Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
21. jan 2007

bybi,takyto styl sa paci aj mne,ale nie trojkolka.ty chces trojkolo??

bybi
21. jan 2007

val prisli na to v 10tt, cistili ma v 11tt. Mna ani brucho nebolelo, ani som nekrvacala, dokonca aj bazalku som mala stale vysoku. Doktorka mi povedala, ze moje telo na to vobec nereagovalo. Takze ja som nemala absolutne ziadne priznaky, az na ultrazvuku zistili, ze to neni ok.

pipka
autor
21. jan 2007

babulky musim vas opustit, mam napustenu vanu, idem si povegetit do teplej vodicky s penou 😵

lia
21. jan 2007

az teraz pozeram,ze sa neotvoril ten moj kocik.
v katalogu 2007 su moznosti a ked si date hned hlboke kocare a classic,tak ten ruzovy je pekny,ale som zvedava ako vyzera v skutocnosti

mixka
21. jan 2007

govi, nechceme novorodeniatko. sme sa zhodli, ze 2 - 3 rocne

pipka
autor
21. jan 2007

ale ak sa mi podari potom nezaspat, tak este pridem, zatial paaa 😉

bybi
21. jan 2007

mne sa najprv trojkolky vobec nepacili, ale teraz sa mi uz pacia. A vyhovuje mi, ze ten kocik ma len okolo 11kg, tak ked budem nosit, tak to nie je az take zle. Ja som chcela hlavne lahky kocik, lebo my mame schody z domu. My sme v takej jame. A aj do auta, z auta...

govinda
21. jan 2007

tak držím palčeky, nech je čím skôr u vás doma 😵

valhali
21. jan 2007

bybi, pamatam,ked si pisavala,ze nemas ziadne tehu priznaky. Ani prsia ta neboleli? Mna priserne, pri kazdej chodzi,neviem sa osprchovat, ked pretahujem nieco cez prsia, tak to velmi citim...aj brusko boli, ako na menzes a jemne picha...
Ale zvlastne, ze test ti vysiel pozitivne, ze?

bybi
21. jan 2007

papa pipka 😉

lia
21. jan 2007

noo,nad tym lahkym kocikom by som aj ja mala porozmyslat alebo budem chodit cez garaz,stadial ide vytah,ale ked idem spredu,mam osem schodov a az u nas sa nastupuje.

bybi
21. jan 2007

nie, mna prsia neboleli. Ale kazde tehu je ine. Niektore bolia a aj tak potratia, niektore nebolia a vsetko je ok.
Ja som mala test pozitivny, ked mi meskali a ja som si uz potom neskor nerobila dalsi. Ale asi by bol aj tak pozitivny, lebo Hcg mas este dost dlho v krvi.

lia
21. jan 2007

ahoj pipi
bybi,kukla si ten kocik??

lia
21. jan 2007

šupnem si ho do albumu 😉 hehe

lia
21. jan 2007

uz je tuuuuuuuuu

mixka
21. jan 2007

lia a nestoji nahodou 60 tisic ???

bybi
21. jan 2007

ja som ho doteraz hladala 😀 No neviem si ho v skutocnosti velmi predstavit 😀 Ja ale chcem uz taky, aby som nemusela kupovat hlboky a za par mesiacov zhanat sportovy. Takto mam uz vsetko v jednom.

pipka
autor
21. jan 2007

lius, taky ale tmavomodry maju u nas na ulici, vidavam ich na prechadzke, uz aj v Poluse sme ho s Ajkou videli. Je pekny 😉 priestranny a pohodlny

bybi
21. jan 2007

val ty si nic zle nepripustaj a uvidite, ze budete ok 😉 Vsetko bude tak, ako ma byt - v poriadku 😉

lia
21. jan 2007

ved prave,ze vo vsetkych kocikoch su tie deti chudatka jak vo zveraku,ja neviem kolko stoji,ale takto sa mi celkom paci,ale neviem ci by som si ho kupila.
hej??a ako vyzera pipi v skutocnosti??kamoska bude mat ruzovo modry,tak som zvedava

mixka
21. jan 2007

lia, mrkni do albumu "made planuje madeliencata", myslim, ze tam je aj s cenou 🙂

lia
21. jan 2007

hej??idem kuknut 😉

pipka
autor
21. jan 2007

lius, podla mna je taky nadcasovy, kazdy sa za nim otaca ked idu po ulici, ale je fakt pekny, mne sa paci, lenze podla mna bude straaasne drahy, takze nic pre mna ☹ vies, tie platy v skolstve... 😀

govinda
21. jan 2007

fúha, pekne drahý kočiarik 😲

lia
21. jan 2007

mixi,nie je presne taky isty,ale podobny,fuuuha,tak to je moc,ale schvalne to pojdem zistit do obchodu
alebo idem pozriet,mam od nich doma katalog

peggyyy
21. jan 2007

ahojte zenusky

mixka
21. jan 2007

lia zisti a daj vediet, som zvedava 😵

wighy
21. jan 2007

ahooooojtee 😅

pipka
autor
21. jan 2007

kokso, ze 60 000, tak to si viem predstavit aj inak minut... 😖

bybi
21. jan 2007

fuu, to je riadna palka za kocik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre