Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
6. júl 2007

ja najnovsie nemusim maso, neviem, co sa mi robi... ☹

zabka132
6. júl 2007

ajka, ževraj to spevní svaly a bude zdravší...no ja neviem teda 😀 . To ešte bude boj keď k tomu príde. Určite sa bravčová masť konať nebude.
Zasa vychovala 4 deti, tak nejaké skúsenosti má...ale mi prišlo fakt divné. Ale to sa ešte napočúvam "dobrých" rád, ktoré fungovali pred 20-timi rokmi....už aby sme mali prerobené naše poschodie, lebo asi bude bitka 😀

zabka132
6. júl 2007

tak mäso nemusím ani ja. Ale to nie je tehotenstvom....ani pred ním som ho moc nejedla.
Idem ten kočík odfotiť.

ajka23
6. júl 2007

zabi, ked bravcovu mast prezil tvoj manzel, prezije aj syn, neboj... 😀 😀 😀

zabka132
6. júl 2007

je tam...tak kukni.

pipka
autor
6. júl 2007

ajus, ja som slamena az do nedele vecera 😀 celkom ma to bavi, aspon mi nikto nekuka do pocitaca. 😉

zabka132
6. júl 2007

ja nebojím....ale neviem si to predstaviť. Veď to musí smrdieť. Ževraj to len raz za čas sa pretrú nožičky....ale akosi tomu neverím.

ajka23
6. júl 2007

pekna kombinacia farieb 😉 je novy?

zabka132
6. júl 2007

áno, nový...od matela 😀

ajka23
6. júl 2007

aj mna by to bavilo, len to by musel ist aj otec a pes... 😀 😀 😀 a to ani nehovorim, ako sa nam to tu zahusti, ked dojde brat s rodinou a moja mama a mozno aj brat... 😖 pridem o posledne nervy... 😔 🙄

ajka23
6. júl 2007

zabi, co stal?

zabka132
6. júl 2007

musím ísť....práve došiel drahý a tvári sa, že chce jesť 🙂 . Tak ho idem nakŕmiť...papa

pipka
autor
6. júl 2007

jeej zabi, uplne taky isty ma moja kamoska. kupovali sme ho spolu v Polsku komplet aj s roznymi doplnkami za 4000.- Kde si ho kupovala ty a kolko ta vysiel?

ajka23
6. júl 2007

zabi, pa a ak by sme sa nestihli do tvojho velkeho dna, tak ti prajem rychly a bezbolestny porod 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabka132
6. júl 2007

Pipka...aj ja ho mám z Poľska....my sme zaň dali 6 300,-....ale bol tam taký istý za 4000,- presne ako píšeš. Bol tam rozdiel v kvalite látky, nánožník mal plastový....aj koliečka...a proste nejaké kvalitatívne rozdiely tam boli.

pipka
autor
6. júl 2007

zabik paaaa a zelam vsetko naj 😉

zabka132
6. júl 2007

ajka dík, ak sa pôrod "dedí"....tak sa nemám čoho báť. Ale už fakt idem.
Inak ja som pôvodne chcela kočík Tako Nataliu alebo Kiddy, ale tento je podobný.

zabka132
6. júl 2007

tak papa.

ajka23
6. júl 2007

pipi, zase my dve sami 😀 😀 😀

pipka
autor
6. júl 2007

no a? Ved my si vystacime, nie? 😀 😀 😀

ajka23
6. júl 2007

zacal mi tu zavijat pes... 😠 😠 😠 ake tam ma byt i? 😒 😒

ajka23
6. júl 2007

len cikne a som tu... 😉

pipka
autor
6. júl 2007

zavyja pes, vijem vence... 😖 alebo naopak 😀

pipka
autor
6. júl 2007

kukla som to v pravopisnom slovniku...vyt(pes) vit(vence) tak ako som hovorila 😵

ajka23
6. júl 2007

uz som tu... 😉 keby bolo len jedno i tak nemame take problemy, ale rozumela si mi, nie? 🙂
inac, zacala som si merat BT... uz mi asi sibe, ked som nechdila na MK, som ani nevedela, ze je nejaka BT... 😒 😠

jul
6. júl 2007

caute 🙂
Aji aj ja mam pri sebe akurat velke ceresne,su az fialove,mnaaaaaaam 😝

jul
6. júl 2007

ale ste toho popisali,nestacim to citat 😠

pipka
autor
6. júl 2007

jasne ze rozumela 😀
poznam to, uz to ma za sebou, prestalo ma to bavit po mesiaci, ked som musela aj v sobotu vstavat kvoli tomu o siestej 😝 🙄

pipka
autor
6. júl 2007

ved to necitaj juliska, ale pis 😀

jul
6. júl 2007

hahahahaha,to bolo dobre co pisala Zabka,ze svokra bude malemu nohy natierat bravcovou mastou 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre