Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

nikusska11
19. apr 2007

mam 41 den cyklu,zvačša dostanem na34 ale teraz nechodia a test ukazal len 1 policku.neviete preco???

lia
19. apr 2007

este skus tyzden pockat nikkuska a skus testovat zase.do takych piatich dni by ti uz mohol ukazat,ale musis este cakat,inak sa to neda zistit 😖

lia
19. apr 2007

mixi,jeeeej,strasne zlaty,sympaticky par ste 🙂 .
uplne si ina nez na malej fotke,ale fakt,velki sympataci 🙂 .kedy ste sa brali??strasne sa k sebe hodite a ide z vas taka dobrota,len som jejkala ked som sa na vas pozerala...no proste krasa 😵

mixka
19. apr 2007

dakujeme 😉
som normalne olaf z toho, ze som tam tie fotky dala album nikde...

lia
19. apr 2007

ja nechapem preco sa mi to neukazalo,asi preto ,ze si tam nedala datum 😅

mixka
19. apr 2007

aha, tak skusim

mixka
19. apr 2007

vyplnila som vsetky potrebne udaje... ale... nist ... 😀 😠

lia
19. apr 2007

ale hore mas stale "svadba sa konala.",nejde ti to tam vlozit??

mixka
19. apr 2007

lia, dala som tam datum svadby, ale ani ked som dala hladat podla terminu svadby ma tam nenaslo. podla mna za to moze zly atmosfericky tlak 😀 kaslat na to, aj tak to dam o chvilu prec

lia
19. apr 2007

tak ja tomu vobec nerozumiem 😕 .
mixi,idem si lazkat,dnes som hotovson 😔 .

lia
19. apr 2007

dobru nocku 🙂

jul
20. apr 2007

Ahojte dievčata 🙂
no co je s vami????? Liuš,ako pokracujes v pichani????? uz sa ti to blizi 😵

martinkamm
20. apr 2007

jul aHOJCEK ako sa ti dari AKO POKRACUJE TEHULKOVANIE? 😵

jul
20. apr 2007

ajoj maťka 🙂
vsetko je o.k. a ty ako?????? ako pokracujete v snazilkovani??

martinkamm
20. apr 2007

celkom fajn sme sa snazili len tak volne obden aby sme to neprehanali a uvidime ako sme boli uspesni alebo neuspesni ale hlavu nevesiame 😵

julova
20. apr 2007

tak idem ja sem k Vam...v snazilkach ma nechali samu ☹ 😀

ahojte matka a jul 🙂...

jul
20. apr 2007

maťka tak teraz cakas na vysledok? 😵

jul
20. apr 2007

ahoj jul 😀

julova
20. apr 2007

to teraz vypada, akoby si si so sebou pisala 😀 😀...

jooj jul - porad ako sa (ne)dockat mrchy..tie posledne dni su strasneeee 😀...musim vydrzat do pondelka...cely vikend budem ako na ihlach 😅

jul
20. apr 2007

jul,ja ti prajem aby si sa uz tej mrchy hnusnej nedockala 😠 ,ale to je jasne,ze budes ako na ihlach,ale hlavny je vysledok,tak ti moc,moc,moc drzim palce,nech je ten vysledok pozitivny 😀

julova
20. apr 2007

jul - dakujem vela moc 🙂...len ja sa citim, akoby uz mala dojst...darmo mi tehulky budete pisat, ze tie pocity su rovnake...nemam s cim porovnavat 😀...tak ma chyta "panika" ze to nevyslo...ale aj tak mi napis, ake si mala Ty pocity asi 3 dni pred mrchou, ktora nedosla 🙂, prosim 😔

jul
20. apr 2007

mna bolelo klasicky podbrusko ako ked mam dostat a co sa mi nezdalo,tak ma straaaasne boleli prsia.Bolievali ma aj predtym,lebo som mavala pokazde PMS,ale teraz to bola strasna bolest.Inac nic,lenze ja som si robila test uz na 7 den po oplodneni a bola tam slabulilinka ciarka ,takze som uz vedela vopred 😵

julova
20. apr 2007

tak mna nebolia ani pred mrchou a ani teraz - ja sa ukludnujem tym, ze to je asi preto, lebo ziadne nemam 😀...akurat to podbrusko citim, ako keby uz bola v zakrute..

julova
20. apr 2007

tak ale to si mala supis koncentraciu HCG, ze ti to tak skoro ukazalo 🙂...a aky si si robila test? 😕

bzuco
20. apr 2007

jul, prsia nemusíš cítiť, teda nie veľmi
mňa vždy pred mrchou boleli, ale len tak trošku na dotyk
tak poriadne začali až teraz a to som už v 8tt 😉, hlavne ráno, ked vstanem a aj v noci ich dosť cítim

martinkamm
20. apr 2007

jul presne tak netrpezlivo cakame na vysledok ktory sa dozvieme o tyzden🙂

julova
20. apr 2007

bzucko - vdaka, tak si ma povzbudila 😀...akurat som bola na wecku a este ze mam slipku/vlozku - mam tam hnedy fliacik - ale to som pred mrchou nikdy nespinila...proste sa mi vzdy spustila..tak neviem, ci je to este od vcerajsej cyto, ale to asi nie..tak neviem 😖

martina258
20. apr 2007

7 dni po oplodneni a ukazalo?? hm :( ja som dnes nevydrzala,10ty den po ovulke a / ☹

julova
20. apr 2007

matka 😠 - si ma nepocuvla...pekne pod drzat so mnou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre