Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
18. apr 2007

bobael,to mi je hrozne luto,muselo to byt hrozne ☹

bobael
18. apr 2007

a potom ,aby to nestačilo tak som dostala trombozu... ☹
navyše som sa dozvedela pred tyždnom ,že som trombofilna...

beate1
18. apr 2007

julova-predstav si,ze som na to akosi pozabudla...hanbim sa... 😅 ,ale boli sme s priatelom si omrknut jeden dom,na ktorom uz vazne uvazujeme.chceme sa prestahovat z bytovky do domceka...hladame dva roky a tento sa nam obom velmi zapacil na 1.pohlad...boli sme tam asi hodinku a pol a preto som zabudla... 🙄

lia
18. apr 2007

hej bei??tak to je jasne,ale deci ti neublizi

lia
18. apr 2007

tak aj tebe moc gratulujem 😵

bobael
18. apr 2007

milá beate 1 tak to ti srdečne blahoželám a želám nech ti to vyjde podla tvojich predstáv... 🙂

julova
18. apr 2007

bobael - tak takych doktorov by som vyslala niekam hodne daleko 😠 ☹

lia
18. apr 2007

co to znamena bobi??

beate1
18. apr 2007

lia-ale este to nemam potvrdene lekarkou,musim este do buducej stredy vydrzat.. 😒 ...pocula som,ze deci cerveneho vinka neublizi..ale ja mam rada aj nealko pivo,to som si priznam sa vcera uz dala... 😉 mnam

julova
18. apr 2007

bei - ale ked je to v zaujme rodiny a babatka, tak to Ta ospravedlnuje 😀...

beate1
18. apr 2007

julova-tak to dufam....lebo inac ma tu uz nebudete chciet...velmi som sa tesila a este aj to blbe pocasie dnes..brrr.... 😔

bobael
18. apr 2007

pre mna to znamená ,že ked ostanem tehotná tak si budem musieť celé tehotenstvo pichať každy deň do brucha injekcie,,fraxiparín" ak ťa to zaujíma viac tak je o tom písane v teme ,,trombofília" no ja sa nevzdavam a hned ako to bude možné tak sa ešte pokusime o bábo...

lia
18. apr 2007

no ale co ta boli,ci nic??

julova
18. apr 2007

bobael - tak nech skoro pominie smutok 😔 a nech sa rychlo zotavis, aby ste mohli opat snazilkovat 🙂...

mixka
18. apr 2007

bobi, bude to tazke, ale za mimi to urcite stoji, musis byt silna 😉

bobael
18. apr 2007

dakujem babulky !!!! budem sa snažilkovať asi tak v auguste ,septembri...inak mi lekárka povedala ,že po gyn. str.som v poriadku a nevidí problem v tom ,aby sme mali ešte jedno dieťatko a samozrejme to isté mi povedala aj hematologička . No po tomto potrate mi povedali ,aby sme počkali aspon pol roka tak to chceme dodržať.. 🙂

mixka
18. apr 2007

sest mesiacov ujde, ako nic... 🙂

bobael
18. apr 2007

aj teraz si picham injekcie a potom ma čaká kontrola . Nie je to nič hrozné ...

lia
18. apr 2007

mixi ip 😉

bobael
18. apr 2007

budem už končiť ..dakujem za milé povzbudenia, blahoželania a dufam, že sa tu zase čoskoro stretneme. Želám vám krásny zvyšok večera...

julova
18. apr 2007

bob - ubehne to ako voda 🙂...akoby to len vcera bolo, co sme si s drahym vybrali datum (v oktobri) a hen...o tri tyzdne aj kusok uz budem pani 😀...

tak vela sil Ti prajem...a tuzba nakoniec premoze prirodu a budete mat dalsie mimi 😉

julova
18. apr 2007

papa bob...pekny vecer aj Tebe 🙂

mixka
18. apr 2007

ake mate plany na dnes vecer ???

lia
18. apr 2007

bob ahoj 🙂
mixi,nooo ,idem si dat decko vinka 😀 a ....

ikke
18. apr 2007

mixka, ja dnes robim vyrocne zehlenie 😅 caka ma asi pat kosiel 😕

pipka
autor
18. apr 2007

halooo babulky 😉

julova
18. apr 2007

no a ja pojdem lezkat, lebo ma bolia krize a chrbat...drahy je v praci, pride az kusok pred 22-hou...takze to uz budem v spankovom "tranze" 😀

helooou pipi 🙂

lia
18. apr 2007

ahoj pipinka 🙂
ooohhh ikke,tak to ti nezavidim 😖 ,nemas krajsi program??

lia
18. apr 2007

julova a ty si z ke??a ja som sa ta chcela spytat,ci si nebyvala na dlonych honoch nahodou??

mixka
18. apr 2007

ahoj ikke, aj na caka kopa zehlenia, ale dam sa na to, ked nebudem mat teplotu, co bude snad v piatok...

lia, na zdravie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre