Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
2. jún 2007

pekny vikend babulky 🙂 🙂 🙂

lia
2. jún 2007

uz si fuc??aj my sme akurat dosli z obeda a z nakupov 😝 😵 .
boli sme v giame,fuj,ako som sa zase napraskala.aj ty ked sa najes ,mas raz take bruseno??na mne je to podla mna uz z dialky vidiet,ze som tehotna 🙂 .
matysak,ten v meste myslis,ako sa ide na kramare po lavej strane??neboli sme tam este.
este sa vytesujem z novych veci 🙂 ,takze momentalne depka vyfucala,od dnes som zrusila niektore veci,ktore mi nerobili dobre a zatial sa vytesujem,ze som tehulka 😉 .
zas tam ides upratovat??stacilo vam jedlo??dokedy si bola??

lia
2. jún 2007

cauuu pipinaaaa 🙂

ninka1234
2. jún 2007

čaute ste tu ešte?

lia
2. jún 2007

ja som si trsoka pospala 🙄 ,ninus ako sa citis??

ninka1234
2. jún 2007

cítim sa dobre včera som bola v poradni moč je už ok a 11.6 už idem do nemocnice

lia
2. jún 2007

na to zasivanie??ani raz si neblinkala??

akatka
2. jún 2007

Ahoj Lia, tak konecne si si zmenila pas?Ten 6tt ti pristane.
Aj ja by som uz chcela... ☹ Stacil by mi aj 1tt 😀 😀 😀

lia
2. jún 2007

bala som sa este,ale uz ma to tahalo akatka 🙂 .neboj,coskoro budes aj ty 🙂

akatka
2. jún 2007

ano,ono sa vravi, ze prve tri mesiace su kriticke... Preto sa s tym velmi na bubon nechodi. Takze ja to chapem... Ja by som to riesila asi tak isto. Ale rodine asi poviem az nejaky 10tt. Ak sa mi to teda podari 😅

ninka1234
2. jún 2007

prepáč liuška mám návštevu ano idem na to podšívanie. A zvracala som do toho 13tého týždńa ale nie často

ajka23
4. jún 2007

ahojte baby 😵
nejako to tu flakate 😉 ja som mala pracovny vikend, tak som rada, ze som konecne doma 😎
co mate nove? 😉

pipka
autor
4. jún 2007

ajoj ajus, nemam nove nic len to, ze 5 dni do dna D 😀

akatka
4. jún 2007

ahojte kocky, chcem sa spytat, ci mate skusenost s takouto vecou. dnes som mala hrozne bolesti v podbrusku, silne krce... moj lekar mi davnejsie vravel, ze mi mohlo prasknut vajicko v bruchu.je to mozne??? ako sa tam dostalo??? 😲 😕

pipka
autor
4. jún 2007

to som este nepocula 😖 , skor ci nemas nieco s vajecnikom. ja ked som mala cystu, mavala som obcas take silne pichave bolesti vo vajecniku.

akatka
4. jún 2007

nestalo sa mi to prvy krat. ked som to mala prvy krat, utekala som na pohotovost
a tam mi dal injekciu.povedal mi sluziaci lekar, ze to mohlo byt to vajicko. a potom ked som mala cestu k zenskemu, tak som sa ho na to spytala a on vravel, ze je to mozne... tak neviem cystu snad nemam, ale po dovolenke asi tak za mesiac tam mam cestu.opytam sa znova... 😢

cucuska
4. jún 2007

akatka: ja keď som mala ovuláciu pobolievalo ma celé podbruško a aj vaječníky. a pamätám si že to bola tiež silná bolesť, vieš každá žena reaguje na bolesť úplne inak a možno sa to niekomu zdá moc bolestivé a niekomu menej. Podľa mňa je to ovulačná bolesť, čo znamená že by ste s mužikom mali skočiť na to 😅 😀 😀 😀
meriaš si aj Bazálnu teplotu????

pipka
autor
4. jún 2007

daj si spravit ultrazvuk, to bude najistejsie. drzim palce, nech to dobre dopadne. 😉

cucuska
4. jún 2007

hej na sone sa dá zistiť či je to cysta alebo nie. a odporúčila by som ti aj folykulometriu nech sa na eba pozrú ak sa snažite od septembra to je 10 mesiacov, najvyšši čas to všetko poriadne prekontrolovať 😉

akatka
4. jún 2007

na folikulometriu som chodila koncom minuleho roka, potom som to prerusila.ale uvazujem, ze zacnem koncom jula-po dovolenke... 😒 chodila som asi dva mesiace a robil mi aj sono,ale vtedy to bolo vsetko v poriadku, aspon tak vravel Dr. Ale dakujem babenky, ste zlate... 😉 ale ta bolest s tehu asi tazko bude mat nieco spolocne, ze? teraz som 15DC

akatka
4. jún 2007

BT nemeriam, lebo som na toto velmi leniva.Do prace vstavam o piatej rano a ked nevyskocim z postele hned po budiku, tak potom by som asi neprisla nacas... 😅

ajka23
5. jún 2007

pipi, uz sa ti to blizi 😵 😵 😵 pridem sa na teba pozriet 😉
moc vas tu nestiham, pracuje sa u nas na stavbe a chodim po konkurzoch 😒 snad sa dnes vecer stretneme a pokecame 😉

ninka1234
5. jún 2007

halloooooooooooooo bambulky kde ste kdo? ☹

jul
6. jún 2007

ahojte dievky moje 😉
no co porabate vsetky?????

zrzuska
6. jún 2007

ahojkaj jul 😵

jul
6. jún 2007

ajoj ,tak co noveho????????? 🙂

zrzuska
6. jún 2007

zatial nic. cakam mrchu ale az okolo utorka 😅

jul
6. jún 2007

tak dufam,ze nepride 😀

zrzuska
6. jún 2007

neviem. citim sa normalne. tak ako vzdy. sice vcera a predvcerom mi bolo cely den zle. ale som to pripisala tomu, ze som sa rano nenajedla. dnes ma zacali boliet prsia a boli ma velmi aj pravy vajecnik. ale to vsetko je asi ok. ani neviem ale sa mi zda, ze to mavam tak stale.
keby som aspon vedela ci bola ovu alebo nie.

a ty ako? co mas nove? vsetko ok?

jul
6. jún 2007

nic nemam noveho 😒 ,babo je zdrave 😵 a to staci 🙂
drzim ti palce moja,nech ta mršina hnusna nepride. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre