Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
30. apr 2007

kocky, o depke si dnes prosiiim nepiste 😔

pipka
autor
30. apr 2007

mixi, snad nemas aj ty nejaky problem 😕 to som tu vesela len ja dnes? 😵

wighy
30. apr 2007

pipka moja sajnu nemam z coho depka asi su to hormony, zrazu mi prislo mooooc smutno, ze ani manzel nechpal a iba na mna kukal 😀 😀

fakt sa mi to ece nestalo

pohlavie ece nevieme, lebo v piatok ked som bola na uzv chudal lekar mal co robit aby drobca pomeral lebo sa strasne vrtel a hovoril ze nebolo vidiet co to je

ale 15.5 idem na 4D tak snad uz zistime ci to bude Samko alebo Lenka 😀 😀

pipka
autor
30. apr 2007

jaaj tak to len taka tehudepka 😀 takych este budeeee 😀 😀 😀
ja take mavam a ani tehula nie som, staci ze do seba pcham hormony a revem aj pri vecernicku. Ale mam strasne solidarneho partnera, lebo minule ho rozplakal v TN prispevok o poziari 😀 😀 😀

wighy
30. apr 2007

jeeej to je mile 😀 😀

a ako pokracujete so snazilkovanim???ake hormoniky beries???

mixka
30. apr 2007

pipi, depkujem jak zerava. ale nechcem sa o tom bavit...

pipka
autor
30. apr 2007

mixi, mala by si ma dojst konecne kuknut do tej skolky, tam by si hned prisla na ine myslienky 😀 😀 😀
wig, stimulujem pred IUI, ideme na druhy pokus, prvy bol neuspesny ☹

wighy
30. apr 2007

pipka neboooj tentokrat to urcite vyjde, jednoducho uz musi, mooooc ti drzim palceky

a kedy mate termin???

pipka
autor
30. apr 2007

termin IUI myslis? No najprv musim ist 9DC na utz a krv a potom mi povedia, kedy mame prist, ale vidim to tak na 9.-10.maja 😉
mixi, prave som napiekla cokoladove muffiny (super antidepkove) nedas si? 😀 😀 😀 aj ti donesiem, ak xces.

wighy
30. apr 2007

juuuj pipka budem na teba mysliet, takze mozno sa budes ydavat 2v 1 to by bolo super
😅

pipka
autor
30. apr 2007

nooo, ako kinderko 😀 😀 😀

wighy
30. apr 2007

to by bolo super, hlavne treba pozitivne mysliet a ono sa to podari

pipka
autor
30. apr 2007

ved ja myslim pozitivne uz dva roky minimalne....tak povedz preco sa to nedari 😒

mixka
30. apr 2007

pipi, aj by som mohla, ale nemozem... teda prist do tej skolky, by mi akurat bolo do placu, ze tam nepracujem 😢

wighy
30. apr 2007

no mozno prave preto, ono sa hovori ze par ktory skusa uz dlho by mal mat pauzu ale ja nie som odbornik, ale mam znamu ktora sa pokusala o mimi 5 rokov a nic, prestali skusat naostro, 3mesice sa chranili a potom to skusili len tak zo "srandy " a ono to vyslo, ja tiez nechapem preco to nejde

pipka
autor
30. apr 2007

mixi, ved ale este mozes 😉
wig, zacinam sa chranit 😀 😀 😀

mixka
30. apr 2007

pipi a ako sa to da zariadit ??? povedz mi a spravim to..

pipka
autor
30. apr 2007

sprav si popri zamestnani nadstavbu ako ja a je to! 😉 teda ja som ju robila denne, ale mam taky dojem, ze uciteliek bude stale menej a menej, tak s tym nebude problem. Ved vraj aj tento rok dve davaju vypoved len v IV.obvode 😵

pipka
autor
30. apr 2007

mixi, napisala si si uz tu ziadost?

mixka
30. apr 2007

nie pipi, ja uz mam ego v prdeli z tolkych neuspechov, mna proste nikde nechcu 😔

wily
30. apr 2007

ahojte,mixi nemaj depku, ja som ju mala vcera lebo som bola poobede sama doma, ale dnes som ju uz nestihla mat, bola som v praci a potom sme mali navstevu
pipi ty mas tusim stale dobru naladu, kde na nu chodis daj tip

pipka
autor
30. apr 2007

nehovor tak, si krasna mlada kocka a ked chces, vsetko dokazes. Tak vezmi papier, pero a pis! Nevadilo by ti zacat aj ako nekvalifikovana a studovat popri praci v skolke? Trva to dva roky, ale potom by to pre teba podla mna bolo na nezaplatenie. 😵 😵 😵

pipka
autor
30. apr 2007

ajoooj wily 😉 ved do skolky nie, 😀 😀 😀
ale medzi nami aj ja mavam blbe dni, len vtedy sem radsej nejdem a trpim sama 😅

mixka
30. apr 2007

pipi, to by mi vobec nevadilo, ved o nic ine mi ani nejde !!! a s ucenim problem nemam, by si videla, ake haluze som sa naucila na patologii... milion chorob po latinsky, teraz, na stare kolena 😀

pipka
autor
30. apr 2007

tak vidis mixik, chce to len nabrat odvahu a spravit ten prvy krok 😉
tfuj tfuj tfuj ! 😵 😵 😵

mixka
30. apr 2007

pipi, lenze oni ma bez skoly nevezmu... sama si vravela, ze ked budu mat na vyber medzi mnou a niekym, kto ma skolu, tak si ma nevyberu

wily
30. apr 2007

pipi 😀

wily
30. apr 2007

idem pozerat hausa papa

pipka
autor
30. apr 2007

a ked nebudu mat na vyber? 😵 😕 😵 ved ti vravim...ucitelky hufne odchadzaju a pred dochodkynou ta uprednostnit musia. Na Ozvoldikovej budu od sept. dve miesta, na Bazovského jedno, aj u nas jedno a mozno este aj inde. ved skus a uvidis. Si myslim, ze ak potom velmi tuzis, minimalne vyskusat to musis 😉

pipka
autor
30. apr 2007

ajooj wily 😉 papapa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre