Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martinkamm
27. feb 2007

to ti predpisal lekar ci si si ho kupila v lekarni ? 😎

pipka
autor
27. feb 2007

to je iba na predpis. Kedze sme rokapol snazilkovali bezuspesne po vselijakych moznych aj nemoznych vysetreniach sme dospeli k inseminacii, pred ktorou zacinam brat clostil.

martinkamm
27. feb 2007

aha tak ti zelam nech to co najskor zaberie a ste stastni z // 😝

pipka
autor
27. feb 2007

dakujem dakujem 😉 aj vam zelam to iste a mozno hned do tyzdna 😉

martinkamm
27. feb 2007

dakujem pipka a co robenkas? mne o pol hodku konecne konci skola 😅

pipka
autor
27. feb 2007

ja uz som doma z robotky, mne uz skoncila o pol jednej, bola som co-to povybavovat a teraz tu sedim, oddychujem, prave mi dosiel drahusik domov, ale kedze drzime predsvadobnu dietu, tak ani varit nemusim, tak si vegetime.
Ale prave ma zacal lamat, ci nejdeme do kina. Nevies o nejakom dobrom filme co teraz hraju?

martinkamm
27. feb 2007

pipka neviem zial aj ja rozmyslam aky programik budeme mat vecer s drahym

jul
27. feb 2007

ahoj pipka,urcite chod na "Stastie nadosah" s Willom Smithom,ale zober si plno vreckoviek. 😢

martinkamm
27. feb 2007

jul je to super?

pipka
autor
27. feb 2007

Tak to asi riskneme a potom dam vediet ake to bolo 😵 snad sa trafime na nieco dobre... 😀
pomaly ideme, zelam pekny vecer, paa

jul
27. feb 2007

ked davali v kine ukazky,tak som sa normalne rozplakala,spustila som jak sireeeena 😢 😢 je to strasne smutny film. ☹

jul
27. feb 2007

martinka,kedy necakas mrchu????

pipka
autor
27. feb 2007

juuul, ahooooj no konecne ta vidim 😉 mam na teba 1000 otazok 😵
ako sa mas? a co mas nove...ale vyklop vsetko, nielen o Walterkovi stale, ved vies, ze mna ine zaujima 😀

pipka
autor
27. feb 2007

to je fakt take smutne? To by som asi teraz v mojom PMS ani nezvladla 😀

jul
27. feb 2007

pipka,sak si uz isla do kina 😀 😀

ja necakam na mrchu,ale je to ece dlhych 7 dni,tak dovtedy aj skapem od toho necakania 😒
radsej sa pochval ty,co noveho ohladom svadby. 😎

jul
27. feb 2007

kde si mata? 😕

pipka
autor
27. feb 2007

juliska vsetko vybavene 😎 len este zhaname miestnost na obed co pojdeme po obrade, ale to len s rodicmi na taky maly obedik, pre osem ludi. Nevies o niecom? Vsade maju len velke miestnosti pre viac ako 20 ludi ☹

pipka
autor
27. feb 2007

a co ty moja, ohladom tvojej svadby? Ved uz prezrad kto je ten stastny nastavajuci skorotatko 😀

jul
27. feb 2007

pipi,momentalne ma nic nenapada,ale porozmyslam,mozno ma neskor cosi napadne a poslem IP.Mas taku predstavu ,ze si ces rezervovat len na obedik nejaky salonik?

pipka
autor
27. feb 2007

tak tak...salonik pre 8 ludi 😵

jul
27. feb 2007

ja sa vydavat nechystaaaaaaaaaaam 😎 😎 😎 😎
necem,teda zatial to tak necitim,teraz mam starosti s miminkom,ako k nemu prist.Chodim na folikulometriu a vsetko je supis,teraz cakam ci tam je alebo nie. 😉

jul
27. feb 2007

pipi vyzistim ti to ohladom toho salonika,mam zopar kamosov casnikov ,a ma to byt len v BA?

pipka
autor
27. feb 2007

si zlata, no najlepsie by bolo v BA, kedze svadba bude v Primacialnom...

pipka
autor
27. feb 2007

tak uz je to jasne, do ziadneho kina sa nejde, drahy prave sadol k druhemu pocitacu, tak presne viem, co sa bude diat najblizsich 5 hodin 😠 😠 😠

jul
27. feb 2007

to je niekde v starom meste? ten Primacionalny.... 😕

pipka
autor
27. feb 2007

a co ze si tak zmenila nazor na svadbu? Ved si sa povodne vydavat stela, teda co ja sa pamatam 😒 A ked bude babo na ceste? ani tak nie? A kde vlastne byvas, A uz robis?

pipka
autor
27. feb 2007

Primacialny palac je na Primacialnom namesti 😀 hned vedla Radnice 😵 😵 😵 Za tym namestim, kde byvaju Vianocne trhy 😵

jul
27. feb 2007

....mozno zmenim nazor ked bude bejby,ale som znechutena z toho,sak jak to dopadlo,uz len ten moj snubny prsten bol asi prekliaty,lebo som ho 3x hodila po majitelovi co mi ho daroval 😀 😎 😠

pipka
autor
27. feb 2007

a z druhej strany ked ides od Mc Donaldu na nam. SNP Klobucnickou ulicou prides rovno k nemu 😉

pipka
autor
27. feb 2007

jul, neboj, aj ja mam jeden snubak doma 😎 raz dam z neho spravit dcerke nausnicky 😀 😀 a pozri ako dobre som dopadla. Len musis byt trpezliva. 😵 velmi ti prajem, nech si stastna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre