007

inac aj ja mam pocit, ze ked som brala HAK, tak ma to nejak utlmovalo a teraz mam na sex chut stale, co ten moj tak dvakrat za mesiac... 😠 😠 😠 co s tym? ☹ ☹ ☹ a vraj ze chlapi to chcu castejsie... 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. jan 2007

nenka, ta voda tam je taaaaak spinava, ze minuly rok som si tam akurat omocila lytka... 😖 😖 😖 ale su tu v okoli rozne jazera, tak tam chodim velmi rada... 😉

nenka
21. jan 2007

no aji ja mám opačný problém ten môj by rád aj tri krát denne 😝 tak to je teda na mňa trochu dosť 😀

govinda
21. jan 2007

ajka, môj to vždy chcel častejšie, dokonca aj teraz, ale ma tak vytáča s tými rečami, že či to len kvôli miminku mám chuť na sex. Nechápe, že tie hormóny ktoré do seba žena láduje v HAK, nejako musia ovplyvniť celé telo. A že keď ich neberiem, tak je to tiež niečo iné 😖

ajka23
21. jan 2007

nenka, nevymenime si ich? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. jan 2007

baby, no ako je to mozne, ze kazda ma opacneho chlapa, ako by chcela? govi, pozic mi toho svojho aspon ty... 😅 😅 😅 😅 😅

nenka
21. jan 2007

aji súhlasím 😀 😀 😀 ,spravíme zámenu manželov 😀 😀

govinda
21. jan 2007

ajka, tak ako vidím, už ti ho požičia nenka 😀

ajka23
21. jan 2007

nenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sup - sup poslite mi ich... 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. jan 2007

govi, posli aj ty, budem ich striedat... 😅 😅 😅 😅

nenka
21. jan 2007

ok zabalím ti ho pekne do krabice s červenou mašličkou a pošlem ups-kom 😀

ajka23
21. jan 2007

ale nie, ja mam toho svojho rada, ale asi uz za tu jeho chut mozu aj spolocne stravene roky, tento rok to uz bude 9 rokov... 😵 😵 😵 😵
kolko ste spolu vy? 😉

govinda
21. jan 2007

ajka, aj u nás to bude tento rok 9. rok 😉 . Páni, ani som si to neuvedomila. Ale bývame spolu len 1,5 😉 . Dovtedy toho sexíku bolo pomenej 😖

nenka
21. jan 2007

aji peknééé, tak ste prekonali aj ten siedmy - kritický(ako sa vraví), my sme spolu 6 rokov-nás ten kritický ešte len čaká ale my ho zvládneme 😀 😎

govinda
21. jan 2007

nenka, my sme sa brali presne v deň 7. výročia nášho "chodenia". U nás bol kritický hlavne 3. rok 😒

ajka23
21. jan 2007

hovori sa, ze kazdy neparny je kriticky, takze ziadna vyhra ani ten 9ty... 😒 😒 😒 my sme zacali byvat spolu hned od zaciatku, asi to nebolo najlepsie rozhodnutie.... 😒 co uz... 😉

mixka
21. jan 2007

ahojte, ako travite nedelny jarny dnik ???

nenka
21. jan 2007

Veď to ono sa to vraví že siedmy rok kritický,ale u každého je to individuálne 🙂

ajka23
21. jan 2007

mixi, aj ty poletujes z temy do temy? 😉 nemam nic nove, asi by som mala ist robit obed, ale sa mi nechce... 🙄

mixka
21. jan 2007

ajka, ano 😀 ja tiez pojdem o chvilku obedovat, sa tesim, lebo som hladna, ako vlk 😢

lia
21. jan 2007

ahojte 😵 ,
ako sa mate??na mna ide choroba 🙄

ajka23
21. jan 2007

mixi, ako oslavite slobodu a hlavne samotu? 😉

mixka
21. jan 2007

jej lia, to je neprijemne. tak sup do postielky a teply cajik. to je tym divnym pocasim 😠

lia
21. jan 2007

zachvilu musim ist s nelinkou von 🙄 ,takze mozem sa hodinu prechadzat ako nafetovana 😲 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre