Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
9. júl 2007

halooo 😉
manzel ma vyhodil od telky, pri druhej sedi otec, tak mam nervy... 😠 😠 😠
a este ta burka... 😖

loss
9. júl 2007

cauky zlatinka moje 😉

ajka23
9. júl 2007

ahojky loss 😵 😵 😵 no konecne sme sa stretli po 100 rokoch... 😅 co mas, jak mas? 😕

loss
9. júl 2007

no takze mam vyratame plodne dni tak sa uz tesime jeme vsetky mozne vitaminy tak snad 🙂
dnes som bola prvy den v praci takze tak a co ty?

ajka23
9. júl 2007

a co tvoja laska? ostala staronova, ci je nova? 😉 preco si nechodila do roboty? 😕 stracam prehlad... 😒

loss
9. júl 2007

no laska je stara ale zrejme silna ci co 😅 a bola som na laparke tak som bola na PN

ajka23
9. júl 2007

tak uz by mohlo vsetko ficat tou spravnou cestou, ze? 😉 😵 dufam, ze nam to vsetkym vyjde... 😉

loss
9. júl 2007

no ja nedufam ja verim isto to vyjde 🙂

ajka23
9. júl 2007

kde si sa tak dlho flakala, ze si tu nebola? 😕 ci si potrebovala od tohoto vsetkeho pauzu? 😕 😉

loss
9. júl 2007

nejak tak potrebovala som pauzu.
a inak velmi,velmi ma mrzi co sa stalo LIuske viem ako sa citi

ajka23
9. júl 2007

ano, aj mne je to luto, dnes som sa to docitala... 😔 😢 ale hadam pridu lepsie dni, ved tak je to vo vsetkom, raz hore, raz dole... 😵
na dovolenku sa chystas? 😎

loss
9. júl 2007

no ak do septembra neotehotniem pojdeme na Kubu a co vy?

ajka23
9. júl 2007

zacala som merat BT, aby som sa aspon ako tak vyznala v cykle, tak uvidime, ak sa to nepodari do jesene, tak skocim za doktorom... 😒
inac, naco si bola na laparke, ved ty by si nemala mat problem otehotniet, nie? 😕 😒 😉

ajka23
9. júl 2007

tak na dnes koncim, rada som si s tebou pokecala, odpadavam uz, tak sa ledva dovleciem do postele... 🙂 to bude asi tym pocasim, u nas leje a blyska sa... 😖 tak pa a dobru noc... 😉

loss
9. júl 2007

praveze po druhom potrate to uz nejak neslo po prvom som ostala tehu az na 7mesiac a teraz 10mesiacov a nic ☹

ajka23
9. júl 2007

aha, tak to chapem, tak sa maj, pa pa 😉

loss
9. júl 2007

dobru noc pa

lia
10. júl 2007

dobre ranko

zulka29
10. júl 2007

Dobré ránko Lia, ako sa máš? 🙂

ajka23
10. júl 2007

caute baby 😉
mam za sebou dalsiu hroznu noc, manzel ma pod pazuchou nejaku, asi hnisovu hrcku a to ho boli a ma teplotu, ale ku dotorovi nie... 😠 😖 tak mi ostava dufat, ze mu to praskne a vytecie, lebo uz som schopna ho zadusit vankusom... 😠 😀 😀 😀

pipka
autor
10. júl 2007

ajojte babulky, co nove? 😉
Ajus, natri mu to gafrovou mastou, je to taky hnedy sajrajt, ale velmi ucinny, dostat to v kazdej lekarni. Vilko mal presne taku hnisavu hrcu minuly rok a toto mu predpisal lekar. 😉

pipka
autor
10. júl 2007

liuska ako?

ajka23
11. júl 2007

pipi, tu mast pojdem kupit, pre buducnost... 😒 vcera mu to vecer prasklo a valil sa z neho hnis, fuuuuuj 😝 😝 😝 normalne som dobrovolne spala na gauci, taky to bol smrad, ako by sa niekto pozvracal 😖
ako prazdninujes pipi? 😕 uz sa ti to krati... 😠

mixka
11. júl 2007

🙂

ajka23
11. júl 2007

ahoj mixi, ako ide robota? 😉

jarus1
11. júl 2007

ahojte, kedy je podľa vás možné najskôr urobiť test?

mixka
11. júl 2007

ajus, pohodkovo 😉

zabka132
11. júl 2007

jarus, odporúča sa pár dní po vynechaní MZ a ráno. Ale niekedy ukáže testík výsledok aj skôr. Už ti mešká MZ ?

juliš...ešte som 2v1 😀

jarus1
11. júl 2007

nie nemešká,naposledy som mala 23.6. a skúšali sme 4 a 5.7., neviem, či to bolo to najsprávnejšie obdobie

zabka132
11. júl 2007

jarus, mávaš pravidelný cyklus ? Počkaj minimálne do konca tohto týždňa...skús testík...možno ti už niečo ukáže. Ale istejšie je to pár dní pred MZ alebo až po.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre