• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
KEDY??? a Ty ako?
15. feb 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testnem asi v nedelu alebo v pondelok, ak to vydrzim... :grinning: :grinning: :grinning: ale uz mi to lezie poriadne na nervy... :angry: :angry: :angry:
lentilka, kolko snazite? :wink:
15. feb 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od júla 2006, ale ms mám pravidelne len 5 cyklus :frowning2: tak neviem, ako to mám brať?
15. feb 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak to ti verim ajka, to cakanie je krute ale vydrz mozno je toto posledne :sweat_smile:
15. feb 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, drzim palce :wink: . Cez vikend zavitam k trpezlivym a ze napises dobru spravicku. Oktobrovky cakaju :sunglasses:
lentilka, cas prichodu tvojej fazulky sa kazdym mesiacom krati, a aj ked je to strasne otrepane, je to pravda,ze treba skusat a vysledok sa dostavi :wink:

Tak ja idem spinkat, davam dobru noc aj v tejto teme :pensive: . Pekne snicky :wink:
15. feb 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mi ine aj ostava? :frowning2:
lentilka, ja som mavala pravidelne cyky, az teraz posledne 3 su akesi dlhe, tak uvidime, co z toho bude... :wink: hlavne si ver... :wink:
15. feb 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
val, drz sa zajtra, prajem dobre spravy... :wink: :wink: :wink:
15. feb 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte pekne, idem hajušky a niečo poriešiť :grinning: ďakujem za povzbudenie
15. feb 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka nechapem preco sa ti to teraz posunulo, aj ked je pravda ze ja om mala vzdy 28-30 a predposledny bol 35 co som ece nikdy nemala taaak si viete predstavit to sklamanie na testom

lentilka presne tak ako pisala val, kazdym mesiacom sa to krati len my nevieme kedy to bude :dizzy_face:
15. feb 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lentilka, drz sa a pekne pories... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh, kedy ides do prace? :unamused: asi to nebude nic moc s tymi tvojimi nevolnostami... :confounded: :confounded: :confounded:
15. feb 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka v pondelok a uz sa moooc "tesim" na moju milu sefku ktora je teraz na mna nasrata ale stale si hovorim ze tych par mesiacov nejako vydrzim a s tymi nevolnostami som zvedava ako to budem zvladat asi budem casto na cerstvom vzduchu :grinning: :grinning:
15. feb 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
septembrovky uz isli spinkat, si posledny mohykan... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo budes mat pripravene sacky pod stolom... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. feb 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jooooo :grinning: :grinning: ale idem uz aj ja, musim sa ece osprsit a potom do hajan som moooc utahana :dizzy_face:

zajtra si doma???alebo robis???
15. feb 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim, tak ak sa ukazem, tak az o takomto case, alebo sa budeme tulkat s manzelikom... :grinning: :grinning: :grinning: ale vikend to isti... :wink: drz sa pa pa pa, dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leeen sa pekne tulkajte a potom daj vediet ako si na tom, moooc drzim palce
ahojky a dobu nocku papa :sweat_smile:
15. feb 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa pa pa pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooo :astonished: uz ste prec? :frowning2:
15. feb 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...taaak nic, idem hajat aj ja, dobru nocku :wink:
15. feb 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka, prajem vam krasne ranko, a este krajsi dnik :wink:
16. feb 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ako sa mate? Ja sa doma dost nudim. :wink:
16. feb 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte, ste tu este? :wink:
16. feb 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu stale :wink:
16. feb 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co mas nove? tesis sa na vikend? Lebo ja veeelmi, dnes vecer odchadzame na tyzden lyzovat, tak sa uz nemozem dockat :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem pekne a hlavne plodne lyzovanie :sunglasses: nic nove
16. feb 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: Čo nové? Čo rozoberáte?
16. feb 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj govi, teba som davno nevidela :wink:
nic nove, len sa tesim na lyzovacku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty ako?
16. feb 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, ja túto zimu ani neviem, ako vyzerá sneh :angry: . Ale prajem ti super lyažovačku :wink:
16. feb 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
govi, ved zatial ani ja :grinning: preto ideme do hor :dizzy_face: :dizzy_face:
dakujem, vam vsetkym zelam super tyzden plny uspesneho snazilkovania a dufam, ze ked sa vratim, tak tu pribudnu nejake dve // :wink:
16. feb 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok