Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wighy
25. jan 2007

ajus to moze byt

pimpa
25. jan 2007

No, dnas koncim 30. den cyklu /pri mojojom pravidelnom 28 dnovom/ teplotu som si merala teraz - 37,5, ale neviem, ci sa to rata, ked nie je odmerana rano, ale teraz 😒
Pocitujem v sebe nejake zmeny nalad, neviem, ci s niecim suvisia, lebo nic sa okolo mna nedeje, kvoli comu by som mala byt smutna alebo hnevliva.. Premyslam kedy sa otestovat...zeby som pockala do soboty - na 32.den cyklu? Poradte, aky testik si kupit.Drzim palceky aj vam, ste zlate 🙂 🙂

ajka23
25. jan 2007

loss, ako sa ti dari? 😉

pipka
autor
25. jan 2007

ajoj lossik 🙂

wighy
25. jan 2007

pimpa teplota sa ma merat vzdy rano vecer to nic neznamena

ja som pouzila rapipreg stoji cca 120 Sk

ja som testovala hned v den ked mi mala dojst 😀

ajka23
25. jan 2007

pimpa, testuj sa cim neskor, narasta ti kazdym dnom hladina hcg v krvi, vraj je dobra Viola aj Rapiclear, dufam, ze som to nepoplietla... 😉
wigh, ty si sa akym testovala?

ajka23
25. jan 2007

wigh, telepatia? 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

nooooooooooooo 😀 😀 😀

ajka23
25. jan 2007

wigh, aj sa ti nejak zhorsila plet?

miriamka
25. jan 2007

Wigh...a ake zmeny si na sebe pocitovala tesne ked si zistila ze si tehulka?

wighy
25. jan 2007

ajka nie praveze je cistuckaaaa len sa mi hrooozne mastia vlasy no hruuuza ale to je zevraj tymi hormonmi 😀

hladas si uz novu robotku????

ajka23
25. jan 2007

uz som si pozerala nejake inzeraty, este som neposielala ziaden zivotopis, hadam sa buduci tyzden uz rozbehnem... 😉 najlepsie by bolo, byt tehu a mat aspon na chvilu po problemoch... 😀 😀

valhali
25. jan 2007

ajka, oktoborovky som este nezalozila,lebo to len na konovi mi v PASe vypocitalo oktobrovy termin,ale to pocita bludy. V skutocnosti to vyzera na 30.sepetmber. Ale v utorok idem na ultrazvuk a ten to este upresni. Ak to bude oktober, tak to si pis,ze hned v ten den ich zalozim, pokial ma niekto nepredbehne 🙂

wighy
25. jan 2007

prave preto ajka rychlo rozposli zivotopis a uvidis ze hnad budes tehu 😅

miriamka, bolesti ako pri MS, bola som straaaaasne nafuknuta, a bradavky ma boleli hrooozne co som doteraz nepoznala

ajka23
25. jan 2007

val, ty mas vyhradne pravo zalozit oktobrovky... 😀 😀 😀 😀 😀 inac 30.september, to je uz skoro oktober, nie? 😉 inac, ako sa citis, pocitujes nejake zmeny?

miriamka
25. jan 2007

Valhali...teraz vidim,ze ste uspesne snazilkovali!Gratulujem!Ako sa vam to podarilo a ako si zistila ze si tehulka?

valhali
25. jan 2007

ajka 😀 este ked som len brala clostil si mi vravela, ze ci sa chystam zalozit oktobrovky. To si ani netusila,ze trafis do cierneho 🙂
Zatial sa citim OK, akurat mi teraz prislo zle, k veceru este viac bolia prsia a citit maternicu,ako pobolieva. Ale inac znasam to zatial supeeer 🙂
Takze ak zalozim oktobrovky, cakam ta tam 😎

marlenka56
25. jan 2007

ahojte babusky, co rozoberate? pozdravujem vas vsetkyyy 🙂

ajka23
25. jan 2007

val, no neviem, co tie moje pocity v podbrusku znamenaju, rada sa k tebe pridam... 😀 😀 😀 😀
veeeeeelmi ti to prajem, manzel vie? ako to prijal?

miriamka
25. jan 2007

Jaaaj...tak vam tehulky uz zavidim,snad sa aj nam coskoro zadari

ajka23
25. jan 2007

marlenka, su tu na mna v presile dve tehulky... 😀 😀 😀 😀

ajka23
25. jan 2007

miri, prepac, remizujeme s nimi... 😉

lentilka1
25. jan 2007

po akej dobe tehu prídeš na to? hneď? pár dní...týždňov? čo bývajú také úplné príznaky?

wighy
25. jan 2007

miriamka urcite sa ti zadari 😅

ahoooj marlenka

marlenka56
25. jan 2007

ajka uz som tu aj ja 🙂

marlenka56
25. jan 2007

ahoj wighy 😉

ajka23
25. jan 2007

lentilka, kazda sme ina, ale co viem, tak bolesti prs, vynechanie mrchy... 😉 😉 😉

wighy
25. jan 2007

kazda sme individualna, ja som to tusila tak 2 dni predtym ako mi mala dost MS 😅

ajka23
25. jan 2007

wigh, ako tusila? ja to tusim skoro kazdy mesiac... 😒 😒

marlenka56
25. jan 2007

ale wighy kazda sme ina vsak, niekto ma a je tehu a niekto nema aj je aj tak tehu nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre