Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

marlenka56
14. feb 2007

ahojte babule, ako sa mavate co mate nove?prajem vam krasneho Valentina, a nec sa vam splnia babulkovske snicky

pipka
autor
14. feb 2007

marlenka dakujeme aj tebeeee 😉
a krasneho Valentinika aj vam vsetkym...vidim, ze dnes tu nikto nie je, dnes vsetky snazilkuju 😵 ...len ten moj drahusik kuka Harryho Pottera 😀 😀 😀 asi mu idem to dvd vypnut a zlanarit ho pod perinku 🙂

lentilka1
14. feb 2007

ahojte bambulky, ako??? ja som úspešne po mrche, ale po katastrofickej!!!! nechápem, mala som to 8 dní, najprv mi to už končilo a potom sa mi to zničoho nič znova pustilo....a vy ako valentínujete??

rozarka73
14. feb 2007

ahojte cakatelky, doteraz som bola u snaziliek, ale dnes po umelom oplodneni a prenose dvoch embryi, som cakatelkou ako to za tych 14 dni dopadne.inac prajem vam pekne zakoncenie dnesneho valentina 😀 , ak sa mate s kym tulit, tak vam zavidim, moj je na cestach 🙄

pipka
autor
14. feb 2007

rozarka drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😵
moj kuka Pottera, to ako keby bol na cestach 😀 😀 😀

rozarka73
14. feb 2007

tak mu vycaruj nieco ty!!!! 😀 😉 dakujem, za drzanie palcov,potrebujem to, ty si ako na tom? 🙂

marlenka56
15. feb 2007

ahojte babulky, ako sa mate, nieco nove?

rajeca
15. feb 2007

ahojte. Som tu nová. Aj ja sa snažím s manželom o prvé dieťa 6 mesiac.

rajeca
15. feb 2007

je tu niekto? 😢

evka34
15. feb 2007

Ahojte baby. Ja som tiež nové,snažíme sa s manželom o naše druhé bábo. Prvé sa nám narodilo mŕtve. Veľmi túžime po bábätku.

marlenka56
15. feb 2007

ja som tu 🙂, evka to mi je luto prajem vam aby sa vam to cim skor podarilo 🙂

pipka
autor
15. feb 2007

ajojte, rozarka my sme na tom tak, ze po jedenapol rocnom snazeni sme konecne dosli az ku kroku, ze cakame na IUI, cize inseminacia, uz mame za sebou laparoskopiu a teraz uz je vraj vsetko v poriadku, uz som mala aj ovulku, tak ideme stimulovat a snad to vyjde. 😉

evka, je mi to luto, drzim palce, nech to druhykrat vyjde 😵

ajka23
15. feb 2007

ahojte, pridajte sa ku mne... 😉

mimini
15. feb 2007

ahoj aji

ajka23
15. feb 2007

co mas nove? 😉

valhali
15. feb 2007

ahojte 🙂 . Mate tu poslednu dobu pusto, zeby snazilkujete o 106? 😉

ajka23
15. feb 2007

val, neviem, cim to je... 😒 este pracujes? ako sa ma fazulka, pocuva??? 😀 😀 😀

valhali
15. feb 2007

ahoj aji, este pracujem, dokonca na 2 zmeny,ale dnes som mala rannu, tak som uz domka od 15tej. Dufam,ze fazulka sa ma dobre,zajtra idem na ultrazvuk, tak sa bojim,ci bude vsetko OK. Uz by malo bit srdiecko. Trosku bojim,ale to uz s tym chodi...
Ty co nove?

ajka23
15. feb 2007

ja som 37 DC, tak ani neviem, co mam cakat, mam v poslednej dobe dlhe cykly, tak co je do 40 ani neratam... 😒 ak to takto vydrzi po vikende, tak sa testikujem... 😵 😵 😵
neboj, urcite bude vsetko dobre... 🙂 🙂 🙂

valhali
15. feb 2007

ajka, to by bolo super, keby ti to uz vyslo. Jasne, cez vikendik testuj 😵 . Budem drzat palce a daj hned vediet 🙂
A mas aj priznaky?

wighy
15. feb 2007

ajoooj ajka, tak ece staale nic??to je uper spravicka a moooc dufam ze ani nepride mrcha mrchovskaaa

ajka23
15. feb 2007

trochu ma bolia prsia a som nafuknuta, ale to moze byt aj prichadzajuca mrcha, tak teraz babo rad... 😠 😠 😠
ako sa citis ty? uz ti byva zle? nevies nahodou, co je s Jul... 😉

valhali
15. feb 2007

wighy, sme v rovnakych temach 😀

ajka23
15. feb 2007

vy teda lietate... 😀 😀 😀

ajka23
15. feb 2007

wigh, gratulujem k albumu... 😉 🙂 🙂 pekna fazulka... 😵

wighy
15. feb 2007

val 😀 😀 ja ostavam verna kazdej teeeme 😀 😀 😀

valhali
15. feb 2007

ajka, kazdy priznak dava nadej 😉 . Ja som v mesiaci,ked som otehotnela nemala skoro ziaden priznak a to som inac mavala brutalne PMS. Takze mrcha hes-hes na 9 mesiacov 😉
vcera a dnes mi bolo cely den zle, nezvracala som,ale vela uz nechybalo 😝
Jul sa ma dobre, nestiha na konika,ale urcite ked si najde cas, skoci sem a napise. Verim,ze coskoro 😉

lentilka1
15. feb 2007

AHOJKY, AKO???? 🙂 MY SA SNAžILKUJEME O 106, ALE NIč Z TOHO ☹

ajka23
15. feb 2007

lentilka, neboj, uspech sa urcite dostavi... 😉 😉 😉

wighy
15. feb 2007

ajka dakujeme, o tyzden idem do poradne tak dufam ze dostanem dalsiu fotecku uz aj s babenkom 😅
ajka kedy testujes???ty mas ale pevne nervy a co inak v robote???

val zajtra uvidis svoju fazulkuuu 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre