Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
4. feb 2007

asi preto som sa rozhodla merat si BT, aby sa mu chcelo aspon vtedy, ked je ovulka, tak uvidim, ci sa aj ja dockam takeho zazraku... 😉 😉 😉 aspon dufam, ze je ovulka... 😒

wighy
4. feb 2007

myslim si ze spravne rozhodnutie, nic tym nestratis
moc ti drzim palceky, ja som si tiez naivne myslela ze mimi sa da lahko urobit ale opak je pravdou a preto na vytaca ked moje kamosky hvoria ze po 30 mame este cas, vtedy by som snad vybuchnut vedela

ajka23
4. feb 2007

ja som sa dlhe roky napchavala HAK, nejak som sa tehotenstva bala, no vediet to, ze to nefunguje tak rychlo, tak ich uz davno vysadim... 😒 brala som ich s malymi prestavkami 12 rokov... 🙄 🙄 🙄

wighy
4. feb 2007

tak to je podoba, ja som HAK brala 9 rokov v kuse a tiez som sa mooc bala tehotenstva ale teraz v auguste sa to zmenilo, uz sa nebojim ved nejako bude a tuzba po babu je silnejsia

ajka23
4. feb 2007

ja som v 16tich otehotnela, ale babatko si to v 13tt rozmyslelo, z odstupom casu uz viem, ze je to asi takto lepsie, ale teraz, ked by to bolo OK, tak to neprichadza... 😢 😢 preto som vlastne tak dlho brala HAK... 😒
ale podme na veselsiu temu, ake mas tehu priznaky... 😉

wighy
4. feb 2007

juuuuj aji to mi je luto ale asi to tak malo byt

ok tak na veselsiu temu, priznaky???no je mi staaaaale bleeeee, je to zly pocit ale dufam ze to coskoro prejde, teraz som dojedla ale viem ze o chvilu budem musiet zase lebo ta kyselina je hnusoba a pritom je strasne malo veci ktore viem zjest, takze aji chces este byt tehu??? 😀 😀 😀
ale jasnacka ze chceeees,len ja som necakala ze to bude taketo, a stale som strasne unavena, viem spat aj cez den co sa mi predtym nedarilo

ajka23
4. feb 2007

je ti len zle, alebo aj blinkas? 😝 😝 😝
moja kamaratka si hovorila, ze uz nechce byt tehu, tak jej byvalo zle, nosila sacek vzdy pri sebe, ale ako prislo, tak odislo a kazdym dnom caka prichod malej slecny na svet... 😉 😉 😉
a co plet, nemas ju horsiu?

wighy
4. feb 2007

no aj blinkam, tri dni na len napinalo a vcera som aj blinkala, dnes zatial nie, ale je to dost zatazujuce na zaludok 😝
tak aj ja dufam ze to o par tyzdnov odide lebo to fakt nie je sranda, preto som zvedava ako zvladnem zajtrajsi den v robote kedze som cely vikend prelezala a prespala 😀 😀

a plet??vies co, teraz sa mi aj zda ze je horsia ale este horsie je ze sa mi strasne mastia vlasy no hruuuza a lekar povedal ze je to normalne, ze je to hormonmi ale umyvat kazdy den vlasy nie je sranda

ajka23
4. feb 2007

tak to ti verim... 😎
a prsia sa ti uz zvetsili? 🙂 inak, ak ti pojdem s tymi mojimi otazkami na nervy, tak ma zastav 😀 😀 😀

wighy
4. feb 2007

ajkaaa to je uplne v pohode 😅

aj prsia sa zvacsili a este ma stale bolia ale na to som si uz zvykla len v noci 😅 sa sem tam zobudim ze ma bolia

a inak teraz nechodim nakupovat do potravin lebo to je pre mna horor fuuuuj normalne sa mi hnusia 😀 😀 , tyzden som nevarila tak chudak manzel ale vcera som navarila na 3 dni 😀 😀 😀

ajka23
4. feb 2007

co dobreho si navarila, ze ti pri tomm neprislo zle? 😅

ajka23
4. feb 2007

kde sa flakas? hadam neblinkas??? 😅 😅 😅

wighy
4. feb 2007

zeleninovu polievocku, ryzu a masko v sampionovej omacke a dala som marinovat platky masa tie si uz manzel sa opecie 😀 😀
ale z toho ja zjem tak akurat tanier polievky, teraz je tazko so mnou 😀 😀 😀

dokedy budes mat manzela na lyzovacke???

ajka23
4. feb 2007

dojde vecer... 😉 ale asi bude unaveny, vsak ja ho rychlo vyliecim... 😠 😠 😠 daj si stipec na nos, aspon nepocitis, co varis... 😀 😀 😀 ja necitim co varim, vcerajsi obed musel byt maximalne nedochuteny, ale co uz, ked som bez chuti... 😀 😀 😀
a nemavas nizky tlak, pamatam si, ze mne sa celkom slusne tocievala hlava, aj som odpadavala... 😒

wighy
4. feb 2007

jaaaj tak to ho mas ochvilu doma to isiel len tak na otocku??
ale maaaam strasne nizky tlak, preto teraz v kuse lezim lebo inak sa mi moce hlava, neviem ako to zvladnem v robote

ty ako pracujes ked mas potom 3 dni volne??to by sa mi pacilo 😀

ajka23
4. feb 2007

vrati sa vecer okolo 8mej, isiel rano o 6tej. robim jeden tyzden od stredy do piatku a jeden pondelok a utorok a sobotu a nedelu, ale vikend robim 12tky... 😖 😖 😖 teraz ma caka taky tyzden... 😝
v robote uz vedia? 😒

ajka23
4. feb 2007

asi budeme mat vecer boj o telku, mam tu aj otca, tak asi viem, kto vyhra... 😠

wighy
4. feb 2007

jeeej celkom dobreee, ja robim kaźdyden od 8 do pol 5 samozrejme plus nadcasy a potom niekedy ledva stiham, a to ani nehovorim ze ked potrebudem nieco vybavit tak so beriem dovolenku 😢
v robote som to v pondelok povedala lebo to blinkanie by som nevedela utajit 😔

ajka23
4. feb 2007

ako to vzali? si tam uz dlho?
mas uz nejaku tehu literaturu? ja som uz pred tromi rokmi dostala od svokry knihu... 😕

ajka23
4. feb 2007

inac, vsimla si si, ako si v pohode vystacime bez ostatnych snaziliek??? 😀 😀 😀 😀 😀 nech sa len kludne flakaju... 😅 😅 😅

wighy
4. feb 2007

som tak 3,5roka a vzali to presne tak ako som cakala, kedze mam sefku, ktora ma 32 rokov, je to wokoholicka, deti nechce, priatelov nema, iba svoju firmu a partnera, takze asi tak, normalne mi je znej zle ale nejako to tych par mesiacov vydrzim inak kolegyne super moc sa tesili

a cez internet som si objednala knihu 9 mesiacov otazok a odpovedi a vasa kniha o materstve, este si budem musiet kupit knihu kde su deti od 0-5 rokov

a aku mas svokru???nepobada synacika aby jej dal vnuca???

ajka23
4. feb 2007

manzelik je jedinacik, takze si asi vies predstavit, ako na nas tlaci a uz dost dlho, vlastne od kedy sme sa vzali, co uz bude 5 rokov... 😒 😒 😒 ona ma pocit, ze sme si dieta zamenili za psa, ale ja jej nebudem vysvetlovat, ze jej synacikovi sa do toho nechce... 😕 inac som si s nou dost uzila, ale teraz sa to uz da prezit... na zaciatku jej dokonca vadilo, ako som oblecena, ci preco nie som namalovana... 😠 😠 😠 bola dost netaktna, aj som jej to sem tam vratila a prestala som tam chodit tak casto ako som chodila... 😒 ale uz sa da, aj sa prestala vyjadrovat na moju adresu, tak som rada... 😀 😀 😀
ako si na tom ty? 😉

ajka23
4. feb 2007

ale na moje minulorocne nerodky som dostala od nej nohavice, ale boli mi male a ona si neodpustila poznamku, ze ved som bola vzdy stihla, co sa stalo??? 😠 😠 😠 😠

wighy
4. feb 2007

tak to mas potom fajn svokru 😀 velmi neprijemne ze sa k tebe tak chovala ale hlavne je ze to mate za sebou
ja mam zlatu svokru, bude to jej prve vnuca a vcera sme jej to povedali, najprv jej to asi moc nedoslo 😀 ked odisla asi o hodinu mi volala a velmi mi dakovala 😀 😀
jedine co mi dost vadi ze sa casto stretava s byvalou mojho manzela

ajka23
4. feb 2007

to vazne s byvalou??? 🙄 🙄 🙄 a to preco? pytala si sa?

wighy
4. feb 2007

to je zdlhave, proste ta baba sa po ich rozchode rychlo vydala, ma uz aj maleho syna a nestastne manzelstvo, tak zo seba robi chuderku pritom ma vlastnu rodinu ale v tej nasej stale oxiduje 😀
akoze mne je ukradnuta len mam dost ze stale o nej pocujem, ked som o tom hovorila alebo dala najavo ze mi to prekaza, proste ze sa taketo veci nerobia, predsa ja sa s byvalymi svokrovcami nestretavam, tak este ja som sa citila hlupo. lebo oni ze nemusim ziarlit a take, proste teraz sa tomu uz nevenujem.Jeho sestra je jej byvala kolegyna a jeho druha sestra bola zase svedok na kockynej svadbe, proste baba to mala dobre premyslene ako zostat v rodine 😀 😀 😀

ajka23
4. feb 2007

tak to je blbe, ale ved ked pride vnucatko, tak hadam sa aj ta byvala posunie niekde do uzadia a mozno celkom zmizne 😉 😉 😉
uz mas vymyslene mena? 😉

wighy
4. feb 2007

mna tresne zmizol mi prispevok 😠

nemyslim si ze sa to zmeni ale je mi to jedno

mena zatial nemam ani s manzelom sme sa o tom ece nebavili 😅

daj nejaky tip hm??? 😀 😀

ajka23
4. feb 2007

my sme sa zhodli na Kristine, chlapcenske sme sa nezhodli, ale este u dievcat sa mi paci Sara, ale manzel je proti, ja som na jednej lyzovacke videla nadherne, asi 2rocne dievcatko, co sa tak volalo a zapacilo sa mi to... 😉 manzel tvrdi, ze je to zidovske meno a ze by sa jej deti smiali, co som ho potom vysmiala ja... 😀 😀 😀 teraz je tolko vselijakych mien, ze je to kazdemu jedno, kto sa ako vola, aj keby to hned mal byt Winettou 😀 😀 😀 inac aj takeho poznam... 😅 😅 😅

wighy
4. feb 2007

no su ludia ktory daju zaujimave mena pre svoje deti

mne sa paci samko, jakub, erik, ema, amy, Pavlinka ale nemam sajnu na com sa zhodneme s manzelom a urcite to bude tvrdy suboj 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre