Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
21. jún 2007

julis, este iba teraz o 16tej koncim 🙂

jul
21. jún 2007

ty si v praci??????
ja ze uz doma odpocivas 😀

mixka
21. jún 2007

julis, takto na to nemozes pozerat 🤐 ak bude naozaj dovod na paniku a strach, tak to bude vtedy, ked budes mat nieco cierne na bielom a to nemas. bolo tu kopec tehuliek presne v tejto situacii, ako si teraz ty a maju dnes nadherne zdrave babatka, takze hlavku hore a usmev na tvaricku 😵

jul
21. jún 2007

vcera sme sa boli 1x kupat co je teplo 🙂

lia
21. jún 2007

julišššš,nemysli na to,inak ta amniocenteza nic nie je zevraj,neboj,to zvladnes 😉 .ale vsetko musi byt ok!! 😉
ja som zvedava co mne povedia 😔

jul
21. jún 2007

Ty si odvtedy nebola ani na krvi ani na usg???

gresa
21. jún 2007

Ahojte babuľky, mám na vás otázku. Nie je BT 36,8 vysoká, keď včera skončila mrcha?

jul
21. jún 2007

ahoj gresa 😉
ja neviem,ja som si nikdy nemerala bazalku,mne to vzdy ukazovalo bludy.A aku teplotu si mala pred mrchou?

jul
21. jún 2007

nie pred mrchou ale pocas mrchy 😠

lia
21. jún 2007

ja tiez neviem gresa,nevyznam sa v tom.bola,kazdy tyzden,ale uz mi povedali,ze mam prist az o dva na utz

gresa
21. jún 2007

Ahoj jul, pred mrchou som mala 37,0. Ale ja som mala túto mrchu takú čudnú, slabu a krátku. V pondelok som mala špinenie, skoro celý deň. A v útorok doobeda sa mi spustila mrcha, ale slabá. A už je po nej. A včera som mala BT tiež 36,8. Nejaké to je čudné, nie?

jul
21. jún 2007

gresa,ved si urob test

jul
21. jún 2007

liuss,ani Ty nevaris? Ani ja 🙄 mne sa taaaaak nechce....dnes som robila len pizzu,ale kupovanu hehe a na veceru hodim do rury len kuracie kridla a basta 🙂 zajtra nespravim nic a v sobotu este uvidim. 😎

gresa
21. jún 2007

ale nebola by to zase nízka BT? Tehulky mávajú od 37,0 vyššie. Teda aspoň si myslím, tak sa v tej BT až nevyznám. A ja sa vôbec ako tehotná necítim. A tak straaašne by som už chcela byť.

jul
21. jún 2007

ved ked Ti skoncila uz ta mrcha,tak by Ti test mal ukazat ci si tehu alebo nie.A budes to vediet na 100%.Niektorym kočkam klesla teplota a boli tehu.

jul
21. jún 2007

liušš,keby si videla moju ruku 😖 Co mi dnes brali krv,uplne ju mam fialovu a v strede mam taku velku zrazeninu divnu a ta je 2cm od toho vpichu,dufam,ze mi ruka neodpadne 😒

gresa
21. jún 2007

Tak ešte skúsim merať BT a keď neklesne, tak budem testovať.

jul
21. jún 2007

gresa,mas aj nejaky graf alebo si to zapisujes ?

gresa
21. jún 2007

Nerobím si graf, ja si meriam BT len tak informačne

lia
21. jún 2007

nevarim julišššš,nemam nejak napady a hlavne nemam na nic chut a ani sa mi nic nechce 🙄 .uz som veru davno nevarila,bud mame suchu veceru alebo ideme sa von najest.hlavne,ze som dnes vybrala maso,ale nechce sa mi to robit 😲 .ale hlad ma uz chyta pomaly,dala by som si nejaky steak so salatikom dobrym 😵

jul
21. jún 2007

aj my mame stale suchu veceru 😀 😀
a presne ,tiez mi dochadzaju napady 🙄

lia
21. jún 2007

tak som navarila 😀 ,ochladilo sa a manzelovi sa zrusil tenis kvoli tomu hurikanu,tak som sa zlutovala 😵

pipka
autor
21. jún 2007

halo babule, neodfuklo vas dnes? 😉
julis, neboj, vsetko dobre dopadne, len tomu musis verit 😵 drzim palceky.
Tak co, ta streda o siestej plati?

martinkamm
21. jún 2007

ahojcek pipka 😵

lia
22. jún 2007

dobre ranko,
ja uz strasim hore,ale neva,dnes idem do roboty na chvilu,tak nech som co najskor doma 🙂 .pipi,ja uvidim tak pondelok,utorok.urcite dam vediet.podla lekara 😔

martinkamm
22. jún 2007

krasne ranko lius 😵

lia
22. jún 2007

ahoj martinkam,
ty si nejaka rychla,ako sa mas??si v praci??

martinkamm
22. jún 2007

lius som na intraku na obed odchadzam za drahym a ideme k nam 😵 snad mrcha nedorazi 😵

lia
22. jún 2007

kedy by nemala dorazit??

martinkamm
22. jún 2007

od vcera do zajtra do je 26-28DC 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre