Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
22. máj 2007

cely den som sa flakosila 😀

jeja1505
22. máj 2007

Drzim palce lia,zajtra testujes?

lia
22. máj 2007

hej ,uz to nevydrzim,je to strasny natlak,len dufam,ze ma z centra nevyhodia 😅

jeja1505
22. máj 2007

to je natlak,ako sa citis?

lia
22. máj 2007

vies co ,celkom normalne,nic take zvlastne 😅 ,tak neviem,stale jem,unavena som a mam bolave prsia a zevraj vacsie 😀 ,mozno len plnsie 🙂 ,ale to moze byt z toho utroša 😖

jul
22. máj 2007

liušš,uz si soferovala?

jul
22. máj 2007

no urcite!!!!!!!!
sak to mas milionove priznaky tehu 😵

jeja1505
22. máj 2007

To mas pravdu,utros to je svinka.... 😠

lia
22. máj 2007

hhhmmm,ved to.juliššš,mam to potvrdene,vsetko robi utroš ☹ .
soferovala,dnes,nebudem cely den doma,ved furt len tlacim 😠

lia
22. máj 2007

jeja a ty co mas nove??

jeja1505
22. máj 2007

no z toho 1. IVF nebolo nic,no zostalo nam 6 nanuckov tak koncom juna bude KET.Som na tom zle,no uz aj lepsie.Takze tak.O nicom iba smutim.....

jul
22. máj 2007

inac aj ja ked som doma,tak furt neco tlacim do seba a vcera cely den v robote som na jedlo ani nepomyslela,no dnes to asi dozeniem.A uz som bola dnes na kolozvarskej kapuste v Poluse,mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam,tak to staci na dnes! 😒 😠

lia
22. máj 2007

jejus nesmut prosim ta,lebo budem aj ja ☹ .ja som uz vcera mala taku depresivnu naladu,bojim sa toho ☹ 😔

jeja1505
22. máj 2007

Joj to som nechcela.Treba tomu verit,niekomu to vyjde na prvy krat,druhemu na druhy.Neboj.....No lepsie mat i zadne dvierka pootvorene.......ja som ich mala zatvorene... ☹

lia
22. máj 2007

mnnnaaaamm,ja som si dnes vypytala v bufete:spagety s madarskym gulasom 😀 .kukali jak puci a smiali sa 😀
preco ste mali zavrete dvierka??ved idete na ket??

jeja1505
22. máj 2007

No ja som si myslela,ze to vyjde a nebola som pripravena na zlu spravu,tak preto ma teraz ide slak trafit zo vsetkeho....no ono to prejde,dufam....

jul
22. máj 2007

liuššš,nejake mas divne chute,nie si Ty nahodou tehula??? 😀 😀

lia
22. máj 2007

nebud,ved mesiac rychlo prejde a daju ti mrazacikov 😉 .ty si si davala len jedneho,ze??

lia
22. máj 2007

aj vam sa to tak pomaly otvara?? 😠
neviem juliššš,hormony su hormony 😔

jeja1505
22. máj 2007

hej jedno,no na mne to nebolo.Keby to bolo na mne tak by som si dala naraz 3,hihihihi.
Baby a co takto liter zmrzliny(lesna zmes)?mmmmmmm.Neviem ako dlho vydrzi,hihihihi

lia
22. máj 2007

ja som mala nanucik tvarohovy 😀 a kazdy den si ho aj kupim pravidelne 😀 .kupila som si aj melon,aj jahody,ze na veceru a viete co som zozrala rozok so sunkou 😖 😅

lia
22. máj 2007

tak si daj jeji,noaco,co ich je po tom

pipka
autor
22. máj 2007

lius, julis, cafte 😉
Lius, kedy ides rano? dame zase stretko v GF? 😀 pojdem cca na osmu.

pipka
autor
22. máj 2007

upiekla som prave mnam mnam bublaninku z Ajkinych ceresni 😉 booze, takto ja chudnem do tych svadobnych siat 😅

lia
22. máj 2007

ja neviem ci mam ist,asi az vo stvrtok,neviem ci mam ratat aj transfer alebo nie,ale ty si neratala

pipka
autor
22. máj 2007

ja som tam bola v stredu a zajtra je presne 14 dni. tak mi povedali. ale myslim, ze ci prides o jeden den skor alebo neskor je to fuk. 😉

ninka1234
22. máj 2007

halloooooooooo čaute 😉

lia
22. máj 2007

ale bojim sa,ze budem mat nizku hladinu hcg,kazdym dnom sa to zdvojnasobuje uz neskor 😖

pipka
autor
22. máj 2007

ajoj ninus 😉 dlho sme sa nevideli 😉

ninka1234
22. máj 2007

len pekne chodte spolu že zajtra nám obidve podáte super správy ja už sa neviem dočkať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre