Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
23. mar 2007

ahoj pipi,ako??uz mas aj nejake priznaky?? 🙂

ajka23
23. mar 2007

ahoj lia, uz si zdrava? 😉
to pocasie ma nici, zase je taka hrozna zima... 😖 😖 😖 ja uz chcem slniecko... 😎 😎 😎

ninka1234
23. mar 2007

halloooooooo kde ste? ☹

martinkamm
23. mar 2007

ahoj ninka 😵

ninka1234
23. mar 2007

ahoooooooooooj 🙂

ninka1234
23. mar 2007

prečo tu nikto nieje ☹

pupka74
23. mar 2007

Ahojte,
aj ja som už tuuu

lia
24. mar 2007

ahojte kocky,peknu sobotu vam prajem 🙂

pipka
autor
24. mar 2007

liusik, stale ti utekam, ale dnes ta tu pockam 😀 som sama doma, drahy je v robote, tak ma nikto nezenie od pc 😉

pipka
autor
24. mar 2007

mam dilemu, co dnes varit na obed ☹ drahy je este stale na diete a ja mam klohnit iba pre seba, a to ma nebaviiii 😠
asi si spravim iba nieco rychle jednoosobove 😉

pipka
autor
24. mar 2007

zase mi odbudlo z poctu prispevkov 😢 a tak som sa tesila, ze mam nad 3000 😨

pipka
autor
24. mar 2007

To tu dnes nikto nie je? ☹

lia
24. mar 2007

ahoj pipi,si tu??ja mam zase strsznika pri sebe.chystame sa poobede niekam schoppingovat a niekam na zakusok 🙂 .tak by som si dala palacinky a Lacinka je dnes zavreta,to vzdy ked mam chut na ich palacinky 😠 .
my sme mali hovadziu polievocku,vyprazanu rybku ,zemiacky s vnatkou a salatik. 😝 som plna jak slnecnica 😝

nane
24. mar 2007

ahoj pipka
no ako? nikdy ta nestiham... 😠 som zvedava....nepaci sa mi, ze nemas zmeneny pas 😒

ninka1234
24. mar 2007

hallooo kde ste? ☹

albertova
25. mar 2007

ahojte je tu niekto????? 😉

albertova
25. mar 2007

mám "malý" problém....už od prvého som po troch dňoch meškania dostala ms, normálne skončil....na to pár dni po skončení mi začalo špinenie, ktoré trvalo asi tak do 16.03. a potom s prestávkami bolo krvácanie. Prestávky neboli úplne ale striedalo sa to zo špinení. A v piatok večer sa to pustilo, tak...mala som hrozne bolesti úplne krvácam, a v ten večer mi bolo aj hrozne zle - na zvracanie.....Čo to môže byť??? zajtra idem na gyndu, že ma vyšetrí aj keď krvácam.

Poradíte niekto?????!!!!!!!!! 😒

evelyin
25. mar 2007

Nemohla si byť tehotná? Mávaš takéto meškania?
Je to divné, môže to byť čokoľvek.
Máš aj iné problémy? Bolesť hlavy, horúčku ?

albertova
25. mar 2007

No práve, že nie. Už som mala ms pravidelnú na 22 až 24 dní. A po feb. som dostala s troj, či štvor dňovým meškaním. Asi týždeň a pol je mi hrozne blbo od žalúdka....Ale neviem....No len to krvácanie od piatku ma znepokojuje....Hrozne som unavená.

pipka
autor
25. mar 2007

halloo nane, zatial nic nove, ked bude, dozvies sa 😉 pas nemozem zmenit len tak... ze si myslim, ze som dve hodky tehula 😀 😀 😀 skor mam pocit, ze nie som ☹

evelyin
25. mar 2007

No myslím že naozaj najrozumnejšie je navštíviť zajtra svojho gynekológa a hneď budeš vedieť na čom si.
Nerada by som ťa tu strašila alebo špekulovala čo to môže byť.
Mohla si byť naozaj možnože aj tehotná, čo ja ti viem?
Tvoje príznaky by tomu nasvedčovali.. 😒

wighy
25. mar 2007

ahojky pipkaaaaa ako sa maaas???

Daaavno som tu nebola

albertova
25. mar 2007

Môžem krvácať tak silno keď som tehulka??? 🙂 🙂 🙂 Potešilo by....

evelyin
25. mar 2007

Poviem ti to takto: každé krvácanie v tehotenstve je zlým príznakom.
Keď som mala MA tak som len slabo špinila, vtedy mi sestrička povedala že už videla za svoju prax že prišlo dievča krvácalo od hlavy po päty a bábo zachránili. Niekedy stačí jedna kvapka a je po všetkom.
Krvácať by si nemala, aj keď veľa dievčat v tehotenstve malo krvácanie v čase menzesu a bolo to ok.
Urobila by som test ale s návštevou lekára rozhodne neotáľaj.
Máš doma test? Urob ho!

albertova
25. mar 2007

wighy a Ty sa máš ako??? Vidím, že už máte tému septembrovky....SUPER???

albertova
25. mar 2007

Nemám, ale zajtra hneď ráno idem na gyndu. Ja som v týždni volala s dr. a tá povedala, že si myslí, že mi praskla nejaká cysta, ale neviem. Veď presne zajtra uvidíme. Len si neviem predstaviť to vyšetrenie..... 😒

Ja viem, že aj u nás v rodine krvácali pri tehu a veľmi silno, ale to je otázne, a nemusí to byť. Skôr tá dr. s tou cystou je pravdepodobnejšia... ☹ A doktorka by zistila ultrazvukom, príklad, že som bola tehu????

evelyin
25. mar 2007

Aj ja si myslím: cysta alebo tehotenstvo - no ale atestáciu z gynekológie zatiaľ nemám tak neviem. 😀
Kedy si mala naposledy MS pred touto? Pokiaľ je to už 5 týždňov niečo by tam vidieť mohla. Neboj, pokiaľ si nebude istá, mala by ti zobrať krv na HCG a budeš vedieť na isto.
Určite daj vedieť ako si dopadla, budem na teba zajtra myslieť.
Určite to dopadne dobre. 😉

albertova
25. mar 2007

01.03.2007 úplne normálne ms, len potom to špinenie.....A keby to bola cysta, čo to znamená? je to zlé????

Jáj Ty si myslíš, že by som eventuálne ostala tehu medzi touto ms a poslednou? A, že by toto mohlo byť nejaké krvácanie kôli tehu? Dobre chápem?

wighy
25. mar 2007

albertova ahojky

keby len septembrovky ale uz je aj tema decembrovky 2007, to je sila ako to leti 😅

evelyin
25. mar 2007

Ja myslím že cysta je pomerne dosť častý problém ale nemyslím že by to bolo také prestrašne nebezpečné pokiaľ sa na ňu príde včas.
Viem že aj kopec dievčat u nás už cystu malo,ale neviem čo to obnáša.

Ano, myslím že keby si bola tehotná tak si otehotnela pravdepodobne niekedy medzi tým, aj keď si ešte mala krvácanie.
No keď hovoríš že aj vo vašej rodine to tak ženy mali tak niečo na tom byť môže že by si mohla byť aj eventuálne tehotná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre