Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
4. feb 2007

halooo haloooo, ked neprides, odchadzam aj ja 😎

pipka
autor
4. feb 2007

Ajus, tak ja idem, pekny vecer a dobru nocku. Keby som ti velmi chybala , posli sms 😀 😀 😀

pimpa
4. feb 2007

Ahojte Baby snazilky!!
Uz je po vikende, zdal sa mi akysi kratky. Neviete mi niektora poradit?
Tyzden pred mrchou ma pobolievalo v brusku, akoby v maternici, potom mi prisla mrcha, dost silna, ale rychlo presla. A po nej ma zase tak isto pobolieva v brusku. Myslite, ze ma zmysel si robit testik?

zabka132
4. feb 2007

pimpa, záleží aký mávaš cyklus.....ak sa ti to niekedy stávalo, tak to zmysel asi nemá. Ale ak je to prvý krát, tak by som si testík urobila.

pimpa
4. feb 2007

Ahoj Zabka, mas peknucku prezyvku 😉
Mne sa to praveze este nikdy nestalo. Mam pravidelny 28 dnovy cyklus, teraz mi mrcha meskala 6 dni. Ale neviem, ci po silnej mrche mozem byt pradsa tehotna...vies, to ma pdradza si robit test 😒 aby som nebola zas sklamana. No a snazilkovali sme sa ostosest, samozrejme 🙂

dasty
5. feb 2007

ahoj pimpa,já to teď taky řeším.Minulý cyklus menstr.jsem měla divnou menstruaci jeden den silně dva dny růžovou slabou a testy pořád nic ,teď uběhlo zhruba od ní 3týdny a vypadá to,že jsem těhul.jelikož mám jedno děcko tak už trochu vím jaký to je když jsi těhotná-takže při menstraci a po ní mě bolelo hrozně v podbříšku a bolí,teď se mě už i prsa zvětšila,žaludek jak na vodě apod.No jdu dnes pro test.Podle mně jsem musela otěhotnět před tou bláznivou menstruací.A ještě jedna rada-když jsem čekala syna měla jsem ji jak ty se spožděním 5dnů,jeden den silnou a pak nic ,na testu těhotenským se mě 2čárky,že jsem těhotná ukázalo až po tý menstruaci silný 3týden a když jsem šla k doktorce o 14 dýl,řekla,že jsem v 10týdnu.Koukala jsem jak jetel.To jsem si kupovala nejcitlivější testy dělala ráno 😅 i teď jsem si je kupovala a nic se neukázalo.Takže pokud tam nebudeš mít dvě čárky nevěš hlavu a ty to určitě poznáš,že jsi těhu.Přesto ti je moc přeji ahojky Verča

zabka132
5. feb 2007

pimpa..no vidíš, ako píše dasty, nič nie je stratené. Urob si testík a uvidíš. Potom daj vedieť, ako si dopadla 😉. A nakoniec, nemusíš kupovať neviemaký drahý testík...ja som si kúpila rovno dvojbalenie za 80,-Sk, keby mi náhodou prvýkrát ukázalo /, tak by som skúšala 2x. Ale hneď na prvom teste som mala //.

ninka1234
5. feb 2007

hallooooooo ahojte je tu niekto? ☹

natali_pn
5. feb 2007

ahoj,ja som tu-konecne,sefovci odkapali tak mozem tukat 😀 .mna uz par dni tiez pobolieva v podbrusku-akosik zvlastne.ten syndrom predmenst.som nemala uz pol roka a takto si ho nepamatam-som zvedava co to je?v stredu mam dostat mrchu,ale nic by sa nestalo keby neprisla 😀 -ale ona urcite svina dojde! 😖 aj ked mi teplota uz 5 dni drzi na 36,6 a neklesa a nestupa, mala som aj papradie-tak som zvedava...

evelyin
5. feb 2007

Ahojte, aj vy máte niektorá taký výtok pred MS podobný tomu v strede cyklu.
Tento mesiac som to začala trochu sledovať a neviem či to tak má byť.
Aj ja už cítim PMS tak niečo cez týždeň.

ajka23
5. feb 2007

nie je tu nahodou niektora z vas??? 😒 😒 😒

pipka
autor
5. feb 2007

Ajoj Ajus, este si tu? ja anooo 😉

mimini
5. feb 2007

ahoj ajka aj ja som tu

pipka
autor
5. feb 2007

Ajuska, spinkas? 😔

pipka
autor
5. feb 2007

Tak nic, pojdem ja hajat a stavim sa zajtra. 😔 Dobru nocku.

pimpa
6. feb 2007

Ahojte!Je tu niekto zo snaziliek?
Uz mam 5.den po mrche a stale ma boli v brusku ako pred nou...neviete, co s tym? Vcera som sa aj otestovala, ale usmiala sa na mna len jedna / 😔
Premyslam ist k lekarke, lebo aj ta bolest je taka akasi zvlastna. Len dufam, ze to nie je nejaka choroba. mam z toho nerviky...Menses som mala posladny divny, prvy den velmi silny a potom uz len take kde nic-tu nic 😒

peggyyy
6. feb 2007

ahoj pimpa

peggyyy
6. feb 2007

snažilky kde sa túlate? 😀

lentilka1
6. feb 2007

ahojte, je tu ešte niekto?????

peggyyy
6. feb 2007

ahojky lentilka 😀

lentilka1
6. feb 2007

ahojky ako sa máš??? ja nič moc, mám úspešne mrchu ☹ , ale čo už asi to tak má byť,,,,asi som neni ešte pripravená. Aj keď to chceme.... Čítala som v časopise MAMA, že po HAK je to veľmi zdlhavé, a je to tak lepšie, lebo môžu byť detičky "divné".. nemusí to tak byť, ale môže....a ty ako koľko sa snažilkujete??????

peggyyy
6. feb 2007

ja sa mám zatiaľ super...v sobotu mala dojsť mrška a nedošla....tak čakám...ja som v lete potratila takže sa snažilkujeme ešte len dva mesiace 😅

lentilka1
6. feb 2007

jej to mi je ľúto ☹ a v kolkom mes. si potratila??? ak môžem,....a to už si aj asi ostala tehu??? 😀

peggyyy
6. feb 2007

bola som v 21tt....no zatiaľ ešte neviem či som tehu...ešte si nejaký ten deň počkám či náhodou nedojde..a potom si spravím test

lentilka1
6. feb 2007

tak ti držkám palčeky 😀 my sa snažíme už 3/4 roka a nič. ja už na to pomaly začínam "kašlať". myslíš, že mám ovuláciu keď mám len 22 až 24 dňový cyklus???

peggyyy
6. feb 2007

vďaka...na tvojom mieste by som šla k lekárovi

lentilka1
6. feb 2007

vieš čo ešte nechcem stresovať!!! chcem to nehať tak, voľný priebeh, vieš?! ja som nemala 3 mes. mrchu takže doba v ktorú eventuálne môžem ostať tehu, je len 3 mesiace. Tak preto

ajka23
7. feb 2007

tak dnes tu este nik nebol??? 😕 😕 😕 asi vela snazikujete... 😀 😀 😀

peggyyy
7. feb 2007

haloooooooo...je tu niekto?

wighy
7. feb 2007

ahooooj peggy tak ako???testik????

dneees tu je mrrrrtvo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre