Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

tituska
3. mar 2007

idem von s hafankom, tak sa potom stavim....pekny dnicek zelam 🙂

ajka23
3. mar 2007

ok, zatial sa maj 😉

tituska
3. mar 2007

Ahoj ajka si tu? Alebo je tu este nejaka cakatelka? 😀

pipka
autor
4. mar 2007

ajojte, tak moje nadeje boli ako obycajne zbytocne, mrcha dorazila vcera 😠
ale zase az tak nevadi, v stredu teda zacinam brat clostil, potom zacinam s folikulometriou...a snad sa zadari na IUI 😉

albertova
4. mar 2007

ahojky, je tu niekto???? ja som vo štvrtok "úspešne" dostala mrchu. ☹ už ma to takto nebaví.....nech robíme, čo robíme vždy príde mrcha. A to som mala 28. 02. narodky. A vraj február mal byť plodný....ostala niektora z vás tehulka??? 🙂

martinkamm
4. mar 2007

albertova asi sa to nam podarilo a budem mat v piatok // kedze dnes mi mrcha uz meska 3 dni 😀 inak v den tv.narodiek mala i moja maminka narpdeninky a 19.3 ma meninky takze jej dame krasny dar aspon dobra sprava do rodiny pride kedze mame starku vazne choru 😢

albertova
4. mar 2007

ahojky, tak držím palce na ten piatok. Nechcem strašiť, ale mne meškala mrcha tiež 3 dni, ale s tým, že na štvrtý keď mi vyšiel negatívny test som dostala ms. Takže tak. No nevadí, možno na budúci krát. Tak zatím.... 🙂 gratulujem

pupka74
4. mar 2007

ahoj albertova, sme na tom uplne rovnako, mne tiež prišla vo štvrtok, no akurát premýšľam, či som pri tom ešte aj nenachladla alebo čo, lebo najprv som mala 3 dni špinenie a potom prišla. 😒 No obyčajne ma brucho bolieva len par hodín na začiatku a teraz ma pobolieva furt a k tomu ešte aj kríže. Aj menzes mám čo do dĺžky normal, ale čo do množstva menej , akurát nejaký hustý. Tak dúfam, že nemám nejaký zápal a či čo. ☹

albertova
4. mar 2007

Ahoj pupka....ja som mala taký istý menzes minulý cyklus. Preto som si myslela tento krát, že som tehu, lebo mávam 22 -dňový cyklus a teraz som dostala až na 28 deň, a minulý menzes som mala až 7 dní. Tak neviem, či preto, alebo čo...???? A vtedy ma tak bolelo brucho, a asi štyri dni som mala špinenie, ale skôr také ako ms a potom totál, ako keby ma "zarezali". Teraz celkom v poho, ale dúfam, že to nebude ako naposledy.

pipka
autor
5. mar 2007

ajojte babulky, je tu niekto? 😉

martinkamm
5. mar 2007

pipka ahojcek ja som tu 🙂

tituska
5. mar 2007

aj ja som tu 😀 😀 😀

pipka
autor
5. mar 2007

cafteee, tituska, odpisala som ti o sporte...

tituska
5. mar 2007

dakujeem uz aj ja som odpisala 🙂 a co mas nove? 😀

pipka
autor
5. mar 2007

mrsku 😠 ale v zasade mi tentokrat nevadi, v stredu zacinam brat clostil a ideme stimulovat pred IUI 🙂

tituska
5. mar 2007

Moznoze som hlupucka 😅 , ale co je to clostil??? 😕

pipka
autor
5. mar 2007

tituska , nie si hlupucka, ved ja som tiez nic nevedela, ked som sem zacala chodit, ale uz som sa vypracovala 😀
clostilbegyt je liek a sluzi na stimulaciu vajecnikov, podporuje tvorbu vajicok a teda aj ovu. Kedze nas caka inseminacia, tak musime stimulovat, aby urcite nejake to vajicko narastlo, aby sme neprisli na IUI a nic z toho.

tituska
5. mar 2007

No a co je inseminacia?????? 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
5. mar 2007

to je oplodnenie, ked ti precistene partnerove spermie zavedu pipetou priamo do maternice. Cize nie je to umele oplodnenie, lebo to sa robi mimo tela, ked ti vezmu vajicka a mimo tvojho tela ho oplodnia partnerovou spermiou.A potom ti vlozia naspat hotove embrijko.
Inseminaciu ti ale mozu robit, len ak ma partner v poriadku spermie, inak by to bolo zbytocne, vtedy odporucaju rovno UO (IVF) 😉

tituska
5. mar 2007

Tak drzkam palec aby to dobre dopadlo a aby bolo kraaaaaaaasne a zdraveeeeeeee miminko z tej inseminacie 😀 😀 😀

pipka
autor
5. mar 2007

tak dakujemeeeee 😵

lia
5. mar 2007

ahojte bambule 🙂 ,podte kecat,uz som vas davno nevidelaaaaa 😵 😉
co mate novucke??

pipka
autor
6. mar 2007

liuskaaa, ajoooj, akurat vcera sme ta spominali 😉 ako sa mi mas? ako ste pokrocili? Je uz nieco nove, schvalila vam to uz konecne poistovna?Ved uz je marec 😠 ☹

alfa
6. mar 2007

ahojte ,tak je tu nejaka trpezlivka? 😉

alfa
6. mar 2007

ahoj pipka,chcem sa ta opytat,ci musim byt vydata ak chcem ist na inseminaciu?

alfa
6. mar 2007

snazime sa uz 10 mesiacov a nedari sa,tak chcem poprosit uz mojho doktora,ci by sme to nezacali riesit touto cestou.

albertova
6. mar 2007

ahojte je tu niekto???? ja som sa zase najedla ako prasa,.......a to nie som ani tehulka!!!!! ☹

lia
6. mar 2007

ahojte 🙂 ,
pipi,schvalila nam to poistovna,ved uz bolo na case.ale este som nedostala menzes. 😨

albertova
6. mar 2007

no čo je, kde ste kto?????voľakedy sme sa tu bombardovali a teraz nič ☹

tituska
6. mar 2007

ajooooooooooooooooooooj tu som 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre