Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
16. apr 2007

bude neboj,tyzden pred nasou svadbou bolo 12 °C a nasu 30°C a vsetci sme boli uvareni 😝
a kyticu si aku das spravit,z akych kvetov??

mixka
16. apr 2007

brrr, je to pichanie velmi zle ???

ajka23
16. apr 2007

ja som mala koncom augusta v Poprade 30 stupnov, co je dost, aj menej by nam vyhovovalo, najma zenichovi, ktory sa strasne potil, mal len 3 vrstvy oblecenia... 😀 😀 😀 mne bolo fajn... 🙂 😎

pipka
autor
16. apr 2007

ajus mam, Hugo Miletic za 450, ale su skvele, makkucke a na tie dve hodky, co ich budem mat, bohate stacia. 😉
lius, kiez by si mala pravdu. kyticu by som chcela z miesanych roznych bielych kvetov, uz som dnes volala s tetou, co mi ju bude robit, v tyzdni sa tam stavim a vyberiem si.

lia
16. apr 2007

nie,nie je mixi,uplne v pohodicke,len horsie to bude,ked si budem musiet pichat aj do svalu a este kto vie kam 😕

pipka
autor
16. apr 2007

ved aji aj ja mam holy chrbat na satach, kryje ma len zavoj 😀 zato ubohy Vilko bude mat aj koselu, vestu a sako.a to este spekuloval o tielku, ale to som zrusila 😠 😎 😎

lia
16. apr 2007

ona ma kvetinarstvo?kazdy kvet bude iny??

mixka
16. apr 2007

mas moj obdiv, ze si ochotna to podstupit 🙂

ajka23
16. apr 2007

zenich ma uz komplet vybavu? 😵

lia
16. apr 2007

mixi,aj ty by si to vydrzala,nic to nie je,teda zatial 🙂 .dokonca sa na to tesim 😵 .

ajka23
16. apr 2007

veru lia, aj moj obdiv mas... 😉 ja si to len predstavim, ako si to pichas a ide mi mraz na chrbte... 😖 😖 😖

pipka
autor
16. apr 2007

lius ano, ma svoje kvetinarstvo a budu tam frezie, biele lalie, tulipany, ruze a take zelene s perlickami bude z toho trcat, ved uvidis potom. 😉
Ajus, zenich je uz komplet, vcera mi tu robil prehliadku, booze zjedla by som ho 😀 😀

mixka
16. apr 2007

pichat si injekcie do brucha nic nie je ??? moje nervy, ved sa mi robi mdlo iba ked to citam 😔

lia
16. apr 2007

ale baby,fakt to nic nie je 😀 😀
tak dakujem 😀

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, ty si taka citlivka? 😨 ved mne aj tri krat do tyzdna beru krv, a tiez som chodila na injekcie. To sa vsetko da, ked vies, ze to za to stoji. 😵

mixka
16. apr 2007

lia a to si pichas sama ??? ako casto ??? nemas z toho divny pocit v tele ???

pipka
autor
16. apr 2007

inac ta kytica je podobna ako mala Veresova, len nechcem taku previsnutu, ale klasicku okruhlu. 😉

mixka
16. apr 2007

pipi, chodit na odber krvi 3x do tyzdna je jedna vec, ale pumpovat si telo hormonmi je ina vec. nehovoriac uz o tom, ze to nemoze byt prospesne organom a bez uplnych nasledkov. ale o tom sa az tak nevravi...

lia
16. apr 2007

😀 😀 takto sa pri pichani usmievam,ta ihla je kratucka a tenucka,ze ju ani necitis,len potom to troska stipka,ale zniesla som uz aj horsie,takze toto je prechadzka ruzovou zahradou.

hmmm,viem pipi,videla som taku,aj ja som mala lalie,milujem ich,ja som chcela aj nech su na stoloch vo vysokych vazach a ta pani z agentury ma prehovorila,ze lalie su moc aromaticke a ze aj ja si mam na to davat pozor,aby som z nich nebola omamena 😀 .tak som ich nedala do vaz ,ale kyticu som mala z lalii.inak,asi mala pravdu,lebo ja som bola jak nafetovana az do rana 😀 .

pipka
autor
16. apr 2007

ja viem mixi, ale ci ich jes alebo si pichas..nie je to jedno? Ked mi to pomoze, budem robit cokolvek.Dokonca som uz rozmyslala. ze sa dam na brusne tance 😀
lius, videla som tvoju kyticku, bola kraaasna, ale musela fakt vonat siroko-daleko 😀 😀 😀

lia
16. apr 2007

som trocha viac unavena a troska citlivejsia.
co robite??ja som si dala deci vinka,ale nie je dobre 😝 .inak,uz nefajcim piaty alebo siesty tyzden 😝

ajka23
16. apr 2007

lia, videla som tvoje svadobne fotky, bola si krasna nevesta... 😵 😵 😵 crievicky mi pripomenuli Popolusku... 😀

lia
16. apr 2007

su nadherne aji,ale odvtedy som tie svinuchy ani nemala na nohe,lebo ma tak otlacili ako fras 😠
dakujem pipi,aj mne sa strasne pacila 😵 .

lia
16. apr 2007

dakujem aji 🙂

ajka23
16. apr 2007

ja sledujem jednym ockom kriminalku Las Vegas... 😀 😀 😀

pipka
autor
16. apr 2007

lius, aj ja som citlivejsia, odkedy sa pcham, ale aspon sa mam na co vyhovarat, ked zacnem jacat bez priciny 😀 😀 a nechyba ti fajcenie, Lepis si naplaste? Ci v pohodke davas miesto toho cokoladu 😵 😀 😵

mixka
16. apr 2007

pipi, ja ich preto ani nepicham, ani nejem 🙂 a nie som ochotna ist az tak daleko, aby som si humlovala telo. ale fakt mate moj obdiv, ze sa na to davate 😉

ajka23
16. apr 2007

som kriminalny maniak... 😅 😅 😅

pipka
autor
16. apr 2007

ajus, ty nas zanedbavas 😠

mixka
16. apr 2007

ja pozeram zufale manzelky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre