Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

marse
24. jan 2007

ahojte zabky.... 🙂

kafulienka
24. jan 2007

ahoj marlenka,
ja si myslim, ze nie, hlavne ak ho urobis poriaaadnee slabucky...ale mrkni pre istotu niekde na web... 🙂

kafulienka
24. jan 2007

wily,
niektora ho pouziva (dokonca neviem, ci na nom neskumali aj s partnerom spermie 😀 😀 😀 ) mrkni sa na predosle strany, nepamatam si teraz meno... 😨

kafulienka
24. jan 2007

lentilka, ty si val?

zrzuska
24. jan 2007

ahojte 😵
wily aj ja si ho chcem kupit. preco sa pytas? pouzivas ho? funguje to? je drahy?
boze tolko otazok, som hrozna 😔

wily
24. jan 2007

pýtam sa lebo si prvý mesiac začínam merať teplotu(zatiaľ som sa spoliehala že to príde samo ale nabude to asi take ľahké ako sme si mysleli), neviem či mám vôbec ovuláciu 😖 tak to chcem zistiť či je to spoľahlivé ak niekto z vás vie...

lentilka1
24. jan 2007

nie, prečo?

kafulienka
24. jan 2007

aha,
ok, uz som vas obe nasla na inej teme, uz som v obraze 😵 😵 😵

lentilka1
24. jan 2007

nie je to zvláštne, toľko nás tu píše a všetky majú problémy s otehotnením, nie ako volakedy, raz si ... a hneď bola žena tehu. A teraz??? 😖

marse
24. jan 2007

lentilka1 aj ja som si to vsimla, je to dost smutne ☹

wily
24. jan 2007

mixka, nepoznám ťa,ale myslím že si správna baba, berieš to proste s nadhľadom 😎

marlenka56
24. jan 2007

nie ja som myslela, len teraz som trosku chorucka a manzelik mi robil salviovy cajik 😵

mixka
24. jan 2007

wily dakujem 😉 . ale nebolo to tak vzdy, tiez som sa trapila a zozierala a prezivala depresivne kazdu ms... ale uz nie, jedneho dna som si povedala, ze dost bolo, predsa mam super manzela, tak si nebudem kazit spolocny zivot a budem stastna. a ono to funguje. staci si urcit priority a postavit sa k tomu tak, ze ked to nejde, tak to nejde, nebudem predsa znasilnovat a nutit svoje telo k niecomu co nechce a vysporiadam sa s tym. ved zivot ponuka aj ine moznosti, tak preco ich nevyuzit. a naozaj mi je lepsie.

zrzuska
24. jan 2007

marlenka kukni do tehuliek Som ci nie som v tom? daco som tam nasla o bylinkach v jednej teme tu na konikovi, o bylinkach 😉

lentilka1
24. jan 2007

mixka a koľko sa snažíte?

mixka
24. jan 2007

lenti, rok a pol

lentilka1
24. jan 2007

☹ ale nie netreba strácať hlavu, a už čo všetko ste vyskúšali, posiela ťa doktor aj na nejaké vyšetrenia, že kde je problém?

mixka
24. jan 2007

lenti, ja som to u doktorov nikdy neriesila a ani nebudem

wily
24. jan 2007

mixka, ak to nie je tajomstvo boli ste na vysetreniach? kde je chyba?

kafulienka
24. jan 2007

mixka,SUPERRRRRR 😉
presne takto sa k tomu staviame aj my s partnerom obaja, ked som zacala na konikovi surfovat, tak som postupne dostavala strach, ze co ak toto depresivne prezivanie bude cakat aj mna po neuspesnom snazilkovani...
a kedze manzel si sem tam so zaujmom precital prispevky na konikovi, po case bol z toho riadne vytoceny, ze to teda nie,
ak by to malo byt neuspesne, tak urcite nie s takym koncom, ze sa nas vztah bude sustredovat len na surove "robenie" babatka podla hodiniek a vlastne, ze takymto sposobom pojdeme nielen sami proti sebe, ale hlavne proti PRIRODE (resp.BOHU)...Mate obaja moju obrovsku uctu, prajem Vam nadalej taketo odhodlanie a silu.

lentilka1
24. jan 2007

A prečo? Nie, ...nemyslím to v zlom, ale keď sa nedarí, tak by si mala vedieť kde je chyba, možno to je úplna banalita, ktorá sa dá rýchlo u dr. vyriešiť. 😉

wily
24. jan 2007

aha tak som zduplovala otázku, asi si to tu písala mixka, ale neviem...koľko sa snažíte?

marlenka56
24. jan 2007

zrzuska. uz som si to aj skopirovala DAKUJEM 😉

mixka
24. jan 2007

lenti, mozno ano a mozno nie. lenze, ak raz zacnem kolotoc s lekvarmi, tak to bude este toto a este hento... je to moje rozhodnutie a je konecne. nie je to truc, je to zrela uvaha. nie, ze by som to kvoli vlastnemu dietatu nebola ochotna podstupit, len to tak proste necitim.

lentilka1
24. jan 2007

ok, len som sa pýtala. Ale super, že si o tom tak presvedčená a rozhodnutá, lebo ja si myslím, že to je ťažké rozhodnutie. Ja si tiež veľa krát poviem, že kašlem na to, nebudem na to myslieť a vtedy sa to podarí, keď to nebudem tak síliť ale neviem to. Chcem veľmi bábo a nejde to a to ma ešte viac núti uvažovať prečo to vlastne nejde. A to je chyba!!!

mixka
24. jan 2007

lentilka, v pohode, ze sa pytas, vobec mi to nevadi. asi by som aj mala otazky, keby sa niekto iny rozhodol 🙂
"prist" aj k vlastnemu babu moze byt dlha a tazka cesta, tak ako k adoptovanemu. len kazda je v inom tazka a inak dlha... 😉

wily
24. jan 2007

ahojte na dnes sa lúčim

lentilka1
24. jan 2007

Ja mám zhruba 15 DC a bolí ma ako obvykle v tomto období už bruško, takže to asi zase nevyšlo. ☹ Ja neviem prečo...nechápem....ešte nie je správny čas...?????ja myslím, že je!!!!

mixka
24. jan 2007

ja mam tlaky v brusku v strede cyklu, to je ovulacia. ma to 1O percent zien, asi patris medzi ne

lentilka1
24. jan 2007

To vážne, ja to mám vždy v strede cyklu, bolí ma brucho ako pred ms, ale nie tak intenzívne. Čiže teraz by som fakticky mohla byť na tom dobre, ale čo z toho keď môj drahí je mimo. Ale netreba to síliť, no nie???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre