Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

valhali
24. jan 2007

liluska, teba som tu nevidela vecnost 😉

liluska
24. jan 2007

nooo ani som tu dlho nebola...
mala som strašne moc robotky a večer som nevládala ani zapnúť počítač..

wily
24. jan 2007

val koľko ste sa snažilkovali?

liluska
24. jan 2007

ale teraz už sa budem snažiť byť tu častejšie...práve dnes som sa rozhodla že si začnem merať BT, tak som si prišla pre nejaké info...

wily
24. jan 2007

ahoj mixka ako sa máš?

valhali
24. jan 2007

citim sa zatial dobre, teraz som v praci, zatial v pohode. Hrozne bolia prsia a pobolieva brusko,ale to sa da 😎

liluska
24. jan 2007

som rada že sa vám to podarilo...určite si stráááášne štastná 😝

liluska
24. jan 2007

a čo si spomýnala že za to môže CL....???

mixka
24. jan 2007

ahoj wily, celkom hej. citam kopec veci o adopcii, ako na to a tak... 😉

wily
24. jan 2007

mixka - tak uz ste rozhodnutí? nechcete skusať ďalej?Moja kolegyňa má tiež adoptované dievčatko, hovorila, že to bolo strašne veľa vybavovania a preverovali si ich ale je šťastná a stálo to zato 🙂 malá má už 5 rokov

mixka
24. jan 2007

wily, ano sme rozhodnuti a skusat budeme tiez dalej 😉 ak by sa aj zadarilo mimi pocas procesu, tak ziadost urcite nestiahneme a dobojujeme to 🙂

wily
24. jan 2007

to je krásne 🙂

wily
24. jan 2007

kde si val?

mixka
24. jan 2007

no hej wily, ved jedno nestoji v ceste druhemu 🙂 a ja som vzdy chcela mat velikansku rodinu a vsetky deti budu nase 😉 . ked sa nezadari nase vlastne, urcite neskoncime pri jednom dietaku, chcem minimalne dve deti, ked sa raz my rodicia pominieme, aby mali jeden druheho.

wighy
24. jan 2007

mixka, moooc ti drzim palce aby ste to zvladli v pohode, mam znamu ktora 12 rokov nemohla mat deti, vyskusali snad vsetko a neslo to, tak si adoptovali chlapceka mal 1 rok, a ked mal 3 ona porodila zdrave dievcatko dnes ma uz 8 rockov 😅

wily
24. jan 2007

mas pravdu jedno je malo a urcite sa vam coskoro podari aj vlastne, uvidis 🙂

mixka
24. jan 2007

to je supis, nebola by som proti 😉 inak, je to zvlastne, ze doteraz som stale myslela iba na to, aby sme sa tulili v spravny cas a teraz je mi jedno, kedy, lebo myslim na to, aby sa nam zadarila adpocia a slo setko, ako ma 😀

wighy
24. jan 2007

super mixi, mozno to je kluc k vlastnemu babu 😅

lentilka1
24. jan 2007

Ahojte babuľky, chcem pogratulovať val...supiš.. 😀 inak ja som si len zmenila meno, na fore som už bola pol roka pod inou prezívkou, ale táto sa mi páči viac. Ja zbožňujem lentilky, ha ha 😵

ninka1234
24. jan 2007

ahojte babenky 🙂 mixka krásne si to napísala

mixka
24. jan 2007

wig, no neviem. ja by som velmi chcela vlastne, to je jasne /rymovacka 😀 /, ale nechcem si robit vobec iluzie a nadeje, aby som nebola sklamana. a naozaj adopcia zamestnava setky moje myslienky, asi tak, ako ostatne kocky meranie bt, sledovanie seba sa a setkych priznakov... 😉 nejak nestiham mysliet na dve strany 😀

lentilka1
24. jan 2007

Aj papáte baby plán? Ak hej napíšte niekto, to je jedno nemusí to byť zrovna na tému vitamíny..

mixka
24. jan 2007

ja som zacala brat po svadbe calibrum baby a o par dni som to musela nechat, lebo mi z toho bolo tazko na zaludok. ale inak si nemyslim, ze by branie umelych vitaminov malo urychlit otehotnenie

lentilka1
24. jan 2007

ja si tiež myslím, len som to chcela skúsiť, že čo to spraví. No dobre a neškodí to keď to nie je na prírodnej báze. Veď aj tehulky to papajú? nie?

mixka
24. jan 2007

nemyslim, ze by to malo uskodit, skor som to myslela tak, ze ak je nejaky problem, tak toto ti ho nevyriesi. a ak si fit otehotnies aj bez toho. tot moj nazor 😉

kafulienka
24. jan 2007

ahojte 🙂
val, si tu este?

wily
24. jan 2007

nepoužívate niekto ovulačný mikroskop?

marlenka56
24. jan 2007

ahojte babky, ja sa len chem opytať môze uskodit salviovy cajik, v raanom stadiu tehu (keby som bola nahodou tehu) ?

mixka
24. jan 2007

ja veru nepouzivam mikroskop, ja pouzivam enem manzela 😉

lentilka1
24. jan 2007

ja si myslím že nie, veď to je len príroda. A myslíš si že si tehu???? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre