• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
cafte ja sa pridavam kvam, este necakame babetko cakame kym sa uplne vyliecim a ideme na to :grinning: ale uz sa teraz tesime
1. mar 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek a liecis sa po com???
1. mar 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam sklerodarmiu a dnes som dobrala po liecbe v nemocnici posledne antibiotika cakam do maja na kontrolu a ked dobre dopadne a flaky na tele sa zastavia z roszirovanim tak ideme na matersku :grinning:
1. mar 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoni zo srdca ti zelam aby ti kontrola dopadla uspesne a vyborne a preco sa ti zacali tvorit flaky to si mala z coho ak sa smiem spytat?
1. mar 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,kedy necakas mrchu?
1. mar 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj jul, tak ako si na tom s mrskou?
1. mar 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juliska, minule si mi zmizla a neodpovedala si mi na moje otazky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. mar 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin. to proste vznika z nicoho, priste to mas odrazu na tele je to svojim sposobom oslabenie imunitneho systemu, no dufam ze ot bude oki, lebo men sa uz o babetku aj sniva
1. mar 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinkamm: ahojcek, tak uz som zasa tu....boli sme zaplatit s drahym svadobnu cestu :slight_smile:
1. mar 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj tituska, a kam idete na svadobnu cestu? Daj tip, bo aj my planujeme... :slight_smile:
1. mar 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka: nakolko mam saleny strach z lietania, tak klasika....do Chorvatska :slight_smile: , ale ja milujem to more a mozeme tam ist aj s nasim stvornohym milacikom :slight_smile: ....no a dolezite je, ze budeme sami a mozeme snazilkovat od rana do vecera :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tituska, tak si to uzite, u nas to dopadne asi rovnako. Ja sa sice lietania nebojim, ale draheho srdcovka je chorvatsko, tak asi skoncime tiez na kamienkoch :grinning: ale hlavne ze budeme spolu sami dvaja :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka: dufam, ze si to uzijeme a uz sa na to teskam....a kedy mate svadbu? :grinning:
1. mar 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
9.juna 2007 :wink: aj my sa uz teskame :grinning:
1. mar 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 10.juna narodky :sunglasses:
1. mar 2007 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juliska, to je super, tak ked sa prides na nas kuknut, dam ti nejake kvietky...budes si moct vybrat :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky mrcha mala dnes dorazit ale zatial nic :grinning:
2. mar 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte, mne mala dorazit vo stvrtok a tiez stale nic :wink: zacala som sice spinit este vo stvrtok, potom to preslo a odvtedy nic, tak cakaaaam co bude... :confused: :confused: :confused:
2. mar 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caffte :wink:
martinka a pipka....tak to vyzera teda veeeelmi slubne :slight_smile:
3. mar 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja necakam mrchu az v utorok,takze sa este nenacakam :angry:
3. mar 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte necakatelky :wink:
nam sa pokazil kotol na kurenie, tak tu uz tri dni mrznem a chlapi sa nemaju k cinu... :angry: :angry: :angry:
pipi, to znie nadejne... :grinning:
3. mar 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky krasny vikendik :slight_smile:
3. mar 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, aj tebe :wink: v snazilkach som citala o tvojich zahniezdovacich pocitoch... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim prstiky :wink:
3. mar 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj ja sebe drzim, lebo vcera sa naozaj snazilkovalo a dva dni pred tym tiez :grinning:
3. mar 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze ty poctivo snazilkujes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam v byte taku zimu, ze asi sa z postele tiez s manzelom nepohneme... :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti teda nezavidim tu zimenku :astonished: , chudatko, moznoze aj biciky zamrznu :grinning: :grinning: :grinning: ...no dufam, ze sa to nestane....musis podstivo zahrievat :slight_smile:
A inak ty si co myslis mozem mat ovu? Ked mam 8 den od zacatia mrchy a jeden cyklus taky a druhy taky :unamused:
3. mar 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozne je vsetko, treba verit... :wink:
3. mar 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zacnem....., ale ja tomu uverim az ked to uvidim modre na bielom :grinning: :grinning: :grinning: A ty ako pokracujes so snazilkovanim, stale cakate? :slight_smile:
3. mar 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cykly sa mi natiahli na 39 dni, tak momentalne mam este na ovu cas, ale co narobim, ked tu mame taku zimu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pojdeme aj mimo ovu :wink: :wink: :wink:
3. mar 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je spravna rec...drzim palec a moznoze sa vajicko poblazni a pojde aj mimo ovu :grinning:
3. mar 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok