Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
28. feb 2007

treba sa obrnit velkou trpezlivostou. je to tazke, ale funguje to. clovek sa tak na to potom neupina a netrapi sa 🙂

jul
28. feb 2007

mixi ,kebyze sa to da 😒
ja cele dni na nic ine nemyslim 🙄 len rozmyslam,ci to vyslo alebo nie 🤐

jul
28. feb 2007

mixi,ako si na tom momentalne ty????

alfa
28. feb 2007

tak ja sa trapim maximalne,nikdy som si nemyslela,ze to bude az take velke sialenstvo 😒

skrecok
28. feb 2007

Ahojte baby, moje kamošky ktoré už majú deti (predtým horko-ťažko otehotneli) mi stále hovoria aby sme na to každý deň nemysleli (či už sme v tom alebo nie). Inak väčšinou z toho nakoniec nič nebude a zbytočne sme z toho sklamané a utrápené. Viem, že je to ťažké, aj ja pomaly patrím medzi snažilky. Takže hlavu hore! Musíme si veriť, že raz to príde a budeme šťastné ako blcha.

kuko7
28. feb 2007

Ahojte snazilky, chcem sa spytat, aj ked trosku otvorene, na jednu vec 🙂 ....je to trosku chulostiva otazka, ale ja verim, ze mi poradite. Vcera som mala 4 den menstruaciu....dost slabucku, ked sme sa s drahym milovali, vsetko to dl do mna 😲 ....ccem sa spytat, ci mozem byt tehotne, aj ked neovulujem 😒...teda neviem kedy ovulujem, lebo moje cykli su nepravidelne...niekedy 28, inokedy 32 a tak. Vobec by nevadilo, keby som bola tehu, ale praveze by to urobilo radost, nakolko sa s drahym ideme brat.Len neviem, ze ci mozem byt.Nemat enjake skusenosti s takymito prihodami?Dakujem za odpovede. 😀

alfa
28. feb 2007

kuko,urob si tehu test 😉

kuko7
28. feb 2007

alfa: ale to sa vcera stalo a thu test este nebude fungovat 🙂 , ja to do vtedy asi nevydrzim a porazi ma. A co si ty myslis, mozem byt? Asi hej ze? Ale ked nemam ovu, tak by som nemala byt,co? 😒

alfa
28. feb 2007

kuko ,len vcera ste sa tulili cez mrsku? 🙂

alfa
28. feb 2007

a ako vies,ze nemas ovulaciu?

kuko7
28. feb 2007

no tak to neviem, ale myslim si, ze cez mrchu nie je ovu, alebo sa mylim? 😉

alfa
28. feb 2007

ovulacia byva v strede cyklu ,ak mas 28-dnovy cyklus,tak ovulacia byva vacsinou na 14-ty den

kuko7
28. feb 2007

no lenze ja mam taky ako kedy. Niekedy mam 28,inokedy 32 a tak. No a mala som aj 21. Ja teraz naozaj neviem,preco mozu niektore baby otehotniet hned ako to do nich chlap da a ine vobec....alebo musia cakat prave na tu uzasnu ovu? 😀

alfa
28. feb 2007

tak to poznas podla cervikalneho hlienu alebo ak si odmerias bazalnu teplotu alebo podla krcka... 😉
a tak lahsie povedane,ze ak sa ti papier smyka,tak treba ist na vec 😀

alfa
28. feb 2007

Pomozu aj ovulacne testy,su take iste ako tehu testy a tiez ak ti vyjdu dve//,tak prebieha ovulacia 😉

kuko7
28. feb 2007

to si paradne povedala 🙂 som zvedava, cito vydrzim a nezblaznim sa od zvedavosti....ale vidim, ze aj ty si sa dnes registrovala, vsak? Co chcete mimco? 😉

alfa
28. feb 2007

ano chceme,snazili sme sa teraz len 1 mesiac,tak moc neverim,ze sa to podari hned na 1 sup.

kuko7
28. feb 2007

no ani mi nevrav...a ste svoji? alebo sa chystate vziat az po mimi? 😉

martinkamm
28. feb 2007

alfa jej ty si zo Ziliny? 😀

kuko7
28. feb 2007

martinkamm: ahoj ty by si mi nevedela poradit???? 🙂

martinkamm
28. feb 2007

kuko7 a cohosa tyka poradenie ak viem poradit samozrejme poradim a velmi rada 😝

kuko7
28. feb 2007

no pisala som to sem asi tak 10 riadkov hore...moj uplne prvy prispevok....dakujeeeeeeeem 😀 😀 😀

martinkamm
28. feb 2007

uz osm is vsetky vase prispevky citala kuki vsetko je mozne!!!!neexistuje nejake pravidlo kedy zena moze otehotniet a kedy nemoze vsetko zalezi od prirody a v akom prostredi zije a nachadza sa ci nie je prilis stresovana atak jednoduchsie je vsetko bez stresu velmi vam prajem aby vam to vyslo na prvy sup my sa snazime uz 4 mesiac a nic ale o 2 dni uvidim ci sa to teraz podarilo al. nie 😅

kuko7
28. feb 2007

tak aj ja ti drzkam palec a zo srdca zelam mimi....uvivime, ze ako sme dopadli 😀 ...idem buvat uz mi ocka klipkaju 😔 ....zajtra sa stavim 🙂 ...papapapapapa

martinkamm
28. feb 2007

tak dobru nocku aj ja idem uz spinkat pomaly 😝

marlenka56
1. mar 2007

ahojte babulky ako sa mavate nieco nove_? 😉

jul
1. mar 2007

helouuuuu 😉

martinkamm
1. mar 2007

ahojte babulky ste tu niektora? 😝

pipka
autor
1. mar 2007

cafte, tu sooom 😉

martinkamm
1. mar 2007

ahoj pipka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre