Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

zabka132
29. jan 2007

pipi...to bolo také komplikované. Bola tam škôlka len do 12:30, a bolo to viac-menej také akoby vysunuté pracovisko. Pretože som robila v jednej obci, ktorá je dosť veľká, čiže normálna klasická škôlka bola v centre tej obce a pre deti, čo bývali ďalej od centra, bola vytvorená jedna trieda škôlkarska. Takisto boli v tej obci aj dve ZŠ...jedna v centre a jedna na hornom konci. A mini škôlka bola v priestoroch tej ZŠ, kde som robila ja. A keďže tam bola skrátená pracovná doba....po pol jednej som si niektorých škôlkarov brala ja do družiny.
Dúfam,že som to nenapísala nejako nezrozumiteľne 😀 😀

govinda
29. jan 2007

zabka, no ja som to z toho pochopila 😉

zabka132
29. jan 2007

aj mne to tu hrozne pomaly otvára stránky. Už asi 3-4 dni to blbne. Som myslela, že to len mne robí...ale ako vidím, tak nie.

govinda
29. jan 2007

tak mne to našťastie nerobí, ale aj tak už v práci končím. Drahý pre mňa príde a ideme niečo pekné kúpiť 😀

zabka132
29. jan 2007

tak kúpte niečo pekné....ja som mala ísť tiež s drahým do mesta...ale keď naštartoval, tak nám praskol olejový filter...a došli sme 😠

pipka
autor
29. jan 2007

zabi, chaapem 😉 napisala si to uplne pochopitelne 😀
a ako dlho si potom robila? Myslim do kolkej denne, do piatej, siestej...

pipka
autor
29. jan 2007

govi, a co idete kupovat?

zabka132
29. jan 2007

pipka, robila som do 15:30, pretože družinu som mala len na 1/2úväzok...a doobeda som učila 2. stupeň..takisto na 1/2 úväzku.

pipka
autor
29. jan 2007

zabi, fuuha, tak to si toho stihala 😅 klobuk dolu !
Ja robim 6 hod denne (ale je fakt, ze mam 22 drbcov v triede) a niekedy chodim domov ako zbity pes 😝 😔 a zaspavam pri telke 😀

pipka
autor
29. jan 2007

oprava: drobcov 😀 😀 😀

zabka132
29. jan 2007

pipka 😀 😀 ...to bolo kráásny preklep 😀 😀 😀
...o tej únave mi niečo porozprávaj, dopriala by som to každému, kto si myslí, že sa len tak hráme s detičkami.
Ja som mala tých drobcov 😀 v ŠKD 28..ale väčšinou tam neboli všetci. A dokonca som bola ten posledný rok a pol triedna. Teraz sú tí moji siedmaci...a sem tam si niečo napíšeme...že ako sa máme a tak.

zabka132
29. jan 2007

musím už ísť...drahý ma tu takticky "vyhadzuje"...mi rozpráva, že čo všetko je dole v chladničke 😎 ...a ja zisťujem, že som hroooozne hladná 😀 😀 .
tak papa. Večer ešte dojdem.

pipka
autor
29. jan 2007

zabi papapapa, aj ja na chvilku odbehnem, ale este sa tu vecer stavim, som do deviatej sama doma, tak aby mi nebolo smutno 😉

martinka211
29. jan 2007

Ninka mam 28....vypadol nam poobede net 😢

ninka1234
29. jan 2007

tak máš menej ako ja

martinka211
29. jan 2007

menej?ale ete ziadne babo nemam a na prve to je asi dost, nie?

ninka1234
29. jan 2007

aj ano aj nie tak budeš mať naraz dve a bude

martinka211
29. jan 2007

to by bolo super....keby aj dvojicky pari by bol najlepsi 😀

ninka1234
29. jan 2007

neboj všetko bude idem sa venovať drahému lebo sa akurát vrátil domov z dlhej cesty ale zajtra sa určite ozvem pa pa pekný večer a dobrú nocku 🙂 😉

martinka211
29. jan 2007

ahoj.....a pekny vecer

marse
29. jan 2007

ahojte babule
🙂

martinka211
29. jan 2007

Ahoj Marse este si tu?

lentilka1
29. jan 2007

ahojte babulky tak ako? ja už idem za chvílku spať, ale že sa ešte pozriem, či neni niečo nové na koníkovi??? tak ako? je tu ešte niekto??? 😎

pipka
autor
30. jan 2007

ajojte, pekny dnik 😉 je tu niekto?

ajka23
30. jan 2007

pipi, si tu este? 😉

pipka
autor
30. jan 2007

anooo, tu sooom.

govinda
30. jan 2007

ahojte kočky 🙂 Aj ja som tu 😀

pipka
autor
30. jan 2007

mrcha svinska dnes dorazila 😠 tak sa tu musim ukludnit, a taaak som tomu verila, ze uz to konecne vyjde ☹ ☹ ☹

govinda
30. jan 2007

pipka, tak to ma veľmi mrzí, že hnusná mrcha prišla ☹

ajka23
30. jan 2007

ako sa mas? 😉 ja asi budem chora, tak sa cajikujem, ale von chodit musim s havinom, takze to nemozem vylezat... ☹ ☹ ☹ vcera sme boli gratulovat svokre k narodkam, tak som sa uz sem nedostala... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre