Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

julova
15. apr 2007

http://www.emimino.cz/pages/story/887

🙂...naroluj trosku nizsie na tej stranke 😉

snoopy
15. apr 2007

oki

julova
15. apr 2007

a pre dnesok sa lucim, drahy uz prisiel z prace 😉...pa pa...dobru noc a krasne sny - napr. o rybkach a dvoch // 😀

snoopy
15. apr 2007

dakujem...pa zajtra

ajka23
16. apr 2007

ahojte, dlho som tu nebola, co mate noveho? 😉
ja som sa mala fajn cez vikend, bola som na oslave narodenin a oslavoval aj moj mangel narodky, tak bolo dobre, na chate, grilovacka... 😎 😎 slniecko... 😎 😎 toho mojho este dnes boli hlava a je mu zle... 😝

mixka
16. apr 2007

ahoj ajka 🙂 manzel je chory a tusim som to chytila od neho, lebo ma boli hlava a soplim ☹

ajka23
16. apr 2007

moj nema hlas, tak musi sepkat... 😀 😀 😀 ale tak mu treba, nemal tolko chlastat... 😠 😠 😠
ja som este dnes doma a buduci vikend ideme do Besenovej, moji rodicia tam oslavia 40 vyrocie svadby, tak si dobre oddychneme a zrelaxujeme sa 😎 😎 😎 len mam problem, kam dame hava... 😒

mixka
16. apr 2007

jeeej, tak to sa mate, to budete mat romanticky vikendik. zaaavidiiime 🙂

jul
16. apr 2007

ajkaaaa,jak ti zavidiiim 😠 😀 jeeej aj ja chcem ist 😢 😢
ale to je fakt problem s tym havinkom,lebo aj my mame stale take trapenie,ze komu ho dat varovat 😖

jul
16. apr 2007

ale muselo ti byt strasne fajn na chate 😵 ,isla by som hned,krasne pocasie ste mali,tusim si to manzel ani nezasluzil 😀 😀 😀

jul
16. apr 2007

boze pisem na 100x.Ale kamos bol minuly vikend v Besenovej a hovoril nam zazitky a ze bolo nenormalne fantasticky 😀

lia
16. apr 2007

ahojte

mixka
16. apr 2007

ahojte, kde ste vsetky???

snoopy
16. apr 2007

ahoj 😀

mixka
16. apr 2007

ahoj, co sa rehnis ??? 😀 😉

snoopy
16. apr 2007

aaale čo iné mi už ostáva..len sa rehniť 😉

mixka
16. apr 2007

no, to je fakt, clovek by sa inak zblaznil... 😉 kde sa tulaju vsetky zienky, zeby snazilkovali o sto dvesto ???

snoopy
16. apr 2007

no neviem. neviem, hádam aj hej....ja mám muža na služobke, tak mi ostáva len rehniť sa a surfovať po nete 😅

mixka
16. apr 2007

jej, tak je supis, ja mam muzika choreho v posteli, tak ma aspon nevyhadzuje od pc a mozem zavislacit do zblaznenia 🙂

snoopy
16. apr 2007

no v podstate mne ten PC už aj lezie na nervy...v práci do neho čumím celý deň, ale chcela som pozrieť stránku fertilityfriend.com...ale opäť na dvestodvatsiadipiaty pokus sa mi tam nedarí prihlásiť...nemáš s tým skúsenosti? Niektoré kočky mi písali, že sa im to nepodarilo ani na pokus č. 100 😒

mixka
16. apr 2007

mam, ja som sa tam prihlasila asi pred rokom na prvy sup. ale nakoniec som to nikdy nevyuzila. chodili mi akurat mailom pravidelne lekcie, asi 10 alebo 15 ich bolo, uz si to ani napamatam...

snoopy
16. apr 2007

tak nič....asi som už z toho PC načisto osprostená....idem prečítať nejakú tú knižku...maj sa krásne 😉

mixka
16. apr 2007

ok, a pekny vecer 🙂

snoopy
16. apr 2007

aj tebe..papa

lia
16. apr 2007

kde ste vsetky?? 😕

ajka23
16. apr 2007

ahojte 😉

lia
16. apr 2007

ahoj ajus,ako sa mas??manzel chrape?? 😀

ajka23
16. apr 2007

nie, manzel isiel hrat hokej... 😒
ako ti ide pichanie? 😀

lia
16. apr 2007

dobre 😀 ,picham o sto seststo 😀 ,vsetko si prestudovala??
a vladal?? 😅

ajka23
16. apr 2007

ano, mam vsetko prestudovane... 😅 😅 😅
co myslis vladal? pit? 😕 ak to, tak ano, vladal, ale tie nasledky ... 😝 😝 😝 aj karty hral do rana, no proste panska zabava... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre