Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pimpa
24. máj 2007

Lia, gratulujem a fakt sa s tebou uprimne tesiiiiiiim. Jooj, to musi byt pocit, ze konecne sa zadarilo 🙂 Ake si mala prve priznaky?

Pipka, to znie dobre 🙂 A potrebujete na cely uvazok, ci na polovicny?
Pripadne decka od vas by mohli chodit ku mne do poradne...ked myslis, ze by to stalo za rec, mozes mi poslat o tom viac do IP. Aby sme moc neodbocovali od temy 😉

lia
24. máj 2007

dakuuujeeem vsetkym fakt z celeho srdiecka,stale placem,no co mam robit??ale od stastia.uz ma ja hlava zacala boliet,boli to strasne nervy pre mna,nevedela som sa tam dovolat 20 minut ☹ ,ja uz som bola na odpadnutie,musela som predychavat 😀
pipi,prvy utz??ved ja nic neviem,ja som rucala do telefonu,chudera sestricka 😀
v pondelok idem zase na krv,dufam,ze ssa bude hcg zvysovat

pimpa
24. máj 2007

Joooj, uplne to prezivam s tebou. Tak sup do februaroviek 08 a dufam, ze sa aj my ostatne k tebe kazdu chvilu pridame. Ved je maj-lasky cas. 🙂
Inak, my sme snazlkovali na den matiek a ked mi vyjdu // tak to bude dobry for, nie

pipka
autor
24. máj 2007

liusik, velmi drzkam palceky nech je hladinka co najvyssia. Prvy utz by mal byt po cca 3 tyzdnoch od tehu testu, to je asi 5tt. Len neviem, kedy sa ukaze, ci sa uchytili obidve, ci iba jedno...Co by si chcela radsej? 😉

bybi
24. máj 2007

jej liuska, straaaasne moc ti gratulujem 😵 Ja som sem nakukla, ze ci si neni tehu, pri mene nic, tak som nevedela. A tosku som precitala a uz viem 😵 Hrooozne moc ti gratulujem, ani nevies, aka som strasne rada 😵

lia
24. máj 2007

prve priznaky,mne je stale nieco a myslela som,ze vsetko mam z tych liekov a hlavne som sa tym nechcela zaoberat a vsugerovavat si ich,lebo viete ake sme my zeny,aspon ja,ja uz by som bola tolko krat tehu a nist z toho.
mam dost velke prsia,normalne kukam jak blazen,co sa mi velmi paci 😀 ,yyyeeesss 😀 a unava,cikanie a strasny vlci hlad 😅 .
sranda,ze este to je take mrnave a tak skoro sa to uz dostavi,ze??

lia
24. máj 2007

dakujem bybinka a vsetkym bambulkam ,ktore na mna mysleli,a ktore si to so mnou vytrpeli juliššš 😉 😀
idem dovarit cestovinky a pridem,budete tu??

pipka
autor
24. máj 2007

tak len papkaj za dvoch (alebo troch 😀 😀 ) !

bybi
24. máj 2007

Mne sa chvilku pride drahy, ideme na nakup. Ale skusim sem este nakuknut. Ani nevies, ako veeelmi si mi zlepsila naladu. Ja sa tesim ako keby som ja zistila, ze som tehu 😅 😀

pipka
autor
24. máj 2007

ja tu budem do cca osmej 😉

mixka
24. máj 2007

idem zehlit babulky a pipi, ked tu do osmej budes, tak este pokecame 😉 mohla by si ma pockat, potrebujem spolocnost 😢

pipka
autor
24. máj 2007

cakam ta mixik...sup do zehlenia a skoc aj k nam potom 😀

mixka
24. máj 2007

ok, mam iba par triciek, to bude rychlo 😉

lia
24. máj 2007

tak o osmej,dobe 😵

pipka
autor
24. máj 2007

lius, do osmej! Potom tu nebudem ☹

mixka
24. máj 2007

este mam narychlo otazku, ktory dr je v gf lepsi, drabek ci harbuliak ???

lia
24. máj 2007

mixi,behunova 😀

lia
24. máj 2007

ok,tak pojdem skor spat aspon,uz odpadavam,budem pri vas aj papat 🙂

pipka
autor
24. máj 2007

mixi, to tazko povedat. Obaja su dobri.harbulak je tazky fesak a je dost vytazeny, sak je boss centra.A Drabej ma vraj statisticky najlepsie vysledky, mozno preto, ze ma najviac pacientiek, co ja viem, to mas jedno.

mixka
24. máj 2007

supis lia 😀
cem cacane deti, tak harbulo 🙂

lauritka
24. máj 2007

lia a kolko trvalo kym ti schvalili ziadost????

lia
24. máj 2007

pipi,teraz tam mozem ostat myslis aj pocas tehotenstva??

lia
24. máj 2007

mne dlho,akosik na mna zabudli,ale niekto pisal,ze do tyzdna mala schvalenu ziadost 😉

pipka
autor
24. máj 2007

to som aj ja hovorila, ked ma inseminoval a vidis...fesacik nebude. mozno ma bude aj umelo oplodnovat a budu hned dvaja 😀 😀 😀

jul
24. máj 2007

no vitaj mamina 😉

lauritka
24. máj 2007

😀 jej tak skoro..a tebe robili jeden mesiac profil a uz sa islo na to ???? 😕 aby som vedela kolko mam cakat 😉

pipka
autor
24. máj 2007

lius, este sa ta to nepytali, Myslim ze si mozes vybrat, ci ostanes u nej alebo sa vratis k svojmu povodnemu gyn. Ta moja sa ma uz nevie dockat, stale mi vyvolava 😀 a ja neviem, co urobim 😒

lia
24. máj 2007

ahoj juliššš 🙂

pipka
autor
24. máj 2007

lia a komu schvalili ziadost do tyzdna? to som este ani nepocula. Ja ratam tak cca 3-4 tyzdne.

jul
24. máj 2007

liuššš,no ako to preziva otecko? plakal ked sa to dozvedel?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre