Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

katmi
15. aug 2007

☹ lebo mne tiez chodi zatial ako sa jej chce..vzdy skor a skor.. a ked chcem byt tehu,tak to by mi mala MS chodit pravidelne v rovnaky den,alebo nie?? uz som u tho jelen 😅

sandrika
15. aug 2007

katmi nemusí zlatíčko to zavisí od ovulky nie od mrchy!!!Akurát pri nepravidelnej mrche je tažšie zistiť, kedy si mala ovulku, ale ak meriaš BT a sleduješ krčok dá sa na to prísť, netráp sa telo potrebuje čas , všetko sa časom upraví do normálu samo, uvidíš, nezamýšľaj sa nad tým, keď príde tak príde, hlabne, že chodí určite budeš čoskoro tehu

ariadna
15. aug 2007

no ale to su dobre znamenia aj ked ja som mala tiez to pobolievanie podbruska a este k tomu aj ten vytok ale bradavky ma neboleli.A sandrika nadej je vzdy.ja ti to velmi prajem lebo kazda nova tehulka je aj nasa nadej.raz to musi vyjst kazdej z nas 😉 aj ja som fajciarka aj som sa pokusala prestat ale je to tazke bo aj manzel fajci lenze viem keby teraz prestanem bola by som este nervoznejsia ale ked sa ten maly velky zazrak stane cigy pojdu prec 🤐

sandrika
15. aug 2007

ariadna ja som si práve jednu tiež zapálila, mne doktor povedal, že keď som "tuhá" fajčiarka - 14 denne , niekedy 10, nemám presteť okamžite bude to ešťe väčšia záťaž na oraganizmus, mám obmedziť na 3 denne a potom postupne úplne ja viem, že nádej umiera posledná

katmi
15. aug 2007

sandrika - dakujem.. si ma potesila.. 😉

katmi
15. aug 2007

sandri - a neskusala si naplaste? Nicorette napriklad?

sandrika
15. aug 2007

neverím im, kolegina ich mala aj tak fajčí, človek musí naozaj chcieť prestať a vtedy je to dobrá pomôcka inak sa len vďfaka nim neodnaučíš.
Mne je dáko blbo 😖

katmi
15. aug 2007

alebo existuju take cigarety,co chutia jak keby si fajcila travu 😎 😀 a kamoska od nich prestala fajcit..ze to bol hnus..dajake bylinkove ci co..
z coho ti je blbo?

inak baby nerozmyslali ste nad touto temou,zalozit druhu cast?? lebo ja ked sa k vam chcem dostat,tak sa mi to dakedy ani enpodari,coje tu tolko stranok..neda sa mi to natiahnut. 😒

sandrika
15. aug 2007

ja neviem, ale necítim sa vo svojej koži, som veľmi unevená...
ja fajčím tie najlahšie slimky, malborky už 2-3 týždne neznesiem
koník ma veľmi pomalý server, všetky máme problémy 😒

katmi
15. aug 2007

to nie si sama.. my tu vsetci v kancelarii uz dva dni zyvame ako keby bolo vonku pod mrakom.. nieco je vo vzduchu - ale cez vikend ma prsat..tak zeby sme boli unavene dopredu?? 😀
ja sa priznam,som kedysi fajcila Davidoff light,potom len marlboro, potom slimky,potom R1 - vzduchace a teraz uz dlho nic.. a dufam,ze uz ani nezacnem..tak to skus takto nejak znizovat.. 😉
vies co ani nehovor..vcera mi to padlo cele..dnes to islo cely den,aj ked len tak,aby sa nepovedalo..ale aspon islo..

sandrika
15. aug 2007

veru včera som bola riadne naštvaná, prišla som len kôli koníkovy za drahým do práce, dobre my ideme po obrúčky a zajtra som tu zas, pá pá

katmi
15. aug 2007

tak pekny dnik..papa zatial..

sandrika
15. aug 2007

aj tebe pekný dníček 😉

lia
18. aug 2007

ahojte,tu uz davno nikto nebol,co je s vami??

augustovka
19. aug 2007

AHOJTE SNAZILKY mozem sa k vam pridat? 🙂

ariadna
19. aug 2007

ahoj augustovka vitaj u nas 🙂 kolko sa uz snazite?predpokladam od augusta? 😉 sandrika ty si sa uz dlho neozvala ja som taka zvedava co a ako.strasne ti prajem aby sa to podarilo 😉 mne pomaly konci mrcha tak sa znova zaciname snazilkovat 😀 teraz sa uz naozaj pokusim sa tak moc nesledovat uvidim dokedy mi to vydrzi 😀

loss
19. aug 2007

liusa cauky ako sa mas?
augustovka vitaj
adka drzim palce nech si coskoro dvojpalickova
sardinka ozaj si tu dlho nebola,co mas nove aj ja som zvedava 🙂

augustovka
19. aug 2007

ahojte, no tyzden od svadby 🙂

dona
20. aug 2007

ahojte kočky! dá sa zistit tehu testom, keď mrcha mešká iba dva dni? som strašne netrpezlivá 😅

katuli
20. aug 2007

ahojte snazilky, nuz, pridavam sa k vam tiez ... snazime sa snazime a zatial nic ... vam sa ako dari?

ariadna
20. aug 2007

Ahojte baby dona skus si vypytat v lekarni nejaky citlivy testik uz by ti mohlo nieco ukazat.drzim palceky 😉 Katuli a vy sa kolko snazite?

katuli
20. aug 2007

ariadna ... nuz, uz skusame od zaciatku tohto roka ... ale furt nic ... uz zacinam byt z toho zufala, a najlepsie je, ze nic ine nepocuvame, iba, rodinka sem, rodinka tam, babo sem, babo tam .... uz mi je z toho az do placu ... ale to zas nemozes ani nikomu povedat ... no hruza ... akurat trpnem, ci mi mrcha dorazi, alebo ze by snad .... ale uz si ani nadeje nechcem robit ... nuz, uvidim, snad tu aspon nejaku radu najdem, co este vyskusat ... alebo sa tu aspon odreagujem, ked nic ine :D .. vidim, ako sa tu pekne podporujete a uz sa dostavam do takeho stadia, ze to budem aj ja potrebovat ...

ariadna
20. aug 2007

katulka nesmies si stych reci nic robit a takto sa stresovat ja mam to iste ked prideme na slovensko na dovolenku tak sa na mna vrhnu vsetky babky rodicia aj svokrovci.aj minule mi ponukli fernet a proste som nemala chut pit a oni hned ci nie som v tom.alebo sme prestali s manzelom fajcit na 3 mesiace a zas som bola v tom.babka uz place ze este aby sa dozila vnucatka od nas.My sme im proste oznamili ze sa na tom pracuje lenze im nevysvetlis ze to pre niekoho nie je take jednoduche no niekomu sa to proste nepodari na 1 sup.ale urcite sa nam to raz podari 😉 katulka naozaj sa nesmies tymto stresovat povedz im ze sa na tom pracuje a ked budes v tom tak im oznamis.drzkaj sa

ajka23
20. aug 2007

ahojky 😉
taaaak som tu dlho nebola, ale nedalo sa mala som tu vyse mesiaca neterky a mamina mi tu zerie nervy este do teraz... 😖 tak ma depta, ze az... 😠 😠 😠 inac nic noveho a co vy? 😉
inac kraaaaasna burka... 😀 😀 😀

lia
20. aug 2007

ajiiiii 🙂 ,ja som tu tiez dlho nebola a pozeram,ze z nasej particky sem uz tusim nikto nechodi ☹

ajka23
20. aug 2007

lia, prepac, trochu som pocitala snazilky... 😉
stara partia sa da zase do kopy po dovolenkach... 😉 inac, ako bolo? 😎

lia
20. aug 2007

supeeer bolo,ale malo 😖 😀
ale este doma oddychujem,ale vies ako je to doma,stale nieco robim ,vybavujem a tak.
tej tvojej rodine je u vas nejak dobre 😀 kolko ma neterka??
kedy dojde pipi??a ako sa ma juliššškkkaaa moja??

ajka23
20. aug 2007

mala som dve netere, jedna ma 9 a druha 11, tu uz chyta puberta... 😀 😀 😀
a inac o nikom nic neviem, pipi by sa uz asi mala teraz niekedy vracat... 😉

lia
20. aug 2007

a co mas nove ty??mas dovolenku??

ajka23
20. aug 2007

dovolenkujem este, ale mala by som ist do roboty na poradu, mi volala sekretarka, tak som sa jej opytala ci je normalna a urcite tam nepridem... 😠 😠 😠 v case svojej dovolenky, co som uz uplne blba? 😉 😀
nemam nove nic, manzel si hlada robotu, mame financne suchoty a do toho moja mama a jej suuuuper rady do zivota... 😖 no paradna dovolenka... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre