Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
4. feb 2007

ved to, suboj pohlavi 😀 😀 😀 😀 my mame emu psika, tak to nam uz nehrozi... 😅 😅 😅 a este sa musi aj prihliadat, aby to dobre znelo s priezviskom... 😎

ajka23
4. feb 2007

uz si nieco nakupovala pre mimi? 😉 a z tohoto bazaru?

ajka23
4. feb 2007

hned dojdem ideme cikat s havinou... 😀 😀 😀 😀

wighy
4. feb 2007

tak to hej lebo niektory absolutne nerozmyslaju pri vybere mena, ved to meno bude sprevadzat dieta celym zivotom

minule som pozerala nieco take v telke a tam boli take mena ako esmeralda, gianni giuseppe, mafalda, jose a to boli slovenske a madarske rodiny tak si ktomu domysli meno, kovac, horvat, toth atd proste hruuuuza

ajka23
4. feb 2007

akop sa volas ty? 😉

wighy
4. feb 2007

myslis meno alebo priezvisko???

pre mimi ece nemam vobec nic ale ved ece mam casu 😅

ajka23
4. feb 2007

myslela som tvoje meno... 😅 😅 😅

wighy
4. feb 2007

to si nevsimaj dnes mam dlhe vedenie 😀 😀 😀

ja som zuzanka hraskovie 😀 😀 😀

mas nejake prekvapko pre manzela???ked bol taaaak dlho prec???

ajka23
4. feb 2007

ako si to myslela??? 😕 teraz mam dlhe vedenie ja... 😀 😀 😀

wighy
4. feb 2007

hihi to mame asi z toho vysedavania pred pc 😀 😀

tak ci ho caka tepla vecera pri pekne prestretom stole s vinkom, a taaaak
😅

ajka23
4. feb 2007

nooo... 😀 😀 😀 vidis, to ma ani nenapadlo... 😅 😅 😅
ono by to bolo fajn, ale kam strcim otca? 🙂 vecera ho urcite caka, robila som palacinky aj placky a plnila som ich maskom, tak si moze vybrat a mame kuraciu polievku zo vcera... 😉 😉 😉 s alkoholom to nechcem, aby prehanal, rano mal problem sa natlacit do lyziarskych nohavic... 😅 😅 😅

ajka23
4. feb 2007

inac, nechystate sa prestahovat nejako blizsie ku BA? 😉 aj Arabeska by mala radost... 😉

leila
4. feb 2007

ahojte nebola tu govi? myslim na nu velmi, lebo zajtra rano si chcela robit testik..

wighy
4. feb 2007

jeeej aj ja som robila vcera palacinkyy mnaaaaam

a zemiakove placky???tie ja milujem ale momentalne cesnak moooc nemusiiim 😀
ved aj otec sa moze s vami napapat a potom mozes pripravit drahemu kupel a umyt mu chrbatik kedze bude moooc unaveny 😅

ajka23
4. feb 2007

ahoj leila, nie nebola, ale aj ja na nu pozitivne myslim, asi sa ozve az z prace... 😉

leila
4. feb 2007

a ty ajka, ako? snazilkujete stale? kedy necakas mrchu?

ajka23
4. feb 2007

wigh, ale co s tym otcom, dam mu tabletky na spanie? 😒 v tomto 3izbaku sa moc nemame kam zasit... 😖

wighy
4. feb 2007

ahoj leila aj ja som nedockava ako dopadla 😅

zatial ostavame tu mame celu rodinu a bez nich by mi bolo smutno ale v blave mam 2 kamosky

ajka23
4. feb 2007

leila, som 28DC, ale kedy neocakavam, je tazko povedat, lebo mi to nejak v poslednych mesiacoch lieta... 😒 tak okolo 40teho dna asi neocakavam... 😉 😉 😉
ako prebieha tvoje tehulkovanie?

ajka23
4. feb 2007

wigh, ved si len 100 km od nas, to nie je az take strasne, hadam niekedy dobehnes, nie? 😉

ajka23
4. feb 2007

wigh, poletujes ako vcielka z temy do temy... 😀 😀 😀 😀

leila
4. feb 2007

to je uz len par dni 🙂
nuz, pomaly zacinam pocitovat ze mam brusko, niekedy sa zadychcim, skor sa unavim.. maly mi v nom kopka ako futbalista, skace mi cele brusko niekedy.. podla ultrazvuku to moze byt uz aj na konci maja.. zatial nemame skoro nic kupene, takze tento mesiac by sme mali pokupit veci 🙂

wighy
4. feb 2007

ajka posli ho na prechadzku 😀
tak to nemate najlepsie

ja sa aj chystam ked mi bude lepsie do blavy nebolo by zle urobit si stretko ale ja sa zas v blave vooooobec nevyznam 😀

ajka23
4. feb 2007

pozeram, ze to bude chlapcek, mazel je isto nadseny, ci chcel radsej babu? 😉 c

ajka23
4. feb 2007

wigh, ved nevadi, na stanici hadam vystupit zvladnes, nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leila
4. feb 2007

ajka je na seba hrdy 😀 on od zaciatku hovori o synovi 🙂 a vobec kazdy mi to hovoril, len co na mna pozrel, takze ked sa to potvrdilo, vobec som nebola prekvapena.. ja som najprv mozno trochu viac chcela dievcatko, ale teraz som rada chlapcekovi, hlavne nech je zdravucky 🙂

leila
4. feb 2007

a malu emku si urobime potom 😵

leila
4. feb 2007

alebo keby aj martinka, aj tak by som bola stastna 😵

ajka23
4. feb 2007

wigh, inac vonku nie je pocasie na prechadzanie, zase fuci ako besne... 😠 😠 😠
leila, tak to mas akurat pravy cas na nakupovanie, kym ta to este tak velmi neunavi... 😉 😉 😉 koho navrh bol Jakubko? 😉

ajka23
4. feb 2007

leila 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre