Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
16. apr 2007

aky je rozdiel v pichani a papani? 😒

lia
16. apr 2007

nedavam ani cokoladku,ani naplaste,ale vsetko a este k tomu 2x 😅 .
a dnes taka unavena som letela k uz byvalej nechtarke,lebo mi dala taky termin,kedze 2/3 nechtov som mala polamanych a to som si chcela dat nove nechty a aj som si chcela zaplatit plnu sumu celych nechtov a ona mi povedala,ze mi to teraz urobi za polovicnu sumu,ale uz ma na buduce nezoberie.chapete to??

pipka
autor
16. apr 2007

jasne mixi, ved je to kazdeho osobna vec 😉 ja spravim pre vlastne babo co budem moct, a ked nic, tak potom to budeme riesit inak.
ja uz len cakam na zufale manzelky 😀 ale to mam este casuuuu 😅

mixka
16. apr 2007

lia, cim si ju nastvala ??? 😀

mixka
16. apr 2007

pipi, aj ja cakam, kym pojdu na prime a zatial ich mam pustene na orf1

ajka23
16. apr 2007

kde su zufale manzelky? 😉

lia
16. apr 2007

mixi,moja kamoska bola na umelom a lekari jej povedala,ze normalnym sposobom tak lahko neotehotnie,lebo ma tu cesticku nejaku klukatu.ivf sa podarilo na prvy krat a mala bude mat teraz uz 3 mesiace 🙂 .
vcera mi druha kamoska porodila chlapca Maxima 😵

ajka23
16. apr 2007

mixi, dakujem za odpoved, si fakt rychla... 😀 😀 😀 😀

mixka
16. apr 2007

lia, moze byt. ja obdivujem kazdeho, kto sa na to da. ak sa to podari, tak sa na vsetko okolo toho velmi lahko zabuda, lenze je tu vela zufalych manzeliek, ktorym to nevyslo. a to ani pri najlepsej snahe nechcem zazit. jednoducho sa na tuto cestu necitim a nemyslim si, ze som preto zly clovek.

pipka
autor
16. apr 2007

no ved na prime mixi, ale az za hodinu 🙄 dovtedy tu musim vydrzat, lebo zaspim.
liusik, to ti asi dala predvyhadzovaci bonus 😀 😀 😀 a co konci? Kolko si platila za gelove nechty?

mixka
16. apr 2007

ajka, prisla skor odpoved nez otazka, telepatia 😀

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, ved ti nikto nepovedal, ze si zly clovek, aj ty mas nas obdiv, ze chcete babo adoptovat..no nie? 😉

pipka
autor
16. apr 2007

lius, napisala som ti otazku do GF 😉

lia
16. apr 2007

ja neviem mixi prave,robila mi ich pred dvoma tyzdnami a uz po takych 4 dnoch sa mi polamali zdola.tak som jej volala s tym,ze by som chcela nove/samozrejme si zaplatim plnu sumu/a ci mi neda nejaky termin.a bola hned oprskla,ze ma nema kam dat,ale nakoniec mi povedala teda ze dnes vecer a ona je tam skoro dvanast hodin a ze kvoli mne bude do desiatej 😕 .
este o siestej som jej volala ,ci to plati,ona ze hej a pocula som,ze je nasrata na mna,aj ked neviem za co,tak som jej povedala,ze ci si to mam dat urobit niekomu inemu 😅 .
s takym jednanim som sa este nestretla a to som ju brala ako kamaratku,ale asi jej stupla slava do hlavy ked ma prenajaty salon uz asi tri tyzdne

ajka23
16. apr 2007

lia, mala si sa k nej objednat v piatok 13teho, to by som ju potom pochopila... 😀 😀 😀
mne sa dnes pokazila pracka, musela som vsetky veci vytahovat a zmykat a vyberat vodu z nej rucne, islo ma porazit, kopec nevyprateho pradla... 😠 😖

mixka
16. apr 2007

pipi, ja viem, ze mi to nikto tu nepovedal, iba som si dnes pisala s kamosom cez skype a presviedcal ma, ze by adopcia mala byt az ta najposlednejsia moznost, ze robim chybu, ze to neskusim inymi metodami a bla, bla, bla. tak som sa pred nim obhajovala, jak maly jarda 😠

pipka
autor
16. apr 2007

lius, mozno tiez papa hormony 😀 😀 kasli na to, najdi si inu 😵
ajus, papanie a pichanie nie je to iste, lebo niektore lieky su len na pichanie, ine zase len na papanie 😖 chapes, 😀

lia
16. apr 2007

tak,tak mixi,mohla by si nieco skusit,ved ti to nic nespravi 😉 .
ale ja ta aj chapem 😉 .
aji,peknu zabavu 🙄

ajka23
16. apr 2007

pipi, nie, ale nevadi... 😅 😅 😅

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, co clovek to nazor, ja si myslim, ze robis dobre, kiez by takych bolo viac 😵

ajka23
16. apr 2007

pipi, lia, vy nevernice... 😠 😀

lia
16. apr 2007

ved si aj najdem,ale ja som bola taka unavena a hlavne som to od nej necakala.ale to su ti "slovenski podnikatelia".
ja ju pre zivot nepotrebujem,ale takto sa so zakaznikmi nejedna.

mixka
16. apr 2007

lia, ver, ze som velmi dobre zvazila pre aj proti a je to konecne rozhodnutie. som si vedoma toho, ze to nikto nechape a ze sa budem musiet toto svoje rozhodnutie este vela ludom a asi aj dlllho obhajovat. aj ked nechapem preco, ked sa niekto rozhodne pre uo, nemusi okoliu nic vysvetlovat

pipka
autor
16. apr 2007

ajuska, zase sa ti dari?

ajka23
16. apr 2007

pipi, ano, dari sa mi ako vzdy... 😅 😅 😅

mixka
16. apr 2007

lia, povedz si, ze jej chyba, ze prisla o zakaznicku 😉

lia
16. apr 2007

mixi,ja ti drzim prsteky a uplne ta chapem 😉 .
ja som na to dokonca pysna a mozes byt aj ty 😉

mixka
16. apr 2007

ajka, ty si talentovana, nieco mi uslo ??? 😕

lia
16. apr 2007

hej mixi,povedala som si to 😔

pipka
autor
16. apr 2007

presne lius, jej chyba! nechtovych stylistiek su cele kopy 😀 aj moja kolegyna robi nechty 😵 ale v Dubravke, to by si mala asi daleko 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre