Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
11. júl 2007

urob to! 😀

mixka
11. júl 2007

a urobim !!! 😝

pipka
autor
11. júl 2007

mixik, musim utekat, uz tu mame navstevu, zatial paaa 😉

mixka
11. júl 2007

ok pipi, pa pa a pekny vecer 🙂

lia
11. júl 2007

ahojte,uz ste fuc??

pipka
autor
12. júl 2007

liusik, snad sa tu stretneme aspon dnes 😉
vcera sme mali dlllho navstevu, potom uz som sem nevladala nakuknut 🙄 sla som rovno do postielky 😔

co nove moja?

zulka29
12. júl 2007

Ahojte babulky, kto to tu hovorí okrem tohto fóra o tom, že sa nedarí? Ja v mojom okolí nepoznám nikoho, komu by sa to nepodarilo na 1-vý šup, len nám sa nedarí. Všetci, úplne všetci okolo mňa čakajú mimi. Už nevládzem...Dnes zase jeden kolega z vedľajšieho kancla oznámil. U nás sa tu snśď pretekajú kto skôr 😠

pipka
autor
12. júl 2007

zulka, tak len sa pohybuj v ich okoli, mozno ten virus chytis 😀 😀 a potom hod aj nam 😉

zulka29
12. júl 2007

Pipka, keby sa to len dalo...
v ktorý deň v auguste začínaš stimulovať?

pipka
autor
12. júl 2007

musim pockat na mrsku, co bude cca 14.augusta, najprv zacinam brat Femoden na upravu cyklu a 21DC picham prvy decapeptyl 😉 co by podla mojich vypoctov malo byt asi 3.9. teda ak vsetko pojde tak ako ma 😵

zulka29
12. júl 2007

Ja idem ku Drábekovi 23.7 a 24.7 mám 21 DC, tak možno začnem aj hneď ak sa bude dať. Myslíš, že by sme sa mali teraz "chrániť" aby som náhodou nebola just teraz tehu a pokazím si to tehu stimulantami?

pipka
autor
12. júl 2007

co si? ved keby sa vam podarilo otehotniet prirodzene, je to len dobre, aspon si nerozhadzes organizmus kopou hormonov. Vela stastia. 😉

ajka23
12. júl 2007

haloo 😕

pipka
autor
12. júl 2007

ajooj Ajus 😵 co nove? ja sa prave chystam k braskovi na navstevu, tak sa zase miname 😒 ale zajtra som tu od rana od desiatej 😉

mixka
12. júl 2007

ahoj

lia
12. júl 2007

helou,troska sa miname,ze??

lia
12. júl 2007

pipi,tie cukiny mozem urobit aj zlte??tak isto chutia??NASI ICH NASADILI NA KILAAA

pipka
autor
13. júl 2007

lius, cukiny som este zlte nevidela 😒 asi tekvica nie? Ale v zasade sa nada nic pokazit, ked pouzijes fantaziu a spravne korenia 😉

ajka23
13. júl 2007

ja som vcera opekala patizon... 😉 😀 bol mnam, mnam... 😉 dnes ideme opekat do grilu spizy, tak hadam nebude prsat... ☹ 😖
a zajtra dojde brat... 😉 😒

pipka
autor
13. júl 2007

aj ja idem robit na zajtra spiziky, ale kvantum, pre 14 ludi 😝 idem akurat na nakup a spravim si dnes pac, aby bolo masko mnam mnam makkucke 😉
a do kedy tu budes mat brata?

ajka23
13. júl 2007

asi tyzden, dufam, ze nie viac, budem sa musiet potom z nich liecit... 😀 nie ze by som ich nemala rada, ale vela nas bude a malo miesta... 🙄

pipka
autor
13. júl 2007

tak to ti verim, ja som taka rada, ze k nam na tak dlhsie uz nikto nechodi 😵 to bude asi tym, ze sme siroko-daleko vsetci z BA, nastastie 😀 To je ten udel cezpolnych, ked sa prizenia alebo privydaju sem 😀 😅 😀

pipka
autor
13. júl 2007

Ajuska, musim teraz bezat na ten nakup, ale ked sa vratime, tak sa tu snad stavim, pa 😉

loss
13. júl 2007

caute babule 🙂

lia
14. júl 2007

ahojte,

pipi,je zlta cukina,presne taka ista ako je zelena,len je zlta.aky robite pac??aj ja som davala vcera do pacu na cely vikend 😝 .som sa namakala.
aji,u vas vsetci radi prazdninuju,ze??
lossik,co nove??

pipka
autor
14. júl 2007

lius, ja som masko prave ponapichovala na spajlicky, fuu 😝
robila som taky pac, ze "co dum dal" 😀 ja si totiz stale vymyslam iny, v zasade zaklad je vzdy olivovy olej, trosku horcice, rozne koreniny, teraz som dala kari, safran, bazalka, mlete cierne korenie, sol.
Kazdy kusok maska som obalila v anglickej slaninke, potom cukina(tentokrat nepredvarena) paprika, klobaska, masko, cukina...... Mali by sa este medzi to davat aj susene slivky, je to mnamkove, ale zabudla som vcera kupit ☹ neva, zjeme aj bez nich 😵

pipka
autor
15. júl 2007

heeej, de ste fsetky? 😀 opalujete sa? Aj my sme dnes boli pri vodicke, bolo tam tooolko ludi 😠 , ale za to ovlazenie to stoji 😵 😵

ninka1234
15. júl 2007

🙂 ahojte 😉

jarus1
15. júl 2007

ahojte, stále nič, žiadna zmena a mrska má prísť v sobotu

pipka
autor
15. júl 2007

ninus ahoooj, dlho si sa neukazala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre