Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ninka1234
30. jan 2007

som sama tak smutne ☹

marse
30. jan 2007

a kde mas chlapcov???

ninka1234
30. jan 2007

chlapci už sú v postielkach

marse
30. jan 2007

A MANGELIK JE V PRACI???

ninka1234
30. jan 2007

ano práve odišiel a vráti sa až zajtra večer

lyzenka
30. jan 2007

ahojte cakatelky,

tak ako sa mate? ja som nejaka nachladnuta - sopliiim,striasa ma zima (ale teplotu nemam)....pojdem si lahnut skor do postielocky.
Zajtra idem posledny den do prace v tomto tyzdni ( stvrtok mam skolenie a piatok dovcu),....aj na skolenie sa celkom tesim, pretoze bude len doobeda a potom frei...a bude v BA a manzelicek si zoberie dovcu tiez a pojdeme niekam popozerat nabytky... 😀 No a piatok ked mam dovcu, ideme lyzovat.....no ktovie, moznoze uz budeme traja......ved ked tu baby piiisu take veci, ze boli v tretom, ci stvrtom mesiaci a ani o tom nevedeli?.....taaaaak, no ktovie?.... 😀

marse
30. jan 2007

tak to je naozaj dlha sluzba, to ti nezavidim 😒

spapulka
30. jan 2007

Ahojte snazilky 🙂 , ahoj marse, co mas dnes nove? ja som dnes opat o nieco mudrejsia ohladne spinenia....pred mrchou, ani som netusila, ze na tejto stranke je informacny boom! 😀

ninka1234
30. jan 2007

ja som takto sama dvakrát do týždňa takže už si nato pomaly zvykám hodím spršku a ešte sa sem vrátim zatial pa pa
lyzenka tak aby si bol v tom treťom štvrtom mesiaci 🙂

lyzenka
30. jan 2007

chichi,
dik, ninka.... 😀

vies, minuly mesiac som si robila tehutest, bola najskor jedna palicka a tak po hodine sa tam nieco ruzovelo.....a rano ked som nato pozrela....tak tam bola taka hneda palicka......(ale potom za dva dni som dostala MS).....ale to som dostala asi o 3 dni skor ako zvycajne.......mavam pravidelnu MS na den, pomaly i hodinu. Tak som bola z toho trosku smutna......., ze som tam videla ako taku nadej na tom testery .....a predsa MS prisla...... ☹
Ale ved, raz nepriiiiiide.... :O))))

spapulka
30. jan 2007

Ahoj lyzenka, ja som tu skoro nova, neboj ono to pride a radsej davaj pozor na lyziach,vsak nikdy nevies 😉

marse
30. jan 2007

ahoj spapulka, ako? ano tu sa dozvies vela, fakt aj mne to tu uz velakrat pomohlo, mne chvalabohu uz to spinenie prestalo, neviem co to malo znamenat 😉

spapulka
30. jan 2007

len dufam, ze neudem mudrejsia ako moj lekar, oni to nemaju radi 🙂
Ja som ok. trosku sa citim akoby na mna nieco liezlo, ale telo bojuje. mala som aj zvysenu teplotu 37,4, ale niekam zmizla. A cakaaam na mrchu, 6.2. Ja to spinenie mam praveze stale, brala som to ako sucast MC.Opytam sa dr.

lyzenka
30. jan 2007

ja cakam na MS 10.2. .....a tiez na mna nieco ide....a to chceme ist teda cez ten vikend lyzovat.....dufam, ze to dnes vyleziiiim.

ninka1234
30. jan 2007

už som späť 😉 😀

marse
30. jan 2007

ja neCAKAM mrchu 9.2, ale radsej by som bola keby nedorazila 🙂 ,
zeby si aj ty mala chripka ze vraj prepukla nejaka epidemia

lyzenka
30. jan 2007

no dufam, ze nie.....robim v skolke....a tam mame teraz o polovicu deti menej ako je zvycajne.........takze aj tam decke soplia...tak ktovie, ci som volaco aj od nich nechytila.

spapulka
30. jan 2007

lyzenka, moja kamaratka sa tiez zle citila, bola nachladena, stale na nu nieco liezlo a potom zistila, ze je tehotna....tak si fakt davaj pozor na lyziach.Kolko dnovy mas cyklus? A merias teplotku?Ja mam 37 teraz uz 4 den, tak dufam,ze to do 6.-ho vydrzi 🙂 Okrem toho mam bolia prsa, ale to aj minuly mesiac....

spapulka
30. jan 2007

tak to na nas NEpride postupne.... 😀

marse
30. jan 2007

Babulky ja sa pre dnesok lucim idem prebalit tu moju zabu lebo mi tam nechala poklad 🙄 a potomju pojdem uspat, majte sa krasne a zas zajtra a
lyzenka davaj na seba pozor 😉 Dobru nocku 🙂

spapulka
30. jan 2007

dobru 😔

lyzenka
30. jan 2007

mam 27 DC....cize na ten 28 uz mavam MS.....
teplotku nemeriam....ale meriavala som.....ale v podstate zbytocne...pretoze aj tak vzdy rano v ten den MS....som mala malu teplotu, tak som vedela, ze pride MS.....takze naco?
A od OVU som mavala vzdy tak 37,5 37,4 37,3 ........vlastne az do MS.....
Takze radsej to ani nesledujem aku mam teplotu, taku mam....a jednoducho tak to je...a teplotu nezmeniiim..... 😉

spapulka
30. jan 2007

asi mas pravdu. Ja meriam prvy cyklus a zapisujem na fertility. No neviem, ci to bude pomahat, pretoze to znaci doslova a dopismena co tam nahodim. A ked som napisala, ze mam hlien este den po ovu, tak mi posunulo ovu o tri dni. Takze skusim este dalsi cyklus a potom sa na to vykaslem. Ja mam do OVU 36,65 a po 37C. ale asi sa treba sustredit na prijemnejsie veci....vsak? 😉

lyzenka
30. jan 2007

veru, veru, papulka.........radsej na tie prijemnejsie veci sa sustredit.....predtym som mala aj ten vypocet od JOnasa.....a tak som sa sustredila veeeelmi na tie dni,ktore on urcil, ze su plodnymi.....ze nad inymi som ani neuvazovala....a to bola chyba.....
fakt, radsej pocuvat svoje telo, a dusu.....co a kedy chcuuuu... 😀

papulka, a vy uz kolko snazilkujete? my rok aj pol...

spapulka
30. jan 2007

jooj, tak to uz je pokrocily cas.....my len dva mesiace, no nebrala som HAK uz min 6 rokov a brala som aj tabletky na prolaktin pred 2 rokmi. A riesis uz nieco aj s lekarom? Poznas dovod preco nie?

lentilka1
30. jan 2007

ahojte babulky...ako

marlenka si tu aj ty? už si sa testovala? tak ako? dúfam, že ti vyšli II 😉

lyzenka
30. jan 2007

No zatial som nic neriesila s lekarom.......nechavali sme to zatial tak, pretoze mam este dialkovo skolu....tak sme si povedali, ze sak bud pride alebo nepride.....ale je nam to uz trosku divne, ze aj tak nechodiiiii, stale nechodiiii......
Akurat, co mi lekar povedal, ze najskor musi ist manzelik az potom mozu pracovat somnou..........
No ale este jedna vec ma utesuje, ze moja mamina na mna cakala tiez rok aj pol, takze, mozno to mam po nej... 😀
A teraz pijem ALOE VERA gel na precistenie organizmu.......a zevraj uz pomohol nejakym parom, ktorym sa nedarilo.....takze ktovie.....skusam.....ale viacmenej to mam naozaj na precistenie organizmu - pecene.

spapulka
30. jan 2007

To je dobre, ze sa nestresujes a hlavne,ze ta nic netlaci, myslim tym cas, vek a zdravotne problemy. Aloe je dobra vec, vobec vsetky prirodne veci pomahaju aj vnutorne ale hlavne psychike. Ja tiez beriem pripravky z mrtveho mora, na precistenie a zlepsenie imunity org. A hlavne sa snazim nestresovat ci pride alebo nepride mrcha 😅
Ale poznam vela kociek, co navstivili gyn.centrum a po troch mesiacoch otehotneli....

lyzenka
30. jan 2007

ahoj lentilka,

marlenka tu nie je....takze nevieme jej vysledok... 😕

spapulka
30. jan 2007

tak ja uz na dnes koncim, dobru noc 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre