Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wily
9. feb 2007

ty vies davat podlahu? ci ides len pomahat?preco ta to tak vzalo(mrcha),dlho ti meskala?

mixka
9. feb 2007

wily, prave ze mi vobec nemeskala, prisla uplne na cas, ako vzdy. neviem preco, mono som si niekde v kutiku duse robila nadeje alebo neviem. toto sa mi este nestalo, aby ma to tak zlozilo...

neviem davat podlahu, ale viem pomahat 😀

ajka23
9. feb 2007

ahojte, videli ste ake ma goja odvazne fotky v albume? 😨 😨 😨

wily
9. feb 2007

mixi,hmmm... ja mam dostat v stredu a som nejaka kludna, ale ked pride tak zase budu slzicky 😢

peggyyy
9. feb 2007

ajka23 práve som si ich prezerala... tá má teda odvahu 😀

ajka23
9. feb 2007

ja som dnes 31 DC, tak uvidime... 😉

mixka
9. feb 2007

aji, nevidela, ale mrknem

wily, mna to tak vzalo prvykrat v zivote a neviem preco, fakt nechapem, som preplakala skoro celu sobotu 😢 manzel mal zo mna radost 😔

ajka23
9. feb 2007

peg, to teda ano... 🙂 🙂 🙂 odvazna tehulka 😀 😀 😀 😀

mixka
9. feb 2007

ved jej tam nic konkretne okrem bruska nie je vidiet 😉 a nas zaujima aj tak iba to brusko, nie ???

ajka23
9. feb 2007

mixi, ja som takto preplakala celu knihu, co som citala, a to mala skoro 400 stran 😔 😔 😔 citala som ju len dva dni, radsej... 😉

mixka
9. feb 2007

ajka a aka to bola kniha ???

ajka23
9. feb 2007

mixi, nie je sice nic vidiet, ale aj tak, dat na verejnost nahe fotky, nevies aky uchyl to tu moze obzerat... 😒 ale pekne fotky, pekneho bruska... 😉

wily
9. feb 2007

fuuuuuu, to je odvaha
ajka drzim palce, kedy testujes?

mixka
9. feb 2007

no neviem ajka, myslis, ze existuje uchyl na tehu bruska v dnesnej dobe stihlych zien ??? podla mna sme tu uchylne iba my 😀 😀 😀

ajka23
9. feb 2007

bola to kniha kvety pre Lauru od Vasilkovej

ajka23
9. feb 2007

no okrem nas sa podla mna najdu aj uchyly na bruska, tak ako mozu byt fetisisti, co tiez nechapem... 😖
wily, typujem, ze testovat nebude treba... ☹ uz akosi neverim, ani sme nejako extra tento mesiac nesnazilkovali, tak asi by to musel byt zazrak... 😒

wily
9. feb 2007

prave vtedy ked to najmenej cakas to pride, a netrba vela snazilkovat treba sa len trafit,ja to mam teoreticky nastudovane 🙂 ale akosi ma to stale mina, vzdy pride ta mrcha svina jedna prefikana 😒

ajka23
9. feb 2007

ja som sa este na tolko nesledovala, aby som vedela, kedy mam ovulku, tak len strielam... 😀 😀 😀 😀 a ked manzel nema v ten den chut, tak ho necham tak, nesilim to, este nie... 😵

mixka
9. feb 2007

ja necakam na zazrak uz dlho a aj tak sa nedeje. mala by som zacat pre zmenu cakat ??? uz v tom mam total hokej 😀

wily
9. feb 2007

ja som citala, ze su zeny, ktore mozu otehotniet len raz za tri mesiace, niektore raz ze pol roka a niektore raz za rok, neviem ci to je pravda,ale dufam, ze nepatrim k tym raz za rok , co vy na to?

ajka23
9. feb 2007

kde si to citala? 😒 mne sa to nezda, preco len raz za rok??? 😖 nestras 🙄

mixka
9. feb 2007

moze byt, ja asi patrim do nejakej extra skupiny, len este neviem presne do akej 😠

ajka23
9. feb 2007

mixi, raz za zivot? 😒 ale nie, morbidny humor, hoci aj raz by bolo fajn, nie? 😉

mixka
9. feb 2007

hej a keby to boli trojcata, tak by som bola uuuplne spokojna 😉

wily
9. feb 2007

kazda z nas caka na maly zazrak ze?
ajka kolko sa snazite ked to nesilis? 🙂

wily
9. feb 2007

citala som to uz ani neviem kde asi na rodina.sk, presne neviem, ale pisal to tam nejaky chlap zo zahranicia
skusim to najst ale neviem

ajka23
9. feb 2007

wily, ono sa to asi ani neda povedat, ze snazime, ale HAK neberiem rok, manzel vsak tvrdil, ze snazim sa iba ja, ale uz zmenil nazor, tak na jar zaciname na ostro... 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
9. feb 2007

no jasne, chlap, koho ineho moze napadnut taka blbost... 😠 😠 😠

mixka
9. feb 2007

😀 😀 😀

wily
9. feb 2007

neviem si to najst ani v historii, ale dostal ma tam nejaky odkaz z MK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre