Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wighy
2. feb 2007

no vidis takze svokry su na nieco dobreeee 😀

ja som uz tyzden nevarila, takze moj chudacik toho vela nepojedol ale ja do blizkosti kuchyne nejdem, zajtra to povieme svokrusi, tak ju chcem poprosit nech vari pre syna kym mi je zle 😀 😀 😀

kde su vsetky babule??snazilkuju??

ajka23
2. feb 2007

chcem sa ta opytat, ci sa nejak zmenila tvoja teplota, od kedy si tehu, myslim, ci stale je okolo 37

wighy
2. feb 2007

myslis BT alebo normalna telesna???

lebo BT je stale okolo 37,1-37,2 a telesnu mam normalnu, ta by nemala byt vysoka

ajka23
2. feb 2007

ono je v tom rozdiel??? 😕 😕 😕 ale nie, len som chcela vediet ci ta BT neklesne, ci je cele tehu taka vysoka... 😉

wighy
2. feb 2007

to neviem ci cele tehu bude taka vysoka ale ta moja sa ece drzi, nemeriam kazdy den, len tak informacne 1-2 do tyzdna 😅

kolkaty den si??

ajka23
2. feb 2007

24, ale pri mojom, najnovsie rozhadzanom cykle sa mi moze stat, ze mrcha dojde okolo 40teho dna, takze som maximalne pokojna, hoci ten moj cyklus... 😒

wighy
2. feb 2007

tak si len vychutnavaj pokojne dni, ale moc ti drim palceky nech vam to vyjde, ja ceeeem strasne ceeeem aby ste sa ku mne pridali

a co drahy, seka dobrotu????

ajka23
2. feb 2007

som sama doma, ma prist az zajtra, ale mi to aj vyhovuje, lebo by este ocakaval, aby som okolo neho obskakovala... 😖 😖 😖 v nedelu sme sa mali ist lyzovat, tak pojde sam, ja sa na to asi citit nebudem... ☹ ale hadam ho presvedcim, ze najlepsie sa bacily vyhanaju pri snazilkovani... 😀 😀 😀
ty si tiez slamena vdova?

wighy
2. feb 2007

jaaaj takze si uzivas pohodickuuuu 😀
ja nie ten moj pre zmenu pozera dvd ale pomaly mu to konci takze sa urcite dosuchce a vyzenie ma do postele nech sa moze hrat 😀 😀 😀
skoda tej lyzovacky, ale mozno sa ti dovtedy polepsi 😅

ajka23
2. feb 2007

tak hrat, co??? 😀 😀 😀
uz ti nie je tak zle?

wighy
2. feb 2007

a urcite tie hry kde pozabijas pol ludstva 😀 , alebo vybuduje novu galaxiu, alebo autozavody, proste otrebuje asi adrenalin, ved ja mu ho hned zdvihnem 😀 😀 😀

sme tu take same a opustene de su vsetky????

mala by som nieco zjest ale mne sa neceeeeeee

ajka23
2. feb 2007

ja by som mala poupratovat, ale nemam na to silu ani chut... 😒
ja som myslela na ine hry... 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
2. feb 2007

jaaaaaj ajka tie teraz u nas nehrozia 😀 😀 😀
lekvar mi dnes tiez povedal ze do 12 tt radsj nie, tak teraz nech si chlapec zvykaaaaa

ajka23
2. feb 2007

kedy das foto fazulky do albumu? 😉

wighy
2. feb 2007

rada by som dala foto do albumu ale najprv musim ukecat manzela nech donese z prace domov fotak a nech to natiahne do stroja ostatne uz zvlaaadnem taaakze to chvilku potrvaaaaa 😀 😀

kam mate ist lyzovat????

ajka23
2. feb 2007

Velka Raca, je to tam celkom fajn, ale kto vie, ake bude pocasie, lebo zase hlasia vietor a dazd a sneh... ☹ ☹ ☹ uz aby bolo pekne teplucko, tak tuto zimu nemam rada... 🙄 🙄 🙄
a kde mame snazilky??? 😉 zeby bolo tolko babatiek v oktobri???? 😀 😀 😀

wighy
2. feb 2007

zas bude hnusne pocasie???nemam rada vieeetok aj ja cakam uz na jarne dnicky ach jaaaaaaj

ja som uz davno nevidela liusku, pipku a ani juljul normalne nechapem de suuuuuuuuuuu

ajka23
2. feb 2007

asi ta chcu rychlo nasledovat... 😉 😉 😉 aj ja by som ta rada nasledovala, ale sama si v tejto veci neporadim... 😅 😅 😅 😅
ja som dnes vylozila von muskaty, bolo celkom fajn, ale ked som si pozrela pocasie, tak som ich zase odniesla dnu... ☹ ☹ ☹

wighy
2. feb 2007

tak to poznam ajka mooooc dobre 😔

no radsej nech su kvietky vnutri nech ti nezamrznu

ok ajka idem sa najest bo som trosku hladna a potom sa zvalim do postele a budem spat 😀
prajem ti pekny vecer avoooooooooooooooooooooj 😅

ajka23
2. feb 2007

aj tebe pekny vecer pa pa 😉 😉 😉 😉

pipka
autor
3. feb 2007

ajoj kocenky, vecer sa tu stavim, dufam, ze tu budete 😉

marse
3. feb 2007

ajoj pipka jasne vecer sme tu

ajka23
3. feb 2007

ahojte, co takto si dat obednajsi pokec... 😉 😉 😉
obed sa mi dovara, vonku je naaaadherne pocasie a este stale nie som vyliecena... 😒

pipka
autor
3. feb 2007

Ajoj Ajuska, ja som uz tu. Zelam skore uzdravenie, co ta este trapi? 😨

pipka
autor
3. feb 2007

tak dobru nocku, skusim zajtra, snad tu budete 😉

ariam777
3. feb 2007

ja si myslim ze s entuziazmom a nasou energiou, ktoru my zeny mame to zvladneme, ja sa pamätam, ze ked prisli porodne bolesti a povedala som manzelovi, ze aby vstaval ze ideme do nemocnice, povedal mi ze sa mam obratit na inu stranu, ze bolesti prejdu, ....

ak viete po nemecky, tak velmi dobre rady su na stranke http://www.derproblemloesungsweg.de/forum/index..., zaregistrujte sa tam a vyuzite tieto vedomosti pri vychove svojho krasneho dietatka

lentilka1
4. feb 2007

ahojky, ako???ja som v piatok "úspešne" dostala mrchu...takže zase nič!!!! ☹

evelyin
4. feb 2007

Škoda, vo februári sa posnažíte a výjde to na 100% 🙂

ajka23
4. feb 2007

caute baby 😉 😉 😉 😉

wighy
4. feb 2007

ajka ahoooooj ja som ta zase prichytila hihihi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre