Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

julova
15. apr 2007

to fakt raz sa zacne moj drahy na mna podobat? 😀...joooj...to budeme potom krasny parik 😀 😀

dili
15. apr 2007

julova, to hej... ale potom aj krasne babo bude... 😉

dili
15. apr 2007

babenky - odchadzam dnes... drahy ma oblieha ... chce snazilkovat... pekny vecer... a drzim vsetkych 20... 😀 😀 😀

snoopy
15. apr 2007

dili, už bola 02.09.06

julova
15. apr 2007

dili - pa pa a nezabudnite na prstiky 😉

julova
15. apr 2007

snopy - pozrela som si vas albumik - tak vy budete mat pekne babatko 😉

snoopy
15. apr 2007

julova, 😨 héééj? no už aby to bolo 😉

julova
15. apr 2007

vsak ste fesaci obaja s manzelom, tak po kom by malo byt skarede? 😉
veru - uz aby... 😉

snoopy
15. apr 2007

no...uvidíme..a v nemáte album?

julova
15. apr 2007

my mame zatial len pripravny 😉 - ale mam nasu foto aj tu na MK - my mame svadbu len teraz 12.5 😉...uz len 27 dni 😀

snoopy
15. apr 2007

jéééééj, tak to prípravy vrcholia...už máš stresy ? 😎

mihanka
15. apr 2007

Ahoj baby, mozem sa ku vam pridat? 🙂

snoopy
15. apr 2007

pozerala som foto....no teším sa na tie svadobné 😉 a to odkiaľ máš ten výpočet pohlavia?

snoopy
15. apr 2007

ahoj mihanka...jasné pridaj sa 😉

mihanka
15. apr 2007

akurat som si aj ja pozerala tvoj albumik julova, tiez som sa chcela spytat... inak pekne fotocky 🙂 Aj ty snoopy... 😀

snoopy
15. apr 2007

mihanka, a ty nemáš album ?

mihanka
15. apr 2007

nie, ja som sa len dnes zaregistrovala... my len zaciname snazilkovat 🙂 ale urcite nejaky bude 🙂 uz zacinam byt zavisla na citani a hladani vsetkeho, co s tymto suvisi - hlavne o cviceni... a hlavne som netrpezliva 😀

snoopy
15. apr 2007

no o tej trpezlivosti/netrpezlivosti by sme tu asi viaceré vedeli rozprávať 😉

julova
15. apr 2007

snoopy - uz hej trosicku...dnes mi drahy povedal, aku cenu mu zahlasili na kyticu svadobnu v jednom kvetinarstve a odniesol si to on, akoby za to mohol 😀...ale tak hadam ak nieco nevyjde uplne, tak zaimprovizujeme 🙂...

a ten vypocet ani neviem odkial mam, ale bolo to aj na nejakej stranke a aj v teme Snazilky 11 bol link, ale uz neviem na ktorej strane...mne to poslala kolegyna mailom uz davno..

snoopy
15. apr 2007

no pozerala som si tvoj album príprav.....fúúúha, tak to bude svadba premakaná do detailov...paráda..idem skúsiť nájsť ten link

ozaj krásne šiatky, topánky, obrúčky......družička, a samozrejme fešák manžel-budúci a v tom saku...foto, že mimozemšťan, či ako si to tam nazvala, no všetko super....no prezraď cenu kytice! my sme za auto+kytica ja+kytice mamky+pierka=5.000,-

julova
15. apr 2007

dakujem za komplimenty 😉
oni si vypytali 2.600,- Sk len za ruze 😠 (jasno cervene, take mensie hlavicky a 15 ks) - a to ze este nieco bude stat praca a ozdoba!...no ma skoro porazilo..niektori bratislavski obchodnici fakt nevedia co si uz maju pytat...pocuju slovo svadba a uz by ryzovali 😠

takze skusime nejake ine kvetinarstva...

snoopy
15. apr 2007

tak to je iná pálka....nech sa dajú vypchať! ale to je asi bratislavská prirážka 😉

julova
15. apr 2007

pch..presne nech sa daju vypchat aj s prirazkou!...to si radsej lucny mak cerveny pojdem natrhat 🙂...ale si pojdeme kupit 15 ruzi a uviazeme sami 😀...a vyjde nas to o 2/3 menej..

snoopy
15. apr 2007

😀 😀 😀 ale ten lúčny mak...to je náhodou perfektný nápad

julova
15. apr 2007

ze? len neviem kde v tejto prepanelakovanej dzungli by som ho tolko nasla 😀...ale mohla by to byt celkom pekna kyticka 😉

snoopy
15. apr 2007

pošlem ti pár kúskov zo Zvolena! 😀

julova
15. apr 2007

😀 😀 😀

snoopy
15. apr 2007

no hľadám ten link, na tie výpočty v snažilkách11 ale nič...nemáš to niekde dôkladne uložené? 😉

julova
15. apr 2007

ale ja som to tusim niekomu kopirovala aj do 12-ky 😀...no skus hladat a ja idem tiez...a prva z nas to sem skopiruje 😀

julova
15. apr 2007

jaj nehladaj...uz viem kde som ho kopirovala...moment 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre